Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

База даних ОПІКУНІВ

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

База даних ОПІКУНІВ

Сообщение sola » 18 июл 2014, 09:09

В ході чергових переговорів у міськраді дійшли до висновку, що ЛКП "Лев" через зоозахисників варто співпрацювати з опікунами собак.
Взялась зібрати базу даних. Пізніше перелопачу аналогічну тему дворічної давності (коли стерилізували "4лапи").
А тим часом прошу тут викладати дані - дозволу самих опікунів, звісно.
Ім"я, телефон, район.
Ідеться про те, що ЛКП буде намагатися не відловлювати тупо всіх підряд, а - в разі скарги - розбиратися на місці, чи справді ситуація небезпечна, чи стерилізовані собаки, чи є потреба постерилізувати ще когось.
В те, що воно запрацює при нинішній владі, я, звичайно, не вірю. Але оскільки ми про таке домовились, то давайте з нашого боку посприяємо.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: База даних ОПІКУНІВ

Сообщение lorana » 19 июл 2014, 19:23

sola писал(а): чи стерилізовані собаки, чи є потреба постерилізувати ще когось

только тут проблемка - я могу не знать :bw:
Последний раз редактировалось lorana 12 янв 2015, 11:10, всего редактировалось 1 раз.
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: База даних ОПІКУНІВ

Сообщение rita-lviv » 19 июл 2014, 22:36

CОВЕТУЮ ПИСАТЬ ОЛЕ В ЛИЧКУ.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов


Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron