Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти, дії

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: тимчасова тема з приводу отруєння собак

Сообщение sola » 19 фев 2012, 10:54

Міліція здебільшого не знає, куди і як скеровувати тіло отруєної собаки на експертизу.
Викладаю тут зразок скерування.
Таким чином, робота дільничого зведеться до мінімуму, і процес значно пришвидшиться.
Отже, є два варіанти:
1) робити і розтин і аналіз у вет.лабораторії на вул. Промисловій 7

Зразок скерування у додатку
Вложения
Skeruvannia Lab-Prom.doc
(28.5 КБ) Скачиваний: 166
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: тимчасова тема з приводу отруєння собак

Сообщение sola » 19 фев 2012, 10:59

Другий шлях - робити розтин у Ветакадемії, а аналіз - в Бюро судово-медичних експертиз.

Який з цих шляхів ефективніший, наразі не знаю.
Ми пішли другим шляхом. Коли пройду його до кінця, напишу.
Вложения
Skeruvannia Akad - Lab.doc
(32.5 КБ) Скачиваний: 172
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: тимчасова тема з приводу отруєння собак

Сообщение sola » 19 фев 2012, 11:06

Наскільки я розумію, експертиза потрібна насамперед для того, щоб міліція не могла відмовити у відкритті кримінальної справи.
Зазвичай реакція на заяви за фактом отруєння собак практично відсутня, і через 10 днів, як того вимагає закон, заявник отримує відповідь "Кримінальну справу не відкрито через відсутність складу злочину". Якщо на даний момент буде 100% доказ, що отруєння мало місце, міліції вже буде важче відмовити. А прокуратурі - легше змусити міліцію трохи почухатись.


Якщо ж у Вас нема змоги передати труп на експертизу (відсутність трупа, брак часу, емоційний зрив), то пишіть принаймні заяви - це зайвий аргумент, що отруєння є справді МАСОВИМИ, а відтак - привід передати цю справу в прокуратуру. А в слідчих прокуратури вже трохи кращі можливості, ніж у міліції.

(Це якщо в кого виникає питання - НАВІЩО ЦЕ ВСЕ? )
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: тимчасова тема з приводу отруєння собак

Сообщение sola » 19 фев 2012, 11:08

У додатку - листівка з фотороботом отруювача.
Пропоную всім, а особливо тим, хто живе і буває в районах актуальних отруєнь, роздрукувати і поклеїти/порозкидати/ роздавати.
Вложения
fotoro.doc
(75.5 КБ) Скачиваний: 217
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Tora » 20 фев 2012, 00:43

Вчора знов викинули щеня , дыти принесли до мене під будинок.А в мене інфекція.І дітей не проженеш. не скажеш - викидайте.Знайшлась дівчинка, яка взяла щенку на одну ніч.Я в контакті попросила Оленку щоб розповіла бабці та діду про щеня і попросила їх взяти хоч тимчасово.
Сьогодні з ними зустрілася і вони взяли щенятко до себе!!! :bp:
А за розповіддю дідуся дівчини -собака була в наморднику!!!
Це в мене в районі! і собаку я знала, це дійсно вона.
Що робити? Телефон постраждалих в мене є, а як вони не попали з різними інсультами, та ще з чим в лікарню -
не знаю.Господарі вони не аби які.Собаку доглядали ідеально, саму не випускали,а дід сказав,що впізнав би того ,хто стріляв.
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: тимчасова тема з приводу отруєння собак

Сообщение dobrodij » 20 фев 2012, 01:41

sola писал(а):Наскільки я розумію, експертиза потрібна насамперед для того, щоб міліція не могла відмовити у відкритті кримінальної справи.
Зазвичай реакція на заяви за фактом отруєння собак практично відсутня, і через 10 днів, як того вимагає закон, заявник отримує відповідь "Кримінальну справу не відкрито через відсутність складу злочину". Якщо на даний момент буде 100% доказ, що отруєння мало місце, міліції вже буде важче відмовити. А прокуратурі - легше змусити міліцію трохи почухатись.


Если не ошибаюсь, Общество предлагает премию 1000 грн за поимку отравителя. Хотя это существенная прибавка в зарплате рядового сотрудника милиции, но при теперешнем раскладе дело есть "глухарь", выражаясь на ихнем жаргоне.

"Глухарей" в каждом райотделе много и периодически прихоидтся выполнять план по раскрытию. В ход идут самые разные методы. Конечно такого не будет, что задержат первого попавшегося похожего на фоторобот и под прессингом "заставят сознаться". Есть способы попроще. Например когда дело довешивают обвиняемому в другом более серьезном преступлении. На приговор суда это практически не влияет, но "глухарь" становится "раскрытым".
dobrodij
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 30 янв 2012, 18:21

Re: тимчасова тема з приводу отруєння собак

Сообщение dobrodij » 20 фев 2012, 01:43

Ліда писал(а):Сьогоднішнє повідомлення з групи "В контакті":
Увага власникам собак!!!!!!Вул. Величковського(Рясне 2) розкидана отрута(вже біля самих житлових будинків),отруїлись домашні собаки.Будьте уважні та слідкуйте за своїми домашніми улюбленцями!


Как выглядит отрава? Может стоит выложить фото, чтоб обращать внимание если на улице будут разбрасывать нечто похожее?
dobrodij
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 30 янв 2012, 18:21

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение sola » 20 фев 2012, 08:08

отруїлись домашні собаки

Заяви в міліцію подані?

Вул. Величковського(Рясне 2) розкидана отрута(вже біля самих житлових будинків),

Потрібно зібрати отруту і передати на експертизу!
Наскільки мені відомо, принаймні одна заява в міліцію з Рясного-2 пішла. Хто знає координати людини, яка її подавала? Їй можна передати отруту, щоб долучили до її справи.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение sola » 20 фев 2012, 08:14

Що робити?


Нічого іншого, як подавати заяву в міліцію, Вам ніхто не порадить.
Причому, раз собака була хазяйська, а свідків, крім господаря не було, то це має зробити все-таки господар.
То вже йому вирішувати, є в нього на то сила, чи нема. В міліції в нас треба мати сильні нерви. Але не знаю, як на мене, чкщо не шукати правди, то від відчуття несправедивості теж інсульт можна заробити...
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение raindog » 20 фев 2012, 10:57

Заявление в шевченковский райотдел подала я 16 февраля, заявление приняли и передали нашему участковому. в субботу была там и они вновь записали информацию, к сожалению человек который опекался этими собачками сейчас находится в состоянии тяжелого психического шока, замкнулся в себе, ни с кем не общается, мне даже страшно если милиция начнет расспрашивать его, какой будет его реакция, тела собак он собрал в тот же вечер и захоронил где-то, не удалось сделать фотографий, хотя свидетелей в районе происшедшего масса. Если есть какие-нибудь идеи что делать дальше пожалуйста сообщите.
Аватара пользователя
raindog
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 23 мар 2010, 16:53

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Vita@ » 20 фев 2012, 18:04

На Лисинецькій жили-не тужили не один рік двоє собачок, стерилізовані, з ошийниками, улюбленці небайдужих. І на цих вихідних, якраз я була не у Львові, їх якась .... отруїла!!! :cm: . Глуха вулиця, біля лісу, кінець географії, як кажуть.., кому заважали???!!! :ak:
Vita@
 
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 19 дек 2011, 22:43

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Tora » 20 фев 2012, 22:10

Tora писал(а):Вчора знов викинули щеня , дыти принесли до мене під будинок.А в мене інфекція.І дітей не проженеш. не скажеш - викидайте.Знайшлась дівчинка, яка взяла щенку на одну ніч.Я в контакті попросила Оленку щоб розповіла бабці та діду про щеня і попросила їх взяти хоч тимчасово.
Сьогодні з ними зустрілася і вони взяли щенятко до себе!!! :bp:
А за розповіддю дідуся дівчини -собака була в наморднику!!!
Це в мене в районі! і собаку я знала, це дійсно вона.
Що робити? Телефон постраждалих в мене є, а як вони не попали з різними інсультами, та ще з чим в лікарню -
не знаю.Господарі вони не аби які.Собаку доглядали ідеально, саму не випускали,а дід сказав,що впізнав би того ,хто стріляв.

Щеня забрали до себе господарі вбитої пострілами собаки...
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Berg » 20 фев 2012, 23:29

господарі вбитої пострілами собаки...

Tora, а чи могли б ви попросити дідуся, описати зовнішність чоловіка, що стріляв?
The average dog is a nicer person than the average person.
Аватара пользователя
Berg
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 31 янв 2012, 13:36

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение sola » 21 фев 2012, 14:41

В справі отруєнння по вул. Панча є прогес. Отримали сьогодні висновок експертів.
Низький уклін кафедрі патанатомії ветакадемії. Приємно знати, що в цій нашій країні ще є спеціалісти, в яких і розумом і з совістю все в порядку.

Ось фрагменти документу:
Національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького
Висновокекспертної комісії у складі ….
(….)
Експерти провели патологоанатомічне дослідження трупа та токсикологічне дослідження відібраного пат.матеріалу. Згідно літературних даних відомо, що ізоніазид високотоксичний препарат для собак і останнім часом широко застосовується в Україні (Київ, Донецьк) для винищення безпритульних собак.
(…)
Токсикологічне дослідження в умовах кафедри патологічної анатомії і гістології (якісні хромогенні реакції) було скероване на виявлення ізоніазиду та продуктів його метаболізму. В організмі ізоніазид метаболізує з утворенням гідразиду, ацетилізоніазиду, ізонікотинової кислоти та похідних цих продуктів.
Унаслідок проведення токсикологічного дослідження витяжки отриманої з печінки та нирок собаки, отримали позитивну якісну реакцію з ванадатом амонію та з саліциловим альдегідом, що свідчить про наявність в організмі гідразидів карбонових кислот та їх похідних.
(….)
2. На розтині виявили такі патологоанатомічні зміни: гострий катаральний гастро-ентерит, крововиливи та некрози у підшлунковій залозі, зерниста та жирова дистрофія печінки, нирок, міокарду, г8остра застійна гіперемія, набряк легень, вогнищева альвеолярна емфізема легень, спазм пілоруса, загальна венозна гіперемія.
(…)
4. Отримані позитивні хромогенні реакції на наявність у витяжках з печінки і нирок продуктів розпаду гідразидів карбонових кислот можуть свідчити про використання в якості отрути ізоніазиду. Спазм пілоруса, що був виявлений під час розтину, свідчить про можливість застосування протиблювотних препаратів, які використовують для пригнічення блювоти та неможливості виведдення, таким чином, певної кількості токсичної сполуки з організму.
На основі виявлених патологоанатомічних змін та результатів проведенного токсикологічного дослідження витяжки печінки і нирок можна стверджувати, що тварина загинула внаслідок гострого отруєння. Отримані позитивні якісні хромогенні реакції на наявність у витяжкаї з органів продуктів розпаду гідразидів карбонових кислот може свідчити про отруєння ізоніазидом.
Професор ...
Доцент ...
Доцент ...
Наук.співробітник ... 21.2.2012

Цей документ засвідчує, що реально таки мало місце отруєння.
Отже, має бути відкрита справа.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Tora » 21 фев 2012, 17:28

Berg писал(а):
господарі вбитої пострілами собаки...

Tora, а чи могли б ви попросити дідуся, описати зовнішність чоловіка, що стріляв?

Років біля 30,кремезний,погрожував вбити господаря .Ріст біля 1.75м.
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Berg » 21 фев 2012, 18:15

висновок експертів

Sola, це добра новина. Нарешті щось зрушилося.
кремезний

Tora, дуже дякую, але також цікавлять риси лиця.
The average dog is a nicer person than the average person.
Аватара пользователя
Berg
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 31 янв 2012, 13:36

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение nickie » 29 фев 2012, 10:04

жуткая динамика:
13 лютого 2012 - У Львові отруїли п’ять собак, які мали власників http://zik.ua/ua/news/2012/02/13/333676
15 лютого 2012 - У Львові отруїли ще десять собак http://zik.ua/ua/news/2012/02/15/334112 (+ репортаж)
17 лютого 2012 - У Львові на Стрийській біля податкової потруїли собак http://zik.ua/ua/news/2012/02/17/334715
:ak: ...


Собачі вбивці http://zik.ua/ua/news/2012/02/23/336400
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение а-лиса » 01 мар 2012, 00:20

Еще одно отравление...
http://zik.ua/ua/news/2012/02/29/336714
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение а-лиса » 01 мар 2012, 23:13

Новости 1.03 ZIK Смотреть с 5мин 25 сек
http://www.youtube.com/watch?v=R1pHbWc3 ... age#t=327s
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение eliss » 02 мар 2012, 10:25

Вчера видела объявления "Шановні мешканці просимо надавати інформацію про місця скупчення безпритульних тварин. Адміністрація ЛКП "Затишне"". Не стерилизовать же они их собираються. Учитывая сколько у нас уродов, которые ненавидят животных, причем неважно на поводке это животное или нет, я уже представляю эту очередь в ЛКП "Затишне". :cm: Это район Чупринки-Киевской.
eliss
 
Сообщения: 358
Зарегистрирован: 15 ноя 2011, 17:59

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение kitty13 » 02 мар 2012, 13:48

Читая тему про отравление, я тоже склоняюсь к тому, что последнее время,отравлением занялись и комунальшики(((, может я и ошибаюсь....Я когда читала про догхантеров, то они писали,что дают отраву именно бездомным собакам, а не разбрасывают ее на улицах, и следят что б собака скушала, а тут получается что отрава валяется просто на улицах, я попробую у себя в ЛКП узнать, может что то расскажут.....хотя....
kitty13
 
Сообщения: 46
Зарегистрирован: 07 дек 2010, 20:07

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Tora » 02 мар 2012, 15:14

Та теперь пойми попробуй кто травит.Дохи (Сволочи последние) подключили к этому делу (благодаря рекламе в прессе)
множество больных страхами и фобиями от собак, потом психов и маньяков.А теперь о комунальщиках.А скажите пожалуйста - зачем им выслушивать от начальства выговоры за то,что плохо работают? От населения идет много жалоб на их работу.Ловить собак тяжело, да и защитники не дают, ругают.Иногда они и милицию подключают, что бы не мешали жители.Наше ЛКП"Лев", которое так защищает "президЭнт" некоего "общества ЗЖ", хочет всем представляться гуманным, приютом (типа).Вот и нужно им "выворачиваться" - ловить и убивать -низзя.А не ловить- тоже низзя, работа всё-таки.Так что им выгодно - догадайтесь с одного раза?
Травить для них - и овцы целы и волки сыты.
А тут еще министр Злочевский деньги на приюты выделять будет.Так они ж у нас "общество защиты животных" - конкурентов нет и не предвидится. :bf:
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Tora » 02 мар 2012, 15:19

Как говорил мне когда-то "президЭнт"- кругом конкуренты, а тут свободная ниша, никем не заполненная...
"Защита животных от жестокого обращения " ниша называется..Дело обещает с годами стать прибыльным и престижным одновременно.
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение Tora » 02 мар 2012, 15:33

А ось Одеса, де вже мав би настати комунізм.Там з 2007 року,(хто не знає) іде безкоштовна стерилізация та випускання на вулиці назад.http://odessa-life.od.ua/news/4284-cher ... vyat-sobak
с Одесского форума( тема отравления собак)
На Котовского за один год отравлено 427 собак, возмущены смертью собак 10 человек в этой теме и 20 человек на улице. Остальные тысячи жителей Котовского молчаливо согласны с чистотой своих улиц.
из темы " 30 щенков у Дворца спорта на грани гибели.SOS"
Напоминаю, группа волонтеров активно занималась пристройством этих щенков, пристроено 10( некоторых потом вернули...)
"НАСЧЕТ СОБАК ВОЗЛЕ ДС!Мы с Юлей были сегодня там и все они мирно спали на своем месте)НО....Там началась собачья свадьба и медлить нельзя...Опекунов мы естественно в воскресенье не нашли,но думаю,что у кого-то найдется номерок кого-то из них....
....возле ДС избили кобеля..Он весь в крови,хромает,подбит глаз и из полового члена постоянно капает кровь..."

(Гуманность перепроизводства.)
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: Отруєння собак у Львові з квітня 2011 -статистика,факти,

Сообщение sola » 03 мар 2012, 19:01

Сьогодні, в суботу , 3 березня, о 22.30 на телеканалі ЗІК дивіться передачу "Вектор", присвячену отруєнням собак.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Пред.След.

Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.