Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Дуся - Эти глаза напротив - Сразу и навсегда.

 
 
Текстово-исторический раздел. Здесь Вы сможете ощутить себя автором, поделиться своей историей, рассказать о своем подопечном животном.
Не жалейте клавиатуры - пишите!

Модераторы: Мурз, Ирина), vamp, Управляющий, ФинКом

Правила форума
Летопись о...


ПРОЧИТАЙТЕ О РАЗДЕЛЕ, чтобы быстрее помочь найти хозяина для Вашего подопечного и ВОЗМОЖНО ВЫИГРАТЬ ПРИЗ :)

Дуся - Эти глаза напротив - Сразу и навсегда.

Сообщение TaB » 29 июл 2010, 15:34

Дуся має дуже спокійну вдачу, але бувають періоди в житті кішок, коли навіть найспокійніша представниця цього роду піддається зову природи ... Так сталося із Дусею - в перший же гін в своєму житті вона опинилася на вулиці. Чи то сама вона пішла мандрувати, чи господарі не витримали її прохань і відпустили - наразі невідомо. Але в 30-ти градусний мороз кошеня опинилося на вулиці. Пожаліти охочих було чимало, а от приютити ... Своїх діток Дуся народжувала і виховувала в теплі та догляді завдяки волонтерам. Її полюбили, по-справжньому.
Дуся ніжна, мила, спокійна кішечка, дуууууже орієнтована на людину. :cp: Не прихотлива до їжі. Вміє акуратно и тихо гратися (віддає перевагу мишкам), не псує речі. Людина для неї сама головна на світі. З першого дня вона прив'язалась, а не никалась по куткам (як це робить більшість кішок із-за стресу зміни обстановки), для цього достатьно було лише її смачно покормити, погладити, порозмовляти з нею, приділити їй час і вона вже полюбила людину! Для неї дуже важлива присутність господаря - улюблене заняття, лежати біля ніг господаря, коли він займається своїми справами або гратися поруч з ним тихенько. І куди б ти не пішов - слідує за тобою, тихо муркочучи та заглядаючи в очі - "я тут, можеш мене трішки погладити?" Про її шикарну довгу шубку можна складати оди, - колір дивовижно ніжного пастельного трьохкольорного відтінку з довгим витонченим дуууже пухнастим хвостом.Одним словом - красуня!
І все було б добре в цій історії, але Є одне "але" - Дусі потрібний ЇЇ єдиний господар в ЇЇ домі.

0667212587
067 4657963

Изображение
Аватара пользователя
TaB
Старожил
 
Сообщения: 1476
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 08:47
Откуда: Киев

Вернуться в Летопись о...

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron