Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

(НАЙШЛАСЬ!) Голосіївський район, сука, дворняга

 
 
Объявления о потерянных собаках.

Модераторы: skavi, Sonia, vamp, illaria, Управляющий, ФинКом

(НАЙШЛАСЬ!) Голосіївський район, сука, дворняга

Сообщение Svitovyda » 11 июн 2012, 23:54

Вчора (11.06) десь в 22:10 (ще до всіх феєрверків) в районі к-тру "Загреб", басейну "Дельфін" - гуляли за гаражами на стадіоні (в бік онкоцентру), я піднялась по сходах між гаражів, її випустила з виду і так потім і не знайшла - дві з половиною години шукала.
Була в чорному пластмасовому наморднику, синій шлеї. На шлеї висить маленький контейнер з папірцем з її ім'ям і моїм телефоном. Там ще може бути вказана наша львівська адреса і телефон, не пам'ятаю точно. По львівському номеру відповість мама.
Відкликається на "Бася" (Барселона). Прочіпована.

Вона так на довго ще ніколи не пропадала. Вибухів\грози боїться, але з розуму ніколи не сходила. В цьому районі живемо пару місяців, район вже мала б знати (в перший тиждень життя тут вибігла з дому, коли чужі люди відкрили квартиру щоб холодильник внести - ми її хвилин 15 шукали, сама підбігла під під'їзд). Під моїм домом досить агресивні дворняги, можуть її вигнати. Може прибилась до дворняг біля онкоцентру.

Хто в цьому районі волонтери - відгукніться будь-ласка, обміняємось контактами.
Последний раз редактировалось Svitovyda 12 июн 2012, 02:17, всего редактировалось 2 раз(а).
боротьба оптимізму зі здоровим глуздом
Аватара пользователя
Svitovyda
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:26
Откуда: Ukraine, Lviv

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение Svitovyda » 11 июн 2012, 23:58

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
боротьба оптимізму зі здоровим глуздом
Аватара пользователя
Svitovyda
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:26
Откуда: Ukraine, Lviv

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение OleLukoe » 12 июн 2012, 01:12

В контакте можно перепостить по ссылке
http://vk.com/wall-38445634_1400

очень важно поклеить объявки.
На некоторое время выпадаю из помощи животным, просьба не озадачивать. Смогу что-то делать только при наличии времени, без обязательств.
База потерянных и найденных животных: ВКонтакте, в Фейсбук
Аватара пользователя
OleLukoe
Старожил
 
Сообщения: 6913
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 23:30
Откуда: Киев, Оболонь

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение Svitovyda » 12 июн 2012, 01:24

ну ще і 6ти годин не пройшло, жучка в мене не сама дурна - сподіваюсь, що завтра її знайду. та і зараз ще походжу.
просто в першу чергу хочеться привернути увагу волонтерів і людей, які щодня там дворових годують - я їх "нори" і взагалі район знаю погано, щоб пройтись по всіх лазєйках. та і вночі ні не покричиш, і страшнувато самій в такий час лазити - район не з приємних.

об'явками і іншими сайтами (на city-animals вже теж закинула, за вконтакт дякую - ато я там не зареєстрована) займусь завтра, якщо новин не буде.
боротьба оптимізму зі здоровим глуздом
Аватара пользователя
Svitovyda
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:26
Откуда: Ukraine, Lviv

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение OleLukoe » 12 июн 2012, 01:38

удалено по просьбе автора.
Последний раз редактировалось OleLukoe 12 июн 2012, 02:53, всего редактировалось 1 раз.
На некоторое время выпадаю из помощи животным, просьба не озадачивать. Смогу что-то делать только при наличии времени, без обязательств.
База потерянных и найденных животных: ВКонтакте, в Фейсбук
Аватара пользователя
OleLukoe
Старожил
 
Сообщения: 6913
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 23:30
Откуда: Киев, Оболонь

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение Svitovyda » 12 июн 2012, 02:02

НАЙШЛАСЬ МОЯ ЖУЧКА! все, відбій - можете видалити (чи відмітити неактуальною) тему в вконтакті.
все-таки хоч в 3ій ночі і не покричиш, але навіть тихі прищолкування-посвистування (правда зі супроводом гавкання дворових - треба буде їм виставитись :))) ) чути на значно більші відстані - таки прибігло чудо, перелякане і безмежно щасливе )))
боротьба оптимізму зі здоровим глуздом
Аватара пользователя
Svitovyda
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:26
Откуда: Ukraine, Lviv

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение OleLukoe » 12 июн 2012, 02:05

Ну слава Богу, с удовольствием удаляю информацию в контакте :ab:
Не теряйтесь больше.
На некоторое время выпадаю из помощи животным, просьба не озадачивать. Смогу что-то делать только при наличии времени, без обязательств.
База потерянных и найденных животных: ВКонтакте, в Фейсбук
Аватара пользователя
OleLukoe
Старожил
 
Сообщения: 6913
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 23:30
Откуда: Киев, Оболонь

Re: Голосіївський район, сука, дворняга сер.розм., в намордн

Сообщение Svitovyda » 12 июн 2012, 02:15

ну я намордник тому пластиковий і брала - що їй в ньому і не жарко, і на морозі не намерзає, і вільно їй в ньому, і ніде не натирає, і щей виявилось якраз вчора, як не дивно - воду вона в ньому п'є абсолютно спокійно. і навіть кидається на інших собак (тільки якщо захищатись треба) в ньому, теж не сильно переймаючись - це мене теж здивувало. так що з намордником я в тому плані спокійна була, та ще і люди б швидше звернули на неї увагу і як мінімум не боялись би і не проганяли б. ну і сама жучка мала додаткові мотиви не смітники навколишні досліджувати, а додому дорогу активніше шукати і до голосу мого уважніше прислухатись ))))
тільки дуже було страшно, що зачепиться ним. але таки підтвердилось - не така вона дурна, щоб кудись задалеко відбігати і в щось серйозне влипати ))))

а не губитись - стараємось, тільки от шибко ми самостійні, навіть в наморднику :bk:
боротьба оптимізму зі здоровим глуздом
Аватара пользователя
Svitovyda
 
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 10 окт 2009, 11:26
Откуда: Ukraine, Lviv

Re: (НАЙШЛАСЬ!) Голосіївський район, сука, дворняга

Сообщение OleLukoe » 12 июн 2012, 02:19

Ну так у неё ж и имя такое, что ж Вы хотите :ab: :ab: :ab: обязывает! :ca:
На некоторое время выпадаю из помощи животным, просьба не озадачивать. Смогу что-то делать только при наличии времени, без обязательств.
База потерянных и найденных животных: ВКонтакте, в Фейсбук
Аватара пользователя
OleLukoe
Старожил
 
Сообщения: 6913
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 23:30
Откуда: Киев, Оболонь


Вернуться в Потерялась собака

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.