«оотовары дл¤ кошек, собак. «оомагазин.
«оо–еформа - изменени¤ уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Звернення до захисників тварин усього світу

Наш приют "Добро" в г.Хмельницкий, сделали стерилизатором, в котором гибнут собаки и куда волонтеров не пускают. Поэтому ми создали свою организацию защиты животных "Врятуй життя" и создали свой миниприют.

Модераторы: vamp, Nataly23, chibaira, posuna, Управляющий, ФинКом

Правила форума
Внимание! Всем новоприбывшим и тем, кто не знает.
ПРИЮТЫ ЖИВОТНЫХ НА ПЕРЕДЕРЖКУ НЕ БЕРУТ!

Звернення до захисників тварин усього світу

Сообщение posuna » 16 мар 2010, 19:36

Життя рятувати легко...
Тисячі бездомних тварин бідують на вулицях нашого Хмельницького, як і інших міст Украјни. Хоча мають право жити так само як ти і я . Бо ж не винні, що вродилися в крајні, де для них просто немає місця. Над ними знущаються, јх безжально винищують і кожен раз для цього знаходять все більш і більш жорстокo- вишукані методи: з живих знімають шкіру, щоб хутро краще було обробляти. Беззахисних цуциків, тримаючи за задні лапки, голівкою товчуть об стіну, щоб зекономити кулі. Собак поранених, але ще живих, заталовують у мішки, навіть якщо вони йому, вбивці, лижуть руки…
Все, що отримують у нас бездомні тварини за свою відданість і безкорисну любов- байдужість. А вона, як відомо, страшніша за ненависть. Адже усе зло, усі жахи світових війн та кровавищ було скоєно саме через людей байдужих, які просто відверталися, мовляв, не моя справа, я до того не причетний.
Протягом 3 останніх місяців у мікрорайоні Раково проводяться страшні отруєння бродячих собак. Невідомими людьми масово і організовано розкидається отрута у продуктах харчування: варениках, пиріжках, ковбасі, котлетах .
Звичайно ж голодні тварини охоче з'јдають це. І потім, захлинаючись власною кров'ю, яка тече з носа та рота, јхні знесилені тіла годинами корчилися у брутальних судомах. Це бачили та бачуть дорослі і діти повсюду: на площах, зупинках, у дворах багатоповерхівок…Більше ста днів Раково є місцем смертельних тортур нещасних дворових тварин, які й без того постійно потерпають від голоду та морозів. У тих самих муках сконали також пси, які мають господарів, дворові собаки та кішки, яких роками доглядали, любили і навіть стерилізували (кастрували) за власний рахунок.
Мешканці Раково бояться сьогодні не лише за життя јхніх домашніх улюбленців, а й за дітей. Mалеча ж може підібрати і з'јсти того пиріжка з отруєним начинням.
20.01.10 волонтерка Валентина Пономаренко підібрала помираючу в судомах та корчах собаку ,відвезла јј до ветеринарној лікарні . Пізніше туди також прибув викликаний черговий працівник центрального відділу міліціј.
Ветеринарний лікар, в його присутності , підтвердив, що песик отруєний і ,імовірніше за все ,отрутою нервово-паралітичној діј. Це пекло мук тварини було задокументовано на відеокамеру мобільного телефону. Собаку таки вдалося врятувати лише після 4 кравпельниць . Вoна єдина, кому поки-що пощастило вижити...
Чого ми, волонтери, тільки не робили: проводили мітинги, зверталися у ЗМІ, обійшли і обзвонили усі можливі інстанціј, першими з яких були усі Правоохоронні органи . . Всі відомості по данній справі передавались дільничному інспектору міліціј у мікрорайоні Раково. Однак, нажаль, все це до відому не бралося.
26cічня правоохоронці відповіли нам (на заяву від 16.12.09 ): „…фактів отруєнь не було виявлено у даному мікрорайоні“. І це не зважаючи на велику кількість свідчень очевидців, численну кількість скарг, дзвінків на урядову лінію та у міську раду, заключення ветлікаря , відеозапис, в решті – решт, побаченого на власні очі дільничим ?…
Втім,що тут казати…
Кожен знає усе це з власного досвіду. Toму ми та й інші украјнські волонтери ,захисники тварин впевнені: урядовці намагаються "очистити" міста від чотирилапих, аби під час проведення в Украјні інтернаціонального футбольного свята "Євро - 2012", показати себе перед європейською спільнотою як в найкращому світлі. Украјнські захисники тварин вже заручилися підтримкою відомој акторки Бріджит Бардо та гонщика Міхаеля Шумахера у боротьбі проти знищення бездомних котів та собак.
«Моє серце відкрите для тварин. Жодне свято, у тому числі спортивне, не може бути виправдане для знищення тварин»-cказав М. Шумахер та в інтерв'ю швейцарській газеті «Le Matіn» висловив сподівання, що й інші зірки спорту наслідуватимуть його приклад.
Але ж нас, украјнців, набагато більше, ніж усіх разом взятих зірок світу. І це наші тварини, і ми також проти футбольного свята на крові тварин!
Тож робімо щось, друже.
Маєш годину часу, то збий будку бездомному псу. Мучить уночі безсоння, то годуй кожних три години осиротіле цуценя.
Слава Богу не бідуєш, то перерахуй кілька центів на допомогу бездомним тваринам (за 10 євроцентів в Украјні може невеличка собачка раз најстися)
Робімо щось.
Життя рятувати легко.

Олена Голубнича,Валентина Пономаренко,Любов Прушинська,Ольга Голова,Поліна Полянська,Ніна Асафатова,Ольга Єременко,Світлана Гаврилюк,Наталія Борисова,
Наталія Білявська,Ірина Полець,Тетяна Шатохіна,Людмила Шатохіна,Катерина Голубнича, Катерина Гутовська,Лариса Ніколаєва,Валерія Бичко,Сергій Голубничий...
Помогите Хмельницкой организации "Врятуй життя"
Аватара пользователя
posuna
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 22:33
Откуда: Хмельницкий

Re: Звернення до захисників тварин усього світу

Сообщение posuna » 16 мар 2010, 19:38

Видео можно посмотреть на этом форуме http://rescue-life.at.ua/load
Помогите Хмельницкой организации "Врятуй життя"
Аватара пользователя
posuna
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 05 дек 2009, 22:33
Откуда: Хмельницкий


Вернуться в Хмельницкая организация защиты животных "Врятуй життя"

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.