Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Тонік для обличчя

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Тонік для обличчя

Сообщение fejo » 23 апр 2024, 14:58

Всім привіт! Хочу собі для обличчя купити тонік, але поки не визначилась з вибором. Хочу, щоб ви мені порадили тонік який покращує стан шкіри, та онлайн магазин, в якому його можна замовити.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2691
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Тонік для обличчя

Сообщение Summer15 » 23 апр 2024, 15:02

Я тривалий час підбирала собі догляд для обличчя, і знайшла дуже хороший тонік. Можу надати тобі інформацію про інтернет-магазин, де його регулярно замовляю. Там шикарний догляд для шкіри та волосся, по хорошим цінам.
Summer15
 
Сообщения: 1104
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Тонік для обличчя

Сообщение fejo » 23 апр 2024, 15:04

В мене також виникають труднощі з підбором доглядової косметики, не все мені підходить. Дуже цікаво, який тонік використовуєш для догляду ти? А на магазин, залиш мені просто посилання.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2691
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Тонік для обличчя

Сообщение Summer15 » 23 апр 2024, 15:09

Дуже мені подобається тонік для сухої шкіри Dry & extra dry skin https://mamash.ua/lotions який завжди купую в інтернет-магазині Mamash. Миттєво вирівнює рівень PH, доочищує шкіру та готує її до подальшого етапу догляду. Тонік – незмінний засіб (разом із гелем), який допомагає зберігати обличчя свіжим, сяючим та здоровим.

Не пошкоджує захисний бар’єр, зволожує, матує та заспокоює обличчя. В магазині можна отримати безкоштовну консультацію від косметолога, який допоможе підібрати правильний догляд.
Summer15
 
Сообщения: 1104
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: пифагор и гости: 8

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.