Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Де можна купити коньяк "Aznauri"?

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Де можна купити коньяк "Aznauri"?

Сообщение Summer15 » 16 апр 2024, 19:18

Доброго дня! Шукаю місце, де можна купити коньяк "Aznauri" за вигідною ціною. Мені важливо, щоб алкоголь був якісним і справжнім, оскільки це буде подарунок для мого начальника. Як переконатися в автентичності коньяку перед покупкою?
Summer15
 
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Де можна купити коньяк "Aznauri"?

Сообщение fejo » 16 апр 2024, 19:19

Всім привіт! Я завжди керуюсь принципом "спробувати перед покупкою", якщо це можливо. В багатьох магазинах є можливість дегустації. Це дозволяє зрозуміти, чи відповідає коньяк моїм смаковим очікуванням.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2686
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Де можна купити коньяк "Aznauri"?

Сообщение Summer15 » 16 апр 2024, 19:20

Привіт! Ну, якщо чесно, я зазвичай обираю бренді та коньяк, звертаючи увагу на дизайн пляшки. Мені здається, якщо виробник вкладає кошти в оформлення, то й напій має бути якісним. Але, звісно, це не завжди працює.
Summer15
 
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Де можна купити коньяк "Aznauri"?

Сообщение fejo » 16 апр 2024, 19:21

Summer15 писал(а):Привіт! Ну, якщо чесно, я зазвичай обираю бренді та коньяк, звертаючи увагу на дизайн пляшки. Мені здається, якщо виробник вкладає кошти в оформлення, то й напій має бути якісним. Але, звісно, це не завжди працює.

Я регулярно купую алкоголь в інтернет-магазині Маудау і нещодавно обрав коньяк Aznauri https://maudau.com.ua/category/brendi-i ... nd=aznauri Цей напій я вибрав для особливої родинної вечері.
Сайт магазину допоміг мені вибрати саме той коньяк, який найкраще підходив би для нашого столу, надавши детальні описи та рекомендації. Коньяк був доставлений швидко, в хорошій упаковці, що забезпечило його збереження. Він мав глибокий багатий смак з нотами шоколаду, який відмінно доповнив вечерю і отримав чудові відгуки від гостей.

Изображение
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2686
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.