Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Санвузол на дачу

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Санвузол на дачу

Сообщение Summer15 » 10 апр 2024, 15:28

Розкажіть мені як ви вирішили питання з санвузлом на дачі? Зрозуміло у кого капітальний цегляний будиночок, там каналізація і все таке...
Summer15
 
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Санвузол на дачу

Сообщение KroPiVVa » 12 апр 2024, 05:42

Summer15 писал(а):Розкажіть мені як ви вирішили питання з санвузлом на дачі? Зрозуміло у кого капітальний цегляний будиночок, там каналізація і все таке...



Якщо це невелика дачна оселя без підведеної центральної каналізації, з власного досвіду можу порадити декілька варіантів, один з яких виявився для мене найбільш оптимальним. Спочатку ми розглядали класичний вигріб чи вбудовану бетонну яму. Однак, ці варіанти виявились не дуже практичними через необхідність регулярного вивезення відходів.

Згодом, під час пошуків альтернатив, натрапили на компактні і доволі бюджетні рішення - санітарні модулі. По суті, це вигрібна яма зі змонтованим зверху сучасним пластиковим туалетом. Такі модулі герметичні, не пропускають запахи, прості в обслуговуванні. Головне - своєчасно викликати асенізаторську машину для відкачки відходів.

Саме санітарний модуль виявився для нас ідеальним рішенням для облаштування туалету на дачі. Він компактний, доступний за ціною, не потребує укладання фундаменту чи складного монтажу. При цьому, виглядає сучасно і цивілізовано.

Якщо вам такий варіант підходить, рекомендую ознайомитись з різними моделями санмодулів на сайті ТОВ “Трансмодульбуд” https://blockunit.com.ua/ru/catalog/moduli-sanitarnye/ там ви знайдете детальні характеристики, ціни, а також зможете підібрати оптимальний варіант під свій бюджет і потреби.
Аватара пользователя
KroPiVVa
 
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 26 июн 2019, 11:30


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.