Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Допоможіть обрати смартфон!

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Допоможіть обрати смартфон!

Сообщение fejo » 29 мар 2024, 20:37

Здоровенькі були! Я в пошуках нового смартфона, який би ідеально підходив для слухання музики. Люблю якісний звук, тому шукаю модель з високою якістю аудіо, можливістю підключення хороших навушників (можливо навіть через джек) і великим обсягом пам'яті для зберігання моєї колекції. Чи є серед вас аудіофіли, які можуть поділитись своїм досвідом?
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2682
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Допоможіть обрати смартфон!

Сообщение Summer15 » 29 мар 2024, 20:37

Я обожнюю слухати музику у високій якості, тому для мене важливо, щоб смартфон підтримував високоякісні аудіоформати та мав хороший аудіовихід, якщо ви хочете використовувати провідні навушники. Не забувайте про обсяг вбудованої пам'яті, щоб з комфортом зберігати всю вашу колекцію.
Summer15
 
Сообщения: 1096
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Допоможіть обрати смартфон!

Сообщение fejo » 29 мар 2024, 20:38

До речі, додам до поради вище, що деякі смартфони мають спеціалізовані аудіочипи та програмне забезпечення для покращення якості звуку. Це може включати еквалайзери, налаштування аудіопрофілів і навіть підтримку високорозрядного аудіо. Варто також звернути увагу на моделі, які пропонують підтримку бездротових аудіостандартів високої якості, якщо ви віддаєте перевагу бездротовим навушникам.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2682
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Допоможіть обрати смартфон!

Сообщение Summer15 » 29 мар 2024, 20:38

fejo писал(а):До речі, додам до поради вище, що деякі смартфони мають спеціалізовані аудіочипи та програмне забезпечення для покращення якості звуку. Це може включати еквалайзери, налаштування аудіопрофілів і навіть підтримку високорозрядного аудіо. Варто також звернути увагу на моделі, які пропонують підтримку бездротових аудіостандартів високої якості, якщо ви віддаєте перевагу бездротовим навушникам.

Привіт усім! Розумію вас, сам ціную якісний звук в смартфоні. Тому, хочу поділитись враженнями від купівлі SAMSUNG Galaxy A14 4/64Gb LTE SM-A145F Light Green https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/smar ... green.html в магазині Фокстрот.
Вибір телефону завжди для мене був викликом, але завдяки компетентній допомозі персоналу Фокстрот, я швидко зробив свій вибір. Цей телефон не лише виглядає стильно, але й працює бездоганно. Також, магазин надав відмінний сервіс, від консультації до покупки, рекомендую!

Изображение
Summer15
 
Сообщения: 1096
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.