Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Яке шампаньске можете порадити?

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Яке шампаньске можете порадити?

Сообщение Summer15 » 19 мар 2024, 19:12

Привіт, друзі! Наближається наша річниця з дружиною, і я хочу зробити вечір особливим. Думаю купити шампанське, але хочу щось дійсно неперевершене та смачне. Можливо, хтось може порекомендувати шампанське, яке ідеально підійде для романтичного вечора? Цікавить щось з фруктовими нотками або м'яким післясмаком.
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Яке шампаньске можете порадити?

Сообщение fejo » 19 мар 2024, 19:12

Привіт всім! Коли шукаєш шампанське, перше, на що треба звернути увагу, – це привід. Для великих заходів можна обрати щось бюджетне, але смачне, а для особливих моментів – вишуканіші варіанти.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Яке шампаньске можете порадити?

Сообщение Summer15 » 19 мар 2024, 19:12

Раджу почитати відгуки в інтернеті та звернути увагу на нагороди, які напій отримував. Щодо покупки, то краще всього знайти спеціалізований алкогольний магазин або відділ у великому супермаркеті, де є консультанти, які допоможуть з вибором.
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Яке шампаньске можете порадити?

Сообщение fejo » 19 мар 2024, 19:13

Summer15 писал(а):Раджу почитати відгуки в інтернеті та звернути увагу на нагороди, які напій отримував. Щодо покупки, то краще всього знайти спеціалізований алкогольний магазин або відділ у великому супермаркеті, де є консультанти, які допоможуть з вибором.

Привіт усім! Шукаєте якісне шампанське. Рекомендую завітати до великого винного магазину. Особисто мені вдалося там знайти чудовий вибір шампанських на будь-який смак.
Якщо ви новачок у світі шампанських, пораджу почати з класичних брют або екстра-брют оскільки вони пропонують чистий і неприкрашений смак цих чудових напоїв. Консультанти в магазині допоможуть підібрати шампанське та ігристі вина https://maudau.com.ua/category/ihrysti-vyna саме такі, що підійдуть під ваші переваги.

Изображение
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 48

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.