Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Вибір репетитора з англійської для дитини онлайн

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Вибір репетитора з англійської для дитини онлайн

Сообщение fejo » 09 фев 2024, 14:20

Доброго дня всім! Я дуже хочу, щоб мій син гарно розумів англійську мову, але ті знання що дає школа не достатні. Вирішила звернутися до репетитора, але не знаю когось надійного. Порадьте мені компетентну людину, яка дійсно гарно навчає англійській мові.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Вибір репетитора з англійської для дитини онлайн

Сообщение Summer15 » 09 фев 2024, 14:29

Знання англійської мови в майбутньому відкривають перед дитиною гарні можливості в навчанні та кар'єрі, тому зараз треба зробити все, щоб дитина розвивалась в даному напрямку. Можу тобі дати координати на сайт репетитора, куди у свій час зверталась я зі своєю дитиною.
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Вибір репетитора з англійської для дитини онлайн

Сообщение fejo » 09 фев 2024, 14:36

Я з тобою повністю згідна, треба з дитинства займатися знаннями дитини, тоді це дасть плоди. Буду вдячна, якщо поділишся координатами на сайт репетитора, я хочу ознайомитися з цінами та послугами. Дякую!
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Вибір репетитора з англійської для дитини онлайн

Сообщение Summer15 » 09 фев 2024, 15:29

Дивитись сайт репетитора, там гарно описано які саме послуги вона надає та описані ціни. Навчає вона дошкільнят, молодші та середні класи. Є індивідуальні заняття, групові та офлайн, якщо проживаєш в м. Кропивницький. Я замовляла для дочки індивідуальні заняття, тому що вони найбільше їй підходить.

Перше заняття безплатне, тому можна буде ознайомитися з методикою роботи даного репетитора. Я можу сміливо радити Юлію Миколаївну, бо вона дає досить гарну базу англійської мови та моя дочка з радістю робить всі самостійні роботи, що даються.

Изображение
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 55

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.