Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Хочу купити однокімнатну квартиру у Львові

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Хочу купити однокімнатну квартиру у Львові

Сообщение fejo » 17 янв 2024, 21:30

Планую придбати однокімнатну квартиру у Львові і хотів би почути ваші рекомендації. Які райони вважаються найбільш перспективними? Як оцінити якість будуючихся житлових комплексів? Якщо у когось є досвід покупки житла у Львові, поділіться, будь ласка!
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Хочу купити однокімнатну квартиру у Львові

Сообщение Summer15 » 17 янв 2024, 21:44

Ми з сім'єю нещодавно придбали квартиру в ЖК "Парус", що розташований у Винниках. Це сучасний житловий комплекс із затишним внутрішнім двориком, підземним паркінгом та прекрасною еколокацією поруч із Винниківським лісом. Живемо тут кілька місяців, і враження тільки позитивні. Чистий повітря, пташки вранці, ліс і озеро на відстані кроку – просто рай для життя. Щодо процесу покупки, то все оформлення пройшло гладко. За 25 хвилин на авто легко дістатися до центру Львова, що для нас було важливим критерієм. Вся необхідна інфраструктура тут же поруч. Якщо цікавить каталог однокімнатних квартир в ЖК "Парус", можете подивитися тут https://parus-city.lviv.ua/1-kimnatni-kvartyry Сподіваюся, вам вдасться знайти підходящий варіант.
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 64

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.