Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Авто з Європи

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Авто з Європи

Сообщение fejo » 17 янв 2024, 17:38

Хочу розпочати тему щодо покупки авто з Європи. Які ваші думки на цей рахунок? Чи є серед вас ті, хто вже робив такий вибір? Які плюси та мінуси ви вбачаєте в покупці європейського автомобіля? Чи є ризики, на які слід звернути увагу? Чи може хтось порадити надійний спосіб здійснення такої покупки?
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Авто з Європи

Сообщение Summer15 » 17 янв 2024, 18:06

Я, здається, можу поділитися трошки своїм досвідом. Зараз їзжу на автомобілі, який я купив з Європи через компанію Lube Avto. Плюси? На перше місце виставлю можливість вибору серед великого асортименту авто, які важко знайти на українському ринку. Крім того, ціни порозумні, особливо, якщо обрати варіант у хорошому стані. Мінуси? Найбільший для мене – це той факт, що трошки чекаєш, поки машина дістанеться до тебе. Але, на жаль, це невід'ємна частина процесу. Щодо компанії Lube Avto, то можу раджу – у них чіткий та професійний підхід до справи. Я обрав HYUNDAI I20 2020 року, і вона прийшла в непоганому стані, як описували. Процес покупки був досить легким, а сервіс – на висоті. Взагалі, я раджу звертатися до таких компаній, як Lube Avto, якщо рішите купувати авто з Європи. Знайшов тут інформацію: https://lubeavto.com.ua/store/carsfromeurope Бажаю удачі вам у виборі!
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 46

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron