Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Вибір настойки

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Вибір настойки

Сообщение Summer15 » 15 янв 2024, 20:36

Я новенька тут і маю велике бажання спробувати зробити власну настоянку, але абсолютно не знаю, з чого почати. Може хтось порадити, який спирт найкраще підходить для настоянок? Як важливі пропорції? Які інгредієнти дадуть найкращий смак? Хочеться створити щось неймовірне і унікальне!
Последний раз редактировалось Summer15 15 янв 2024, 20:40, всего редактировалось 1 раз.
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Вибір настойки

Сообщение fejo » 15 янв 2024, 20:37

Насамперед, варто вибрати якісний базовий спирт - це може бути горілка або спирт вищої очистки. Про пропорції не треба турбуватися занадто – вони залежать від ваших смакових уподобань. Для початку спробуйте класичні варіанти, як-от ягоди чи ароматні трави. Лаванда чи м'ята можуть додати чудовий аромат. Головне - експериментуйте та насолоджуйтеся процесом!
Последний раз редактировалось fejo 15 янв 2024, 20:39, всего редактировалось 1 раз.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Вибір настойки

Сообщение Summer15 » 15 янв 2024, 20:37

А чи є якісь специфічні рекомендації щодо вибору інгредієнтів? Краще використовувати свіжі ягоди чи сушені? І чи існує різниця між використанням звичайного спирту та спирту вищої очистки? Хочу створити щось унікальне, але не зовсім впевнена, з чого краще почати.
Последний раз редактировалось Summer15 15 янв 2024, 20:39, всего редактировалось 1 раз.
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Вибір настойки

Сообщение fejo » 15 янв 2024, 20:39

Summer15 писал(а):Я новенька тут і маю велике бажання спробувати зробити власну настоянку, але абсолютно не знаю, з чого почати. Може хтось порадити, який спирт найкраще підходить для настоянок? Як важливі пропорції? Які інгредієнти дадуть найкращий смак? Хочеться створити щось неймовірне і унікальне!


Як професіоналка у цій сфері, раджу вам ознайомитись з каталогом Becherovka https://maudau.com.ua/category/nastoianky-balzamy-bittery/product_brand=becherovka це не просто лікер, це ціла історія у кожній пляшці. Виготовлена з унікальної комбінації трав і спецій, включаючи аніс, корицю, та інші, вона пропонує неповторний баланс гіркоти та аромату. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає щось виняткове у світі настоянок. Becherovka чудово підходить для пиття у чистому вигляді, охолодженою, або як інгредієнт у коктейлях.

Вона гармонійно поєднується з тоніком або содовою, додавши унікальний смак. Також це відмінна основа для ваших експериментів з настоянками. Becherovka - це не просто напій, це частина культурної спадщини з незмінною рецептурою протягом багатьох років, що свідчить про її неперевершену якість. Відвідайте посилання та виберіть Becherovka для додання особливого штриху до вашого досвіду створення настоянок!

Изображение
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 46

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.