Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

банні рушники оптом

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

банні рушники оптом

Сообщение fejo » 27 дек 2023, 21:24

Привіт! Де можна знайти надійного постачальника банних рушників оптом? Я веду санаторій і хочу замовити велику кількість високоякісних рушників для наших гостей. Можливо, у вас є рекомендації чи досвід співпраці?
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2702
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: банні рушники оптом

Сообщение Summer15 » 27 дек 2023, 21:58

Привіт, форумчани! Хочу поділитися своїм враженням оптових покупок банних рушників https://rushnychok.com/uk_bannye-polotentsa/ у них оптом. Як власник сауни, мені завжди було важливо мати високоякісні рушники для комфортного відпочинку моїх клієнтів. Після замовлення я отримав не тільки якісні рушники, але й вражаючий вибір кольорів та дизайнів. Зараз моє заклад став ще більш привабливим для гостей. Рекомендую цей інтернет-магазин для всіх, хто шукає якість та різноманіття в оптових закупівлях банних рушників!
Summer15
 
Сообщения: 1116
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.