Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Якісний масаж

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Якісний масаж

Сообщение fejo » 21 дек 2023, 09:20

Привіт, спільното! Я шукаю місце, де можна записатися на професійний масаж всього тіла. Цікавлюсь зокрема салонами, де приділяють увагу індивідуальному підходу.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2673
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Якісний масаж

Сообщение Summer15 » 21 дек 2023, 10:27

Привіт, спільното! Нещодавно відкрив для себе fullbodymassage місце, де надають професійні послуги масажу всього тіла. Вражений їхнім індивідуальним підходом до кожного клієнта. Вони дійсно зосереджені на потребах та комфорті, що робить кожен сеанс особливим. Рекомендую цей салон всім, хто шукає якісний масаж!
Summer15
 
Сообщения: 1088
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Якісний масаж

Сообщение CBUHOnAC » 26 янв 2024, 16:26

А мене цікавить перкусійний масаж всього тіла
Аватара пользователя
CBUHOnAC
 
Сообщения: 420
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 18:14
Откуда: Киев

Re: Якісний масаж

Сообщение Кусочек колбаски » 26 янв 2024, 16:30

Я знаю, де вам можна знайти перкусійний масаж та інші види масажу. В Києві є класний кінезіоцентр Сила Руху, ось це в них можна отримати такі процедури для себе. Перкусійний массаж робиться спеціальним пристроєм, який наносить ритмічні удари або вібрацію по всьому тілу для стимуляції тканин тіла. Це дуже класно для загального стану здоров'я, а також для прискорення процесу регенерації м’язів.
Аватара пользователя
Кусочек колбаски
 
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 05 ноя 2020, 09:40

Re: Якісний масаж

Сообщение Nikki_23 » 04 мар 2024, 12:49

У 'Fast Line Studio' у Кракові https://fastlinestudio.pl/uk/salons/krakow/ ви не тільки отримаєте чудову стрижку, але й приємну атмосферу та увагу до деталей. Ця перукарня - це місце, де кожен клієнт почувається особливим.
Nikki_23
 
Сообщения: 156
Зарегистрирован: 22 фев 2020, 14:17


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 48

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.