Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Шукаю тури по Україні

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Шукаю тури по Україні

Сообщение Summer15 » 27 май 2024, 10:05

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна знайти компанію, яка організовує цікаві тури по Україні? Мене цікавлять тури до історичних місць та природних заповідників. Важливо, щоб компанія пропонувала професійних гідів та комфортний транспорт. Чи є можливість замовити індивідуальний тур?
Summer15
 
Сообщения: 1229
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Шукаю тури по Україні

Сообщение fejo » 28 май 2024, 13:53

Коли я вперше вирішив скористатися послугами компанії «Танго Тревел» https://tangotravel.com.ua/krainy/ukraina/ я не очікував настільки високого рівня сервісу. Наш тур по Карпатах був бездоганно організований: від комфортного транспорту до цікавих екскурсій. Гіди були професіоналами своєї справи, їхні розповіді про історію та культуру регіону були захоплюючими. Особливо вразило те, як добре були продумані маршрути – ми побачили найкращі місця і не відчували жодного поспіху. Я повернувся додому з масою позитивних вражень і вже планую наступну подорож.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2814
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 26

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.