Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Кому потрібні ортопедичні дитячі босоніжки?

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Кому потрібні ортопедичні дитячі босоніжки?

Сообщение fejo » 23 май 2024, 15:16

Привіт усім! У мене питання щодо вибору ортопедичних босоніжок для дітей. Останнім часом все частіше чую про необхідність купувати саме таке взуття для малюків. Мій син тільки почав ходити, і я хочу бути впевненим, що його ніжки розвиваються правильно. Але не розумію, кому саме потрібні ці ортопедичні босоніжки? Чи варто їх купувати усім дітям для профілактики, чи лише тим, у кого вже є якісь проблеми зі стопами? Поділіться, будь ласка, своїм досвідом або знаннями.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2808
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Кому потрібні ортопедичні дитячі босоніжки?

Сообщение Summer15 » 23 май 2024, 15:17

Моя донька мала проблеми з вальгусною деформацією стопи, і лікар порадив носити ортопедичне взуття, включаючи босоніжки. Ми спочатку були скептично налаштовані, але вирішили спробувати. Вибрали правильний розмір, консультувалися зі спеціалістом. І вже за кілька місяців регулярного носіння помітили покращення. Стопи стали рівнішими, донька менше скаржилася на біль. Звісно, ми також виконували спеціальні вправи та ходили на масажі, але ортопедичні босоніжки відіграли важливу роль. Тому, якщо є якісь проблеми або навіть схильність до них, рекомендую звернути увагу на таке взуття.
Summer15
 
Сообщения: 1224
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Кому потрібні ортопедичні дитячі босоніжки?

Сообщение fejo » 23 май 2024, 15:18

Дякую за відповідь! Тепер трохи ясніше. Отже, виходить, що ортопедичні босоніжки можуть бути дійсно корисними не лише для лікування конкретних проблем, але й для профілактики. Мій син ще маленький, і я хочу запобігти будь-яким можливим проблемам у майбутньому. Мабуть, варто проконсультуватися з ортопедом і визначити, чи є необхідність у такому взутті саме для нього. Хочеться зробити все можливе, щоб його ніжки розвивалися правильно з самого початку.
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2808
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Кому потрібні ортопедичні дитячі босоніжки?

Сообщение Summer15 » 23 май 2024, 15:21

Важливо врахувати, що ортопедичні босоніжки для дітей https://ortosalon.ua/ua/ortopedicheskaya-obuv-dlya-detej/tip-obuvi/bosonozhki/ призначені не лише для корекції наявних проблем, але й для правильної підтримки стопи під час формування. Вони забезпечують правильний розподіл навантаження на ноги, сприяють формуванню здорової ходи. Особливо корисними вони можуть бути для дітей, які тільки починають ходити, коли стопа ще дуже пластична. До того ж зараз є багато моделей, які не лише функціональні, але й естетично привабливі.

Изображение
Summer15
 
Сообщения: 1224
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: fejo, Google [Bot], Summer15 и гости: 38

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.