Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Як довідатися про стан здоров'я плода вагітній жінці?

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Як довідатися про стан здоров'я плода вагітній жінці?

Сообщение fejo » 26 апр 2024, 21:50

Ми з дружиною чекаємо на першу дитину. Але у неї не дуже гарна спадковість. Чи можна якось дізнатися, чи все добре з малюком? Тобто чи якійсь аналізи чи ще щось, які дозоляють оцінити стан здоров'я плода?
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2693
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Як довідатися про стан здоров'я плода вагітній жінці?

Сообщение Summer15 » 26 апр 2024, 21:54

Коли я була вагітна, ми також мали певні побоювання стосовно стану здоров'я малюка, особливо через спадковість. Але наш лікар порадив звернутися до пренатальної діагностики, яка дозволяє оцінити стан плода ще на ранніх термінах вагітності.
Summer15
 
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев

Re: Як довідатися про стан здоров'я плода вагітній жінці?

Сообщение fejo » 26 апр 2024, 21:56

Дякую а відповідь. Це справді цікаво. А можете більш конкретно розповісти нам, що це за пренатальна діагностика? Як вона проводиться, де її роблять, і наскільки вона надійна та інформативна?
fejo
Старожил
 
Сообщения: 2693
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:24
Откуда: Васильков

Re: Як довідатися про стан здоров'я плода вагітній жінці?

Сообщение Summer15 » 26 апр 2024, 22:01

Пренатальна діагностика https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/prenatalnaya-diagnostika/ - це комплекс методів, які застосовуються для оцінки стану плода та виявлення можливих вроджених вад або хромосомних аномалій ще до народження. Ці процедури зазвичай проводяться під час вагітності з метою виявлення патологій або ризиків для здоров'я майбутньої дитини. До складу пренатальної діагностики можуть входити ультразвукове дослідження, амніоцентез, хоріонова біопсія та інші методи.

Изображение
Summer15
 
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 01 июл 2017, 14:46
Откуда: Киев


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.