Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Зареєструватись в payoneer

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Зареєструватись в payoneer

Сообщение пифагор » 28 мар 2024, 22:26

Вітаю! Як я можу зареєструватися в Payoneer? Чи є якісь особливі умови чи вимоги для реєстрації в цій платіжній системі? Буду вдячний за відповідь!
Аватара пользователя
пифагор
 
Сообщения: 396
Зарегистрирован: 17 мар 2020, 13:04
Откуда: город

Re: Зареєструватись в payoneer

Сообщение октавия » 28 мар 2024, 22:50

Звісно, зареєструватись в Пайонир дуже просто. Вам потрібно лише перейти на їхній офіційний сайт і заповнити реєстраційну форму, вказавши ваші особисті дані. Важливо також підготувати копії документів, які підтверджують вашу особу та адресу проживання. Після того, як ваш акаунт буде підтверджено, ви зможете почати користуватись всіма перевагами, які надає Пайонир https://progroshi.in.ua/ . Ця платіжна система дозволить вам швидко та зручно проводити грошові транзакції, навіть між країнами. Не забудьте також читати корисну інформацію про це в блозі про фінанси Progroshi.
Аватара пользователя
октавия
 
Сообщения: 363
Зарегистрирован: 30 апр 2020, 13:48


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 50

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.