Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Піар тваринок - ідея на обговорення

 
 
Разговоры обо всем

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение vivi » 20 авг 2009, 17:26

Є в мене ідейка, викликана браком часу на розклеювання оголошень...
Укрпошта пропонує послуги по розповсюдженню безадресної реклами/інформації.
(кожному, напевно, в скриньку купа реклами падає, еге ж?)
Розцінки божеські - до 10 000 примірників до 5 гр. 7 грн за сотню, до 10 гр - 11 грн за сотню.
Дорожче вийде надрукувати на різографі - я трохи не в курсі, які зараз розцінки... Щось, певно, в районі 10 коп за А4 до 500 примірників...
Ну от. 500 А4 ~ 50 грн (нехай навіть 100). На А4 робимо три флаєри, або чотири А5. порізка теж щось коштуватиме (хоча я, наприклад, просто у знайомих у фотоательє попрошуся і сам тим різаком "почікаю"). Це виходить 1500 - 2000 оголошень - фото кількох тваринок і лаконічний текстик. 140 грн за розповсюдження...
До 200 - 300 грн можна ме витрачаючи майже часу розкидати оголошення на своїх тваринок у 1500-2000 квартир... Вартує воно того?
Із першого ж грошового надходження спробую - відпишу чи вдалий досвід.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение Yaposhka » 21 авг 2009, 11:52

Я думаю, оно того стоит! :ay:
У самой была такая мысль когда-то :ad:
Вы все еще ищите боксерика???Тогда мы идем к Вам))) И запомните: лучше немецкого боксера может быть только два, три, четыре, пять(нужное подчеркнуть) боксерика)))))
Желаю всем ЛЮБВИ, УДАЧИ, СЧАСТЬЯ и БОГАТСТВА!!!

Изображение
Аватара пользователя
Yaposhka
 
Сообщения: 8508
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:42
Откуда: Киев: Нивки-Индустриальный мост-Троещина

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение Sim » 21 авг 2009, 13:49

У меня в подъезде прямо возле почтового стоит спец. ящик для макулатуры, практически все сразу туда всю рекламу и сбрасывают... и я так же, никогда не приходилось воспользоваться чем-то подобным; то, что мне нужно, потом в интернете ищу...но может не все так поступают :ab:
Аватара пользователя
Sim
Старожил
 
Сообщения: 1852
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 08:54

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение vivi » 21 авг 2009, 15:08

Думаєте, Я усі рекламні буклети додому несу? :) Перегляну побіжно - "вікна мені не треба, ці кидають постійно - дістали, на депозити грошей все одно немає - усе в сміття не читаючи. О, а англійською я зайнятися хотів - візьму передивлюся уважніше" Думаю, я в тому сенсі не виродок, пошту усі хоч трохи, та переглядають перед викиданням.
Ну так, а від оголошень ті, кому не цікаво відвертаються. Кому не подобаються - здирають. Кому місця для своїх бракує - заклеюють. А ще багато хто (я так думаю) відриває телефончики просто так, або "подумаю. може потім подзвоню". Але ж оголошення ми все одно клеїмо? А ще - як хто - плакати розвішуємо, буклети розкладаємо, листівки роздаємо... А тут, звісно при певних затратах грошей, можна заощадити час. І саме в тому і полягає основна ідея. Кому нецікаво - викине, кому цікаво - прочитає уважніше.
Я єдине сподіваюся, щоб ніяких невідомих мені підводних каменів в Укрпошті не було. Установа-то з прибабахом...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение Sim » 21 авг 2009, 15:19

Да, нет, понятно, что лучше что-то делать, чем не делать. Не попробовав, не ощутишь вкус.
Просто собак настолько стало много... , что, кажется, что уже все особачены. А главная проблема - стерилизация - осталась, и ситуация ухудшилась. Но это уже совсем другая тема.
Аватара пользователя
Sim
Старожил
 
Сообщения: 1852
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 08:54

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение vivi » 21 авг 2009, 15:35

Почему? Тема та же. ;) Надо хорошего дизайнера - забесплатно нарисовать броскую мини-листовочку про стерилизацию и таким же макаро можно распространять...

Пи.Си. Я знаю, что таких листовочек уже делано-переделано. И сам делал. Тут надо с учетом формата - чтоб очень лаконично, ярко и однозначно цепляюще... В идеале - и в цвете б, хоть это дорого... А то сонмы аргументов "за" стрилизацию в маленькой листовке точно уйдут в мусорник с диагнозом "многабукаф".
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение Sim » 21 авг 2009, 15:51

Да я не о стерилизации взагали, а о провале программы стерилизации в Киеве. Скоро пристраивать будет просто некуда, ПХ закончатся.
Аватара пользователя
Sim
Старожил
 
Сообщения: 1852
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 08:54

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение vivi » 21 авг 2009, 15:57

Знаєте... Я часто віддаю котів у будинки у спальних районах. І мені завжди дуже дивно (а якщо відверто - задовго до прилаштування, коли тільки клею оголошення по цих районах - дуже душевно дискомфортно), що тварино у ці будинки люди у нас беруть, хоча попід будинками водиться купа таких самих тварин...
Допоки люди неготові самі підбирати з вулиці, поки їм треба пропустити тваринок через нас, отримати натомість якісь гарантії - стерилізацію, вакцинацію, протипаразитну обробку, привчення до горщика (або повідка, наприклад), отримати відомості про характер від нас, а не експерементально - ПХ будуть... Програма стерилізації може зриватися, популяція вуличних може зашкалювати, але, як на мене, це незначно впливатиме на прилаштування тварин.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение vivi » 21 авг 2009, 16:00

Хоча, можливо я не врахував різницю між Київом і Львовом... Вас, зоозахисників київських явно більше (як у абсолютних величинах, так і у відносних - у співвідношенні до кількості населення), аніж нас, львівських. Якщо Ви маєте наувазі, що ПХ закінчуються, бо дуже багато безпритульних і Ви значну їх кількість цим ПХ прилаштували - тоді так, я тоді розумію Ваші переживання. :(
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение sola » 22 авг 2009, 18:13

Листівку про стерилізацію без "зайвих букв" можемо зробити. Але тоді треба показувати людям шлях - куди звертатися. А це вже реклама. Кого в такому випадку рекламувати? ЛКП? Айболить?
Чи, може, подавати наш традиційний притулковий телефон?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение vivi » 22 авг 2009, 22:46

"Звертайтесь у ветклініки міста." Ну і наші телефони з тим формулюванням, що підкажемо де що і як - щоб до таких уродів, як пильникарські юріки не попали...

Хоча я, все-таки, егоїстично першу порцію розсилки буду робити з метою прилаштування з фотками котів... Мені (з Ольгою разом) у вересні на тиждень-два виїхати треба буде - на кого усіх захребетників лишати? на тещу?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Піар тваринок - ідея на обговорення

Сообщение sola » 23 авг 2009, 15:10

Ось такий "креатив" вийшов у мене. Листівка розрахована на 1/4 А4-го формату. Якщо текст і ідея в принципі будуть схвалені, піду до Лесі по якісний дизайн.

Изображение
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09


Вернуться в Беседка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.