Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение мидык » 24 янв 2016, 20:06

Два дні назад принесли мені сусіди, що примають на стоянці машину, молоденьку дівчинку-собаню. Прибилася на стоянку машин тижні три тому, ще до свят. Спочатку люди думали, що вона приходяща, але в ті дощі, що не так давно були вони зрозуміли, що спить під машинами. Почали трохи підгодовувати, бо дуже схудла за тих пару тижнів. Ну, і звісно - опинилася в мене, дев*ята... :dy:

Собачка дуже ніжна, стресує по-чорному, коли виношу на вулицю, бо проситься в туалет, то вся труситься зі страху. Весь час плаче за своїм домом та господарем - видно, що була любима і балувана - трохи їй не комфортно в моїй банді, та й лягумінів немаю - каша з обрізками...

Величина, як у кота (крупненького), біла гостра мордочка з бежевою плямкою, як в лисички, (вона взагалі до неї схожа), вушка бежевого кольору з рижинкою. Гарний пухнастий білий хвіст, руденька спинка і великі страдаючі карі очі.

Вирішила розмістити пост ще тут, а раптом хто шукає! Могла вискочити з машини біля кіоска по вул. Драгана, Санта-Барбара, бо тягнеться до кожної легкової... Чомусь не вірю, що викинули - видно, що була улюбленою.
Фото немаю. Як появиться, то додам.
Дзвонити 063-755-64-96, з 10 години (бо як гуляю з собаками, то телефон залишаю вдома).
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение Ліда » 25 янв 2016, 12:47

Дівчинка шукає ще з грудня собачку Сніжулю, це часом не вона? (тел.0971293654)

Изображение
Изображение
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение мидык » 25 янв 2016, 12:53

Вона!!!!!!!!!!!!! Ура!!!!
Боже, як собака скучає! Я просто щаслива, що знайшлася хозяйка!
Ліда, щиро дякую! Форевер форум!
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение Ліда » 25 янв 2016, 12:54

:az:
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение мидык » 25 янв 2016, 13:14

Б@ядь!
Мамаша тої дівчини мені ще умови ставить, чи не дам я поводка їй чи може підвезу ближче до центру, бо вони живуть на чи на Рогатці чи на Лівандовці - не розчула!
От суки! Віддала їхня баба собаку якійсь жінці, а вона, напевно, втекла чи її викинули... Думаю, що відвезли подалі та й викинули...
Уроди.
Последний раз редактировалось мидык 25 янв 2016, 14:24, всего редактировалось 1 раз.
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение Ліда » 25 янв 2016, 13:19

я так і зрозуміла, що тут щось не те..
бо мала шукала, писала оголошення, але підтримки від батьків, видно, нема.
і що робити? :(
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение мидык » 25 янв 2016, 18:18

Зустрілись на Санта-Барбарі з дівчинкою Настею, її мамою та Сніжулею - собачка і мала просто не могли натішитися! Мама теж плакала...
Я віддала. Мораль вичитана була довга - але собака за ними дуже тужила. Викинула баба. Вона з ними не живе. Як сказала мама - певно баба з дідом їхали до знайомої та й викинули пса, бо він кусається... Нагадую - собака розміром з кота і віком 7 місяців.
Домовилися, якщо раптом, виникне проблема - дзвонять мені і я приїду, щоб забрати.
Чесно, я в подібних ситуаціях тварину не віддаю, але тут справа в песеняті та Насті - вони справді люблють одне одного. Час від часу буду контролювати цей хепі-енд.
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Хто загубив невеличку біло-рижу красотульку?

Сообщение мидык » 28 янв 2016, 22:51

Поки що все добре в собачки - я спілкуюся з Настею Вконтакті.
Відсипається, поправляється, відходить від стресу. На сторінці дівчинки купа нових фотографій Сніжульки.
Думаю, що можна в щасливі...
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.