Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Помічений рижо-білий пухнастий кіт

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Помічений рижо-білий пухнастий кіт

Сообщение Marianka » 22 июн 2014, 20:45

В районі Любінської помічений рижо-білий кіт(кішка?) з дуже пухнастим хвостом,очі жовті, шерсть мяка. http://vk.com/id85696600
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Помічений рижо-білий пухнастий кіт

Сообщение Marianka » 23 июн 2014, 21:49

Изображение
Изображение
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Помічений рижо-білий пухнастий кіт

Сообщение Marianka » 26 июн 2014, 21:51

SOS!!! ЛЬВІВ!!! ТЕРМІНОВО!!! ЧАСУ ОБМАЛЬ!!!!
ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ, ЗРОБІТЬ РЕПОСТ ЦЬОГО ОГОЛОШЕННЯ!!!

Привіт!!!. Я молодий котик і Я ШУКАЮ СВОГО ГОСПОДАРЯ!!! 3-И ДНІ я сидів вздовж дороги ТА ЧЕКАВ...Я не знаю можливо я загубився, а можливо мене просто покинули...Мене пожаліли і взяли добрі люди ДО СЕБЕ на декілька днів.. На жаль СКОРО вони їдуть і я буду змушений повернутись назад на двір((( АЛЕ сподіваюсь, що за цей час я ТЕБЕ ЗНАЙДУ!!!
Не лякайтесь, що я такий великий, зате Я надзвичайно лагідний, мякенький, та теплий як справжнє сонечко!!!Я зовсім не пустотливий, а дуже розсудливий котик з шикарним хвостиком і надзвичайно добрими жовтогарячими оченятками.
Я не буду дуріти, висіти на шторах, як маленькі кошенятка-бешкетники, маю ідеальний флегматичний характер, люблю дітей та сидіти на ручках. Ходжу в лоточок, в харчуванні не перебірливий.
ОБІЦЯЮ СВОМУ ГОСПОДАРЮ ПОДАРУВАТИ ВСЮ СВОЮ ЛЮБОВ..
ДЕ ТИ???
НАПИШИ ЧИ ПОДЗВОНИ МЕНІ, ЯКЩО ТИ ЧИТАЄШ ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ.
Я ЧЕКАЮ НА ТЕБЕ!!!
063-88-02-440
096-73-21-969
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.