Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Прошу поради з воз"єднання родини.

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение aliona » 21 фев 2014, 00:39

Прошу допомоги в наступному питанні. Сьогодні ввечері була знайдена молодесенька киця (4-6 міс., може трохи старша), 100% домашня, чистесенька, бігала по невеликому п"ятачку, кричала до людей "благим голосом", просилася на руки, заглядала в двері магазинів... Дуже сумніваюся, що викинули, швидше за все "покликала перша весна". За годину перебування біля киці крім мене і ще однієї дівчини ніхто кицею не зацікавився, хоча кидалася практично до кожного. Сьогодні ночує в тої дівчини, завтра днює в мене, далі - під знаком питання... Треба чим пошвидше знайти власників. Може хтось має досвід в якому ареалі шукати власників, чи далеко вона могла забігти від дому, чи це питання навколишніх будинків. Завтра зранку поклею оголошення в районі знахідки. Вітаються будь-які поради.
aliona
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 янв 2013, 15:12

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение nickie » 28 фев 2014, 21:03

не знаю, чи хтось вам відповідав в приват, тут відповідей нема. Ви-молодець. Оголошення поклеїти по району, біжано також біля навколишніх підіздів. Ще можна сфотографувати та розмістити в інтернеті, та в соцмержах. І дайте контактний номер телефону.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение cay.pollard » 28 фев 2014, 21:30

зробіть фото в ідеалі, або ж хоча опишіть мені окрас + наишіть в якому районі знайдена і залиште номер телефону - а я зроблю оголошення в базі загублених та знайдених тварин. вам варто крім паперових оголоень подати оголошення на сландо та у ваш магазин
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение cay.pollard » 28 фев 2014, 21:34

можете мені написати у вконтакті, так буде швидше: https://vk.com/cayce_p
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение aliona » 31 мар 2014, 10:44

Всім дякую, хто перейнявся моєю турботою, думаю тему можна в неактуальні. Ще перепрошую, може ввела в оману своїм і кіциним місцезнаходженням (ми самі з Луцька, наша луцька гілка на цьому форумі швидше мертва, ніж жива, а на львівській всі такі чуйні, ще й з досвідом , та й свою Жужку тут же брала - viewtopic.php?f=94&t=44780) і просила тільки теоретичних порад щодо повернення "згуби". Що маємо в сухому залишку: прилаштувала двох котів і познайомилася з двома небайдужими жіночками до тваринок з мого району - "котомамами", фактично з сусідніх будинків, одна з них - волонтер нашого луцького притулку. Цю кицюню, тепер впевнена на 95% викинули, бо була за 30 метрів від підїзду тої другої жіночки (який весь час підкидають ставших непотрібних котиків, і до речі через звернення на Сландо за кицюнею вдалося прилаштувати ще її одного підкинутого котика) і ніхто ні за розклеєними оголошеннями в нашому районі, ні на нашому місцевому форумі (і там писала), ні на Сландо, ні на Ріа не відізвався. Прилаштувала в родину (через своє оголошення на стіні), які шукали свою кішку, що втекла. Ну тут довга історія як ми ходили в підвал з господаркою і тою дівчиною, що взяла її на першу ніч шукати ще й ту кішку господині, як ключи від підвалу добували, як домовлялися, коли знайде свою поверне нашу і зобовязали її не припиняти пошуки. "Ручки" звичайно не такі які б хотілося для кицюні, але краще ніж на вулиці (пару днів киця перекантовалася в моєї мами, в мене лише один день поднювала - в моїй родині ну уже категорична позиція щодо цього мого чоловіка :( ),по ній видно було що собак вона не знає, за півгодини поки ми над нею тоді на вулиці стояли, її двічі вуличні собаки трохи не роздерли.
Минуло два тижні, дзвонила по котиках, всі на місці, і всі вже наполягають щоб допомогла їх постерілізувати і каструвати відповідно, волонтерка з притулку обіцяла посприяти, щоб дешевше вийшло і ми домовлялися, що віддаю під обовязкову стерилізацію. Зараз захворіла дитина, і нема з ким залишити, то поки ніяк, як трохи розгребемося, займусь тим.
aliona
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 янв 2013, 15:12

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение aliona » 01 апр 2014, 16:33

Чомусь ніяк не прикріплюється моє повідомлення в цій темі. Вже мучаюсь більше тижня. Кожного разу - Ваше повідомлення на розгляді модератора..., а даля - нічого. В чому може бкути справа?
aliona
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 янв 2013, 15:12

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение cay.pollard » 15 апр 2014, 17:08

що з кицею?
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прошу поради з воз"єднання родини.

Сообщение nickie » 18 апр 2014, 17:01

aliona писал(а): Прилаштувала в родину (через своє оголошення на стіні), які шукали свою кішку, що втекла. Ну тут довга історія як ми ходили в підвал з господаркою і тою дівчиною, що взяла її на першу ніч шукати ще й ту кішку господині, як ключи від підвалу добували, як домовлялися, коли знайде свою поверне нашу і зобовязали її не припиняти пошуки. "Ручки" звичайно не такі які б хотілося для кицюні, але краще ніж на вулиці.

напевно, в неактуальні.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.