Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Російська голуба

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Російська голуба

Сообщение aniaf » 02 ноя 2013, 19:40

В Галицькому р-ні Львова (точна адреса в приват або по телефону) знайдено коша породи російська голуба. Відгукніться, хто загубив або ж знає господарів.
Розшукуються старі господарі і, водночас, нові, бо скоро мороз. Дзвоніть: 097-136-49-19, Люба.
Скорше всього, що тваринка загублена домашня. Її підгодовують, їжу бере, крутиться поруч, стрибає на вікно, а коли хочеш взяти на руки, застережливо випускає кігтики, відбивається. Одним словом, любить людське товариство, але остерігається чужих. Ніби киця. Молода. Після повторного огляду напишу уточнення щодо статі.

Изображение
Изображение
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Російська голуба

Сообщение aniaf » 06 ноя 2013, 20:37

Изображение

Изображение

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Російська голуба

Сообщение O'Riche » 11 ноя 2013, 17:02

Схожу кицю бачила у Франківському р-ні. Вона (чи він) йшла до мене, але я гуляла з собаками і, коли вони підбігли до мене, злякалася і втекла. Деталі- в приват.
Аватара пользователя
O'Riche
 
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 21 окт 2011, 11:57
Откуда: Львів

Re: Російська голуба

Сообщение aniaf » 12 ноя 2013, 02:58

Блакитний котопад цього сезону, ще тут свіже надбання http://vk.com/eco_opir?w=wall-51884595_3225 )
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.