Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Прибився до нас спортивний голуб. Район вул Чупринки

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Прибився до нас спортивний голуб. Район вул Чупринки

Сообщение pissenlit » 21 окт 2013, 14:22

До нашого будинку прибився голуб коричнево-синьо-зеленого окрасу. Трошки переляканий і гоноровий.
На лапці має два колечка. Тобто можна припустити, що це спортивний голуб. Куди і до кого звертатися ми не знаємо. Надворі ми його не ризикнули залишати, два коти у дворі. Живе тимчасово у нас в хаті.
Розмістили оголошення на форумі пошуку голубів ( але у нашого коду немає). І от пишемо сюди.

Фото наразі з телефону:
Изображение

Якщо є новини про те, хто може бути власником, або кому/куди його віднести,- то телефонуйте 067 370 08 33
pissenlit
 
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 14 май 2013, 09:26

Re: Прибився до нас спортивний голуб. Район вул Чупринки

Сообщение sola » 21 окт 2013, 15:36

Тільки що запиталась поради у нашого орнітолога Віктора. Він сказав іти з птахом в неділю на місце зустрічі голубярів - на вулиці Клепарівській, сквер навпроти головного входу в Краківський базар. Вранці, години від 9-10. Там вони по тих кільцях скажуть хто коли куди випускав.

(Я в шоці : живу тут 12 років, а про те, що в мене під носом щонеділі збираються голубярі, ніколи навіть не чула! :ai: )
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Прибився до нас спортивний голуб. Район вул Чупринки

Сообщение cay.pollard » 21 окт 2013, 15:53

Олю, а вони там їх випускають чи тільки збираються? І чи можна там фотографувати? (сама в шоц)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Прибився до нас спортивний голуб. Район вул Чупринки

Сообщение pissenlit » 21 окт 2013, 17:31

Дякую за поради.
От не знаю, як йому у нас ( чи правильно годую, чине холодно/жарко, стрес чи щось інше). Чи витримає до неділі? Я ж ніколи за голубами не доглядала ( все життя лише котофейки).
pissenlit
 
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 14 май 2013, 09:26

Re: Прибився до нас спортивний голуб. Район вул Чупринки

Сообщение rita-lviv » 21 окт 2013, 18:15

У меня на чердаке всегда есть ,,подбитые ,, голуби (обычные городские), есть маленький опыт и в этом, корм - пшеница, семички, кукуруза, обязательно вода. Если нужна временная передержка, могу взять.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.