Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Прохання до топік-стартерів

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Прохання до топік-стартерів

Сообщение sola » 04 мар 2013, 09:41

Прохання до топік-стартерів: актуалізуйте, будь ласка, відкриті Вами теми! Давайте, хоча би за січень-лютий цього року. БО вже дуже важко орієнтуватися.
Якщо можна, попереіменовуйте їх якось інформативніше, тобто не "пропала собака", а "пропав рудий кіт в районі Окружної". Якось так.
І ще: якщо тему треба в "Щасливі" або видалити, то повідомляйте, будь ласка, модераторам через значок "!", бо не встигаємо ми постійно заглядати в усі теми.
Дякую!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Прохання до топік-стартерів

Сообщение cay.pollard » 17 фев 2014, 23:05

наперед вибачаюся - так як вслідкувати за всіма оголошеннями, які проходять через мене - не зможу, то не завше це вдасться. тільки що постаралася відмітити те, що мені відоме. зі свого боку звертаюся до юзерів - ви знаєте, що просто написати "в щасливі" - мало, а треба оскаржити тему, нажавши на знак оклику в першому повідомленні? (бо я почала сумніватися)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.