Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Киця випала з балкону?

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Киця випала з балкону?

Сообщение мидык » 20 окт 2012, 11:57

Знайдено кицуню звичайного сірого в полоску кольору. Йшла вчора на роботу і в районі магазину КАЇР, на протилежній стороні стояв котячий лемент. Причому такий розпачливий, що я була третя під тим деревом, на якому кричала кицуня. З горем пополам, ми спільними зусиллями її зняли і я вже вирішила забрати її до себе, поки знайдемо господаря, але киця, абсолютно домашня, з надзвичайно м*якенькою шубкою і на пів мордочки янтарними очима вирвалася і втекла. Я вирішила поспостерігати за нею. Киця нікуди не йшла з того місця, де ми її почули, весь час піднімала мордочку вверх і дивилася на балкони будинку номер 14, стіна якого виходить на вул.Драгана. Схоже, що киця випала з якогось невисокого поверху. В руки не далася, але і далеко не втікала. Ця подія сталася в обід. Ввечері, коли вже було темно і при моєму зорі практично нереально побачити такого окрасу кицю, я все-таки вирішила тихенько покликати втікачку. У відповідь так само тихенько киця мяукнула. Вона знову сиділа на дереві і коли я протягнула до неї руку- потихеньку опустилася по стовбурі нижче і далася в руки. Спокійно сіла в мою бездонну сумочку і зараз є в мене. Киця дуже доглянута і інтелігентна. Поки що живе на антрисолях в кухні, час від часу шипить на все, що шеволиться: собак 2шт. і котів 5 шт. Жителі квартири вже втратили до неї інтерес, бо тут частенько хтось тимчасово появляється новий. Склалося в мене враження, що собак вона менше боїться, чим котів. Якщо серед читачів форуму хтось має знайомих в цьому районі- допоможіть знайти господаря, оголошення поклею завтра, в неділю. :bc:
тел.0637556496.
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Киця випала з балкону?

Сообщение everlast » 21 окт 2012, 01:00

Перепрошую, а Каїр - це який район?
everlast
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 02 дек 2011, 11:41

Re: Киця випала з балкону?

Сообщение мидык » 21 окт 2012, 19:55

магазин КАЇР- це кінцева зупинка району Санта-Барбара, вул. Драгана 13
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.