Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Киця: та чи не та?

 
 
оголошення про розшук власників тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Киця: та чи не та?

Сообщение aniaf » 29 сен 2012, 03:40

Ця гарна молоденька домашня киця з пухнастим довгим хвостом, принаймні, треті сутки знаходиться просто неба (Шевч.р-н). Ручна, спокійна, догляджена.
Домовилась з жіночкою Іриною, що вона буде підкормлювати її. Але пані Ірина дуже просила шукати кицюні дім, бо до себе не візьме, в неї вже є (підібрані) тваринки вдома, і скільки ж тих теплих днів ще подарує осінь? Але, крім цього, кішечка потребує невеличкого медичного втручання (укол Вакдерму або хоча б мазь на невеличку ділянку), тому:
хто живе або буває в цьому районі і бажає надати першу допомогу кицюньці, то пишіть в приват, або краще задзвоніть, поясню, де її шукати... я живу надто далеченько.

Це зображення з мобілки, в якої на той час сідала батарея, малоінформативне, та, навіть, по ньому видно, що ця киця і киця з теми, вказаної трохи нижче - едентичні.
ИзображениеИзображение
І ось тут я, майже зі 100% впевненістю, можу стверджувати, що вона викинена. Чому? Про це - при особистому спілкуванні...
Добре, що потеплішало.
На жаль, я не мала з собою ліків і можливості, на той момент, придбати бодай щось...
Мої кошенятка саме проходять процес імунізації, я вколола їм першу вакцину, з наступною ревакцинацією через 3–4 тижні... тому, я думаю, розумієте, що для них це ризиковано...

...ось ця тема: viewtopic.php?t=40646
...я завантажила з вказаної теми наступне фото сюди, для того, щоб легше було порівняти...
ИзображениеИзображение

...Чого мене туди понесло в терміновому порядку? Мені подзвонили і сказали, що знайшли мого Бантіка. Киці підфортунило, бо до мого приїзду її, щоб не змилась, годували різними смакотами, поки вона не заснула... і пасли-пасли.)))
...Головне те, що людина, яка кицю прийняла за Бантіка, чудово знала самого Бантіка. Каже: "він не він?.. а голос його!!!))) І такий величезний кіт!", каже... Це нічо, що вона дівчинка і Бантік, майже в два рази більший!))) Типу, схуд... Я не стала довго слухати і поїхала..., всі навколо мене були б значно щасливіші, коли б я знала, де наш Бантяжка...)

А кішечка, в реалії, ду-у-у-жжже гарна!!! І Дуууужжжже розумна!!! Мати таке чудо вдома було б за щастя!

(контакти пізніше видалилила, бо кицю Марта забрала на перетримку)
Последний раз редактировалось aniaf 26 янв 2013, 14:27, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Киця: та чи не та?

Сообщение larik » 30 сен 2012, 16:05

з того, що видно - це та сама кішка
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Киця: та чи не та?

Сообщение aniaf » 01 окт 2012, 00:55

на жаль, та(.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Киця: та чи не та?

Сообщение KBITKA » 13 окт 2012, 23:07

Киця однозначно та!
Я її сьогодні забрала на тимчасову перетримку. На початку наступного тижня ветеринар, - огляд, по мірі потреби стерилізація і постійна перетримка і пошук нових господарів.
Характер у неї просто чудо. Я її сьогодні несла на руках до машини від кінця базару Грінченка до кінцевої 13 тролейбуса - сиділа спокійно, ніякої паніки. Дуже орієнтована на людину.
KBITKA
 
Сообщения: 214
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 00:35

Re: Киця: та чи не та?

Сообщение Тайні » 22 окт 2012, 15:56

Тільки зараз зайшла і побачила тему.
Це киця, яку я підібрала у кінці липня. Вона від нас втікла на початку вересня. До того ми її ловили на сходах разів п'ять. А раз зранку чоловік виставляв сміття за двері, то вона вискочила, а так як він був неодягнений, то поки вдівся і побудив нас, ми вже її не знайшли. Дуже її шкода. Нажаль зараз не можу нічим допомогти, хіба що віддати майже повний кульок наповнювача. Я б охоче допомогла чимось ще, ну не можу. Мій телефон є в попередній темі. Якщо є питання - на всі відповім, і на рахунок наповнювача дзоніть, можу передати в районі центру.
Тайні
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 19 июл 2012, 08:25

Re: Киця: та чи не та?

Сообщение KBITKA » 22 окт 2012, 16:03

Дивує в цій ситуації те, що киця опинилася майже в кінці Богдана Хмельницького. Слабо вірю в то, що сама так далеко зайшла, - і там жила біля кіоска до моменту поки я її забрала.
На даний момент у неї все добре, - киця стерилізована, знаходиться на платній перетримці.
Будемо піарити і шукати нових господарів.
KBITKA
 
Сообщения: 214
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 00:35

Re: Киця: та чи не та?

Сообщение aniaf » 23 окт 2012, 01:09

Кицю спокійно брала на руки, втікати вона і не думала... Особлива подяка жіночці, яка її годувала на вулиці увесь час, поки Марта (просто молодець!) не забрала її. Киця надзвичайно лагідна і мила.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Знайдені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.