Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Загубилася сіра киця без хвоста

 
 
оголошення про розшук загублених тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Загубилася сіра киця без хвоста

Сообщение Юлия1103 » 13 июн 2013, 21:00

ЛЬВІВ!!! Допоможіть знайти дорослу кицю сірого кольору, кличка Люсі. Особлива прикмета - у зв'язку з травмою повністю відсутній хвіст!!! Загубилася в районі Наукової. Дуже ляклива. Буду вдячна за будь-яку інформацію, 067 67 429 67 Юля
Юлия1103
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 13 июн 2013, 20:48

Re: Загубилася сіра киця без хвоста

Сообщение nickie » 14 июн 2013, 17:40

Це дівчинка? Короткошерсна чи пухнаста?

Підгодовую подібного котика на Володимира Великого, проте здається це кіт (хлопчик). І не думаю, що це та сама тварина, бо він по перше худющий і занедбаний (зовсім не схожий на домашнього), а апо-друге, має відносно свіжу обдерту шкіру на хребті (припускаю знов-таки, що він волоцюжка - думаю, домашній кіт би не був в такому стані). Нажаль, це все, чим можк допомогти - кіт з=являється епізодично, дикий, людей боїться. І стать розгледіти важко - бо він не дає поглянути на задню частину тіла. Але якшо раптом це ваш - напишіть мені повідомлення, підкажу трошки детальніше район.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Загубилася сіра киця без хвоста

Сообщение Одрі » 14 июн 2013, 22:06

Таня,ось її фото
Изображение
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загубилася сіра киця без хвоста

Сообщение nickie » 17 июн 2013, 09:59

Дякую! Ні, це не *мій* :( :ak: А шкода :(((
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов


Вернуться в Загублені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.