Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Довгошерстна триколірна кішка

 
 
оголошення про розшук загублених тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Довгошерстна триколірна кішка

Сообщение cay.pollard » 17 апр 2013, 22:08

Slando

"Шукаю загублену кішку. Невелика довгошерстна триколірна - рудий колір майже коричневий. Олег. 067 79 06 480"

Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Довгошерстна триколірна кішка

Сообщение aniaf » 20 апр 2013, 08:51

Фото тут не відкривається... Але я пам'ятаю фото цієї кішки в газовій плитці. Вона загубилась давно в районі польського консульства. Її досі намагаються знайти. Навіть пропонують винагороду.
Ідентична киця взимку декілька раз вечорами приходила до нас на подвір'я. На голодну не виглядала, чиста, грубенька, але носик був намащений йодом (від лишая, напевно). Мені здалося, що вона приходила до Патріка (Марсіка) з ЛКП-котів, як давня знайома... До мене підходила близько, але на руки не пішла. Я навіть зробила декілька фото. Потім раптово зникла... можливо, перестали випускати..
Якщо раптом хтось із волонтерів прилаштував кицьку в районі (Личаківська-Тракт Глинянський-Пасічна), то скажіть... чоловік, принаймні, не хвилюватиметься, що вона безпритульна.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Загублені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.