Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ЛАПІК

 
 
оголошення про розшук загублених тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 20 сен 2012, 16:56

Допоможіть знайти котика!!!!!! 6 серпня 2012року машиною марки ПЕЖО,був вивезений кіт світло-рудого кольору майже персикового з рижими полосами в Сокільники.Кіт по кличці ЛАПІК залишався вдома під наглядом нашої бабусі так як ми були на відпочинку.Після прибирання його лотка,Лапік сильно покусав бабусю і сусіди вирішивши,що він агресивний вивезли нашого улюбленця. З фотографією ми обійшли всі Сокільники та на жаль ніхто не бачив нашого улюбленця.Кіт не пристосований до навколишнього середовища так як три роки жив на восьмому поверсі і харчувався виключно котячим кормом.Це надзвичайно красивий і великий кіт. Дома ми називали його міні-лев,так як він був дуже масивний,мав міцні пишні лапи,навколо шиї пишну шерсть,майже як левова грива.Однією з особливих прикмет його було те,що воду він пив не так як всі коти стоячи,а лягав на підлогу мордочку клав в мисочку і лише так пив водичку.Характер мав норовливий,та наша любов до нього була безмежна.Велике прохання можливо хтось бачив його в Сокільниках чи поблизу по території чи в навколишніх округах повідомити нам по телефону 0676784241 Наталка.Ми щодня плачемо і дуже сумуємо за нашим улюбленцем,який напевно також не може зрозуміти ,що з ним трапилося.Надіємося що з допомогою людей ми зможемо знайти бідну тварину яка чекає свого порятунку.Все життя ми жили поруч з котами.Вони відходили від нас в старечому віці,за якими ми розпачали і плакали,та коли ми втратили нашого Лапіка це в сто разів важче,адже ти не знаєш долі свого улюбленця і від безсилля та невідомості просто божеволієш.Дуже хотіла поставити фотографії та на жаль незнаю як це зробити.Думаю що в неділю вдасться це зробити,бо приїде внучка якої в даний момент немає у Львові.Правда є чорно-біла фотографія в газеті Високий замок за 6 та 7 вересня2012 де ми подавали оголошення про зникнення нашого ЛАПІКА.Щиро дякую всім не байдужим людям.
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение Одрі » 20 сен 2012, 19:10

а я вам з фото допоможу))
Изображение
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 20 сен 2012, 19:39

Одрі!!!!Щиро дякую вам за за те,що ви знайшли на іншому сайті фотографію нашого Лапіка і допомогли доповнити моє повідомлення.Правда на цій фотографії він ще маленький та думаю що і завдяки цій фотці людям буде легше зрозуміти який вигляд має наш улюбленець.Завдяки таким людям,як ви тварини,які потрапили в біду,я думаю відчувають тепло ваших сердець.Ще раз дякую вам за допомогу.
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение sanechka » 20 сен 2012, 23:23

А "добрі" сусіді не зізнаються куди відвезли кота? Чи вони його просто на вулицю викинули???
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 06:52

Та ці сусіди сказали що відвезли в Сокільники,але чи це правда невідомо......і на жаль так-вони просто його викинули!!!!!!!!!!!!!...тобто як вони сказали випустили біля озера в цих же Сокільниках поблизу до розташованих там будинків...Я думаю,що від розпачі він не міг зрозуміти,що з ним трапилось і тому яка доля в нього є невідомо....а це найгірше....особливо зараз коли на дворі починається холод і дощі.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение Одрі » 21 сен 2012, 08:49

п.Наталя,я та сама Іра,ми в з вами вже розмовляли :ab:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 21 сен 2012, 08:51

Це як взагалі - сусіди викинули? Написати заяву в суд на сусідів з відшкодуванням моральної шкоди. Подати заяву в міліцію. І показати їм це все. На тварин розповсюджується речове право, відтак, це крадіжка (кримінал) і незаконне позбавлення Вас Вашого майна (цивільний позов). Якщо вже на то пішло - трошки по-іншому з ними розмовляйте. нехай йдуть з Вами "на озеро поблизу будинків" і в кожний будинок стукають і питають,чи не бачили кота.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 09:03

Я ще раз хочу подякувати вам п.Ірино за фотографію ,яку ви допомогли поставити на мого загубленого Лапіка!!!Мені дуже хочеться,щоб знайшовся мій улюблений кіт,тим більше що фотографія яка у вас на аватарі ( так здається вона називається )це майже копія мого рижого бешкетника.....А на рахунок заяви в міліцію???????Невже ви думаєте,що вона чимось допоможе мені????В нас людям незавжди допомагають,а тваринам тим більше....Та й в них маленька дитина....я думаю,що кожному віддасться за його вчинки зроблені в житті,адже покарання з небес це страшніше за міліцію!!!!(Можливо я помиляюся....незнаю)....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 21 сен 2012, 09:06

Ваша задача кота знайти. Тільки вони знають, куда його викинули. Міліція не буде Вашого кота шукати. Але заяву про проникнення у Ваш дім і позбавлення Вас Вашого майна - зобов"язана прийняти. І прийме. І коли Ви покажете їм цю заяву з реєстраційною відміткою і позов до суду про відшкодування моральної шкоди, Вашу сусіди підуть з Вами на озеро кота шукати , я Вас запевняю. І до чого тут маленька дитина?
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 09:16

На жаль сусід і є працівником міліції....та ще й на досить великій посаді.....Та й просила я їх зі сльозами на очах поїхати зі мною і показати...але це даремно він сказав мені лише після двох тижнів моїх вмовлянь і то в церковне свято ,Успіння Богородиці....Його відповідь була суха і однозначна: "Я оберігав сімю від неадекватного кота...він небезпечний раз така у нього поведінка....якщо він так покусав людину ,він небезпечний!" Так що допомагати він мені не буде....це однозначно....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 21 сен 2012, 09:22

VikaDuk писал(а):На жаль сусід і є працівником міліції....та ще й на досить великій посаді.....


звичайно можна все робити, але, як то кажуть - это в корне меняет дело. на жаль.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 21 сен 2012, 09:25

а по Сокільниках Ви розвішали оголошення з фото кота і обіцянкою винагороди?
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 09:30

Ні,ми просто два рази обійшли повністю всі Сокільники з фотографією і питали людей,заходили в будинки та ніхто не бачив і близько такого кота....відповідь була майже у всіх одинакова - це надто красивий кіт,щоб його тут можна було не побачити...Але дякую за підказку,ми прислухаємось до вашої поради і використаємо ще цю ідею....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 09:31

Просто тут спрацьовує приказка в яку я ще більше починаю вірити і згоджуватися"Чим більше я пізнаю людей,тим більше довіряю тваринам!!!"
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 21 сен 2012, 10:02

Обов"язково напишіть про винагороду. Причому великими літерами так, щоб звертало увагу. І зверху оголошення. Типу "Допоможіть знайти ЗА ВИНАГОРОДУ!" і т.д. Оголошення пишіть густо- чи темно-червоним кольором - мимоволі привертає увагу. і фото кота
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 11:07

Звичайно про винагороду ми писали в газеті,куди давали оголошення( Високий замок за 6 і 7 вересня 2012 року) та люди на жаль в нас ласі до цієї справи...мені дзвонили і говорили,яку суму я даю тому що кіт в них...та коли я просила щоб спершу мені його показали,то відповідь була однозначна-ДОПОБАЧЕННЯ.Та й СМС присилали і розповідали де він,та коли я приїжджала в дану місцину його не було і ніхто його і не бачив,а коли я пробувала додзвонитися то не брали трубку а лише з насмішкою відповідали знову ж таки СМС -кою,що я роблю і чи знайшла того кота...Так що "чуйних"людей в нас не так і мало....НА ЖАЛЬ!!!!!
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение мидык » 21 сен 2012, 12:33

В нашому районі десь зо два місяці тому появився дуже ручний кіт персикового кольору. Спочатку жив під кущем, не дуже боявся собак, потім перемістився ближче до невеличкого магазину, а пару днів назад, ще в сонячну погоду, він грівся на сонечку поблизу мого будинку, район Санта-Барбари. Я розпитувала, звідки він тут взявся- сказали, якийсь дебіл викинув з машини...Це може бути і не Ваш кіт, бо дебілоїди розмножуються ...Його підгодовують разом з іншими котиками, виглядає гарно, лишень дуже сумний. Ночує в підвалі. Дуже спокійний...І красивий. ПРАВДА, ВІН СВІТЛІШИЙ, НІЖ НА ФОТО...Хай Ваш котик знайдеться!!! :cv:
Більш детальне місце перебування дам по телефону 063 755 64 96.
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 21 сен 2012, 12:52

Я говорю не про Високий замок, а про Сокільники. Сокільники не є вже такі великі. Високий замок може любий дебіл прочитати, що і було зроблено, а потім Вам дзвонити і смс-ки слати. А в Сокільниках, напевно, більшість оголошень читають місцеві мешканці.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 21 сен 2012, 20:14

Прошу вибачення у всіх за помилку в номері мого телефона правильний номер такий 0676704241....це була чисто механічна помилка,про яку повідомила мене жінка,яка додзвонилася на мій домашній телефон 264-85-25 .
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 23 сен 2012, 17:27

Сьогодні в нас щасливий і нещасливий день...Щасливий бо подзвонили що знайшовся наш кіт Лапік ми з внучкою летіли на крилах.Прийшли подивилися 90% наш.Але коли привезли в клініку Левицького нам сказали що це кастований кіт якому сім років.Нашому розчаруванню не було меж.Але знаєте ми незмогли його комусь віддати і взяли до себе.Знайшли його бомжі біля смітника де машина привезла велику кількість коробок.І от одну з них вони взяли а коли її відкрили то побачили там красеня...великого рудого кота-перса.Коробка була перемотана скотчем і тому якщо б приїхав смітниковоз то кота просто б викинули і перемололи в тій машині!!!!Ви уявляєте яка жорстокість в людей!!!!Та й чи це люди??????Правда він дуже шипить і злиться хоча в клініці був чемний і смирний.Я хотіла пересадити його в чисту коробку але він не дається.Давала їсти пити та він навіть того не хоче.Незнаю можливо пройде пару днів і він стане іншим???????дуже б вже хотілося бо він красень!!!!!!!Так що з одного боку це добре що ми його знайшли а от з іншого дуже шкода що це не наш Лапік...
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение larik » 23 сен 2012, 21:33

Він у жахливому стресі - не буде їсти-пити-пісяти-какати деякий час. І буде агресивним - це зрозуміло, кіт явно хатній, і тут коробка, смітник і близька смерть. А потім все наладиться. Через пару днів почне їсти-пити, а потім.... а потім він від Вас не відійде ні на крок, буде ходити за Вами як пес, буде голову класти Вам в долоні, буде дивитися на Вас відданими очима і бачити тільки Вас...коли зрозуміє, що Ви його врятували. Так як зараз з моїм Томасом із розділу "Лікування". І повірте, я брала Томаса,тільки щоб вилікувати, а тепер сижу і думаю - як його лишити собі? Що робити? Він мене любить безумно. І я його теж.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: ЛАПІК

Сообщение sanechka » 23 сен 2012, 22:47

Конечно не совсем в тему, речь не о детях в данный момент, но о недочеловеках. Страшно жить в этом мире... Человек опасен для природы.
VikaDuk писал(а):.Коробка була перемотана скотчем і тому якщо б приїхав смітниковоз то кота просто б викинули і перемололи в тій машині!!!!Ви уявляєте яка жорстокість в людей!!!!Та й чи це люди??????


Он убегал… в него стреляли люди…
Проваливаясь лапой в рыхлый снег,
Волк твёрдо знал: спасения не будет...
И зверя нет страшней, чем ЧЕЛОВЕК…
А в этот миг за сотни километров,
Был в исполненье смертный приговор…
Девчонка малолетняя там где-то
Уже четвёртый делала аборт…
Малыш кричал!!! Но крик никто не слушал…
Он звал на помощь: «МАМОЧКА, ПОСТОЙ!!!
Ты дай мне шанс, чтобы тебе быть нужным!!!
Дай мне возможность жить!!! Ведь я живой!!!»
А волк бежал… собаки глотку рвали…
Кричали люди пьяные в лесу…
Его уже почти совсем догнали…
Волк вскинул морду и смахнул слезу…
Малыш кричал, слезами заливаясь…
Как страшно НЕ РОДИВШИСЬ УМЕРЕТЬ!
И от железки спрятаться пытаясь,
Мечтал в глаза он маме посмотреть.
Вот только «маме» этого не нужно…
Не МОДНО стало, видите ль, рожать…
Она на глупость тратит свою душу…
Своих детей «не в падлу» убивать…
А волк упал без сил… так было надо…
Он от волчицы ВАРВАРОВ увёл…
Одна она с волчатами осталась,
Когда он на себя взял приговор…
Собаки рвали в клочья его тело!
Но только душу волчью не порвать!!!
Душа его счастливой мчалась в небо!!!
РАДИ ДЕТЕЙ ЕСТЬ СМЫСЛ УМИРАТЬ!!!
И кто, скажите, зверь на самом деле?
И почему противен этот век???
А просто ЧЕЛОВЕЧНЕЕ НАС ЗВЕРИ…
И зверя нет страшней, чем ЧЕЛОВЕК!!!
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ЛАПІК

Сообщение aniaf » 24 сен 2012, 00:39

VikaDuk писал(а):подивилися 90% наш.Але коли привезли в клініку Левицького нам сказали що це кастований кіт якому сім років.
Кота могли каструвати відразу, як підібрали, 2 місяці тому, а опреділення віку котів у ветлікарів дууууже хромає. Мій в 4 місяці виглядав на рік, а в 1,5 року вети давали 3 роки. І зуби були в нормі... Якщо припустити, що це Лапік, то два місяці митарств, невідомо якої їжі, відношення... це в корні змінює все. Чорненький Патрік мені спочатку виглядав солідним, старшим і неприступним. А тепер це чудо стало ледь не кошеням по характеру і зовнішньому вигляду... носиться з моїми малими, ініціює ігри. Всіх боявся, а тепер спить з кожним по черзі в ліжку і не боїться гостей, навіть до них лащиться.) Потрібен час...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ЛАПІК

Сообщение VikaDuk » 24 сен 2012, 09:08

Допоможіть знайти людей,які зможуть взяти кота персидського красеня....Вчора я його підібрала,та він кричить,шипить цілу ніч.....Вдома півторарічна внучка,тому мені дуже страшно,адже я незнаю повадки того кота,а викинути на вулицю не позволить моє серце.....Можливо є люди,які зможуть взяти в особняк чи знайти йому господарів де немає маленьких дітей,і допомогти бідній тварині....ДОПОМОЖІТЬ!!!!
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: ЛАПІК

Сообщение Велена » 25 сен 2012, 12:31

Разместила инфу про вашего потеряху Лапика на форуме "Вашего магазина".
Про найденного перса тоже бы разместила, но без фото не имеет смысла, тоже касается соцсетей и прочих досок. Я вам личным сообщением кидала свою почту, пришлите фотографии, с фото дело бы быстрее пошло. Если действительно породный перс, можно было бы к породникам обратиться за помощью.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

След.

Вернуться в Загублені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron