Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Загублено кота сірого окрасу

 
 
оголошення про розшук загублених тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Загублено кота сірого окрасу

Сообщение Одрі » 02 авг 2012, 19:02

Загублено кота сірого окрасу з пухнастим хвостом,стерилізований!Біла грудка,полосатий животик!Шукаємо на Сихові в районі Скрипника - -Санта-Барбара.Хто баив котика або знає його місце перебування велике прохання зателефонувати за ном.0980202777 або 0969566310
тут є фото http://u-o.com.ua/index.php?ct=&md=details&id=170894
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение мидык » 02 авг 2012, 22:23

а Скрипника ближче до лісу чи до Санти? Я гуляю по черзі з собаками в цьому районі..., може б десь побачила...
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение Одрі » 02 авг 2012, 22:53

я лишень перекопіювала огол.з іншого сайту.Тому відповіді дати не можу
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение aniaf » 05 авг 2012, 08:24

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение смурфик » 05 авг 2012, 12:41

це мій кіт!шукаємо 2 тижні!в районі скрипника 15 !здається його бачили сусіди біля 15-а Скрипника!Чатую зранку і ввечері але не бачила його жодного разу!Колір попелясто сірий,біла грудка і дуже пухнастий хвіст! :bc: :bn:
смурфик
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 12:31

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение смурфик » 07 авг 2012, 06:47

це мій котик!загубився 2 тижні тому коли вистрибнув з 6 поверху за мухою!до того на вулиці не гуляв,ми його побачили з вікна вранці але поки спускались вниз він утік!шукаємо блжче будинку Скрипника 15,9,13,15-а!Оголошення прибиральниці здирають і я навіть не знаю де їх клеїти!
смурфик
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 12:31

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение Одрі » 07 авг 2012, 20:17

Ось в цій темі гарно описано як організувати правильно пошук загубленої тваринки viewtopic.php?f=32&t=12389
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение Одрі » 07 авг 2012, 20:19

а ось тут тема.як кішку знайшли через 2 тижні і сусідньому підвалі,де вона весь час і просиділа viewtopic.php?f=94&t=40115
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение aniaf » 08 авг 2012, 01:45

гарненький... нехай знайдеться. Ті мухи... мої захисну сітку через них рвуть...
смурфик, Ви підійдіть до двірничок, попросить, щоб хоч декілька днів не зривали.... на деяких впливає аргумент, що то не бізнес-оголошення, а пошукові не мають морального права зривати.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение larik » 08 авг 2012, 15:26

а ще запропонуйте двірничкам винагороду, якщо кота знайдуть. це найкращий аргумент. і самі шукайте - підвали-горища-підвали. і ще раз підвали
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение смурфик » 10 авг 2012, 19:04

Навіть не знаю що вже робити!Ходимо шукаємо але все безрезультатно!А може його хтось забрав?Вже не знаю що і думати! :cm:
смурфик
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 12:31

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение larik » 11 авг 2012, 21:39

Нічого не думати - шукати далі. Коти зразу в якусь дірку в підвалі забиваються з переляку і ні слова. Сидять мовчки і бояться. Ми, як шукали котів (і своїх і не своїх) то знаходили мінімум на 4-7 день. Фонарик в руки, і всі щілини можливі і неможливі у підвалі, труби зверху, дірки і ніші. Його ніхто не забрав, бо не вийшов він, помахуючи хвостиком ,"комусь" назустріч. У підвалі сидить, мовчить і труситься. Шукати пізно ввечері (після 11) і рано вранці (6) і кликати по імені знайомим голосом. Кожного дня. Шукайте - І знайдете. Пройдено і перевірено
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Загублено кота сірого окрасу

Сообщение мидык » 11 авг 2012, 21:51

larik писал(а):Нічого не думати - шукати далі. Коти зразу в якусь дірку в підвалі забиваються з переляку і ні слова. Сидять мовчки і бояться. Ми, як шукали котів (і своїх і не своїх) то знаходили мінімум на 4-7 день. Фонарик в руки, і всі щілини можливі і неможливі у підвалі, труби зверху, дірки і ніші. Його ніхто не забрав, бо не вийшов він, помахуючи хвостиком ,"комусь" назустріч. У підвалі сидить, мовчить і труситься. Шукати пізно ввечері (після 11) і рано вранці (6) і кликати по імені знайомим голосом. Кожного дня. Шукайте - І знайдете. Пройдено і перевірено

100% згідна з викладеним вище!!! Хочу добавити- коли шукаєте- не поспішайте, по декілька раз кличте з перервою і прислухайтеся. Мій кіт подав голос через 10 днів, а я сто раз кицькала в тому місці....Він БОЇТЬСЯ!!! тому і мовчить...Подивіться під вхідні сходи в під*їзд, якщо там є шпарини- може влипнути і туди. НЕ втрачайте надію, шукайте!!! Він на Вас надіється!!! :ay:
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов


Вернуться в Загублені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron