Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Сіро-білий величезний довгошерстий кіт Бантік.

 
 
оголошення про розшук загублених тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Сіро-білий величезний довгошерстий кіт Бантік.

Сообщение aniaf » 21 июн 2012, 05:16

Львів, Личаківський р-н, початок вул.Глинянський Тракт.
Наш кіт, на ім'я Бантік, вибіг з дому і не повернувся 19 січня 2012 р.
Великий, високі лапи, розміри мейн-куна, хвіст довгий, мітлою. На момент пропажі, зимою, був дуже лахматий, з довгою шерстю, літом - шерсть міняється, стає коротша. Основний колір (зверху) - сірий, з легкими відтінками бежу (камишовий?) Білі - комір, грудка і передні лапи. З одного боку, ближче до хребта, на основному кольорі - біла плямка, ніби зірка. Вік (зараз) майже 2 роки. На момент пропажі важив 10-12 кг.

Пошукові оголошення, з фото в 3-х позиціях, розвішували (кілька й зараз висять) по всьому району, просячи двірників не зривати.

Кота необережно випустили діти наших друзів, які, в той час, в стресовому стані через несподівану біду з їх мамою, були у нас вдома. Я була біля в клініці біля неї всього дві години... І ці дві години чомусь душа рвалась додому, а в очах стояв наш Бантік.

Більше трьох місяців ретельних пошуків, по морозу та снігу, вдень, і, особливо, вночі. Коли виходиш планово, взуєшся-вдінешся так як треба в лютий мороз... Але, кожного разу, ледь почувши "мяу" під вікном, вибігаєш і бачиш більш-менш крупні котячі слідочки - тоді вже не згадуш про теплий одяг, не відчуваєш самого морозу, не бачиш глибокого снігу, а йдеш по сліду, куди б він не вів, незважаючи інколи й на реальну небезпеку (була).., в домашньому халаті і в кімнатних тапочках. Горища і підвали... свої і чужі, дорожні служби, ЛКП. Обпитали всіх, кого могли. Люди навколо теж перейнялися, і тільки підла душа могла не наважитись на правду. Їздили і ходили ( і досі це робим) на оглядини. Як же це боляче...(

Наболіле... Серед безлічі дзвінків були два, які досі не перестають мучити. Один: дзвонила дитина, хлопчик, сказав що живуть в центрі Львова, що наш кіт є у них... але потім трубку взяла жінка (по голосу старша) і... все спростувала, мовляв, дитина щось плутає. Другий: чоловічий голос (поряд з ним ще чулись радники ) мені сказав, що зловили мого кота, саме дивляться на фото в оголошенні і то точно він. Напрягло мене те, що, з їх слів, кіт у них, але зустрітись можуть тільки завтра, біля Оперного. Тоді вже дались взнаки тривалі пошуки по негоді, загострились травми, ревматизм, я ледь вставала, щоб йти... саме тому я мала необережність(!) перепитати чи не розігрують мене, що хвора... 1000 раз потім жалкувала про це! Бо мені відразу ж сказали, що вони помилились... Більше мені на тому номері трубку не підняли, потім дочка дзвонила зі свого номеру ( у неї по телефону схожий зі мною голос) - ніякого толку не добилась.

Ми дуже страждаєм за Бантіком. Він наше ріднятко, улюблений член сім'ї. Будь ласочка, якщо ви маєте бодай якусь інформацію, любу, благаю - не проігноруйте.
Він дуже довірливий. Маленьким він важко пережив розлуку зі своєю першою господинею, деякий час він був залишений на її родичів. На початку, коли потрапив до нас, він кілька раз мав необгрунтований страх, ховався в шафу і не подавав ознак існування.

На першому році життя Бантіку діагностували невиліковне імунне захворювання, він не мав сили навіть підняти голову, та вети врятували йому життя.
Через вищезгадане відкладалось гуманне вирішення проблем з гормонами... 18-го січня придбала кількаденний курс вітамінів-уколів, щоб підготувати його до наркозу, і... не встигла - 19-го пропав.
Гірше всього, якщо його викрали в село, або, підібравши, прилаштували людям, які не звернуться в критичній ситуації до доброго ветеринара, і не будуть щодня кормити, необхідним при його захворюванні, м'ясом (без нього в його імунній системі відбудуться непоправні зміни і він скоро помре).

Нижче фотографії ( якість вже яка є... вкрали фотоапарат з якісними фото і відео ). Бантік - в різні пори року і в різному віці - різний.
Перші три фотки - за декілька днів до зникнення, в січні. Шкода що нема фото, які б добре показали його... на цих, з мобільного, він виглядає і меншим, і не дещо не таким як вживу.
мої телефони: 067 1976771, 063 7622561.

ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
[img]http://i.piccy.info/i7/b03a98627bca5202262d383d2d6c2f59/1-8-3В(№,/8_500.jpg[/img]
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последний раз редактировалось aniaf 18 янв 2016, 23:23, всего редактировалось 10 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: 3-х річний кіт Бантік. Шукали. Шукаєм. Сподіваємся знайт

Сообщение aniaf » 19 июл 2012, 23:34

хто знає - не признається... це я вже давно зрозуміла... так?
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: 3-х річний кіт Бантік. Шукали. Шукаєм. Сподіваємся знайт

Сообщение Тайні » 24 июл 2012, 08:39

Подивіться будь-ласка в пошту, скинула фотки.
Тайні
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 19 июл 2012, 08:25

Re: 3-х річний кіт Бантік. Шукали. Шукаєм. Сподіваємся знайт

Сообщение aniaf » 24 июл 2012, 19:24

Тайні писал(а):Подивіться будь-ласка в пошту, скинула фотки.
...Тайні, дякую... на жаль, в моїй пошті, яка вказана тут в лічці, листа з фото від Вас нема... :bn:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: 3-х річний кіт Бантік. Шукали. Шукаєм. Сподіваємся знайт

Сообщение aniaf » 23 авг 2012, 14:36

я не можу... серце кров'ю обливається...де ти, маленький...я знайшла у чоловіка на мобільному купу твоїх знимків... як ти любив з ним бути... тільки ти міг цього трудоголіка зупинити, щоб він перепочив...як я не вмовляла його шануватися - це не діяло... тільки ти, золотий, не питав, а просто залаззив йому на руки, що би в тих руках не було - папери з універу, студентські роботи з інстититу, робочі документи, книги, архіви чи викрутка, чи з дороги, він працює, вчить і вчиться завжди "на знос"... тільки ти міг його приспати навіть сидячи в кріслі... До тебе так міг подіяти на ньго тільки Томік...Він тебе любить. Він любить, тваринок, взагалі ...і вони його дуже. Але я бачу, як він намагається не прив'язуватися так сильно, як до тебе, щоб так не боліло...чоловіки уміють приховувати свої почуття. Ти це розумієш, бо ти справжній і мужній хлопчик...
Третій день, відтоді, як знайшла ці фотки, я не маю сили їх редагувати, щоб поставити тут. Тільки дивлюсь на тебе, рідненького...і заливаюсь сльозами. Патрік і Грея відгукуються на твоє їм'я... вони тебе не бачили, але вже люблять...вони дуже хороші... вернися.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2009р.

Сообщение larik » 23 авг 2012, 19:50

тримайтеся, може він Вас і почує, і вернеться. я Вам дуже співчуваю
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2009р.

Сообщение мидык » 23 авг 2012, 21:47

Розчулили до сліз...Пам*ятаю, як я страждала за своїм котом, коли він пропав. Щиро співчуваю Вам! Щасливої йому дороги додому.
Мы в ответе за тех, кого приручили!
Аватара пользователя
мидык
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 01 апр 2012, 19:58
Откуда: Львов

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2009р.

Сообщение aniaf » 23 авг 2012, 23:04

Дякую, дорогі.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2009р.

Сообщение aniaf » 24 авг 2012, 00:18

Робітники з "родинної ковбаски" казали мені, що бачили його тоді ( по об'явкам і фото на моб. впізнали) на площадці позаду магазину "Тобі", крутився там, а потім раптово не стало. Це кут Личаківська-Тр.Гл., від нас метрів 100. Там поряд є овочевий магазин. У них на складі багато років живе попеляста киця, його подружка. Я забула, як її звати. Вона до нас через кухонну форточку заскакувала. І наш Бантік їй уступав місце біля мисок. Стояв і дивився. До неї він нікому такого не дозволяв... на свої лягав, а чужу лапами підтягував, тримав і наминав, при тому, що миски пусті ніколи не були, він такий потішний завжди був у нас. Не пустив її тільки на своє ліжко. Вона вже зовсім оселилась у нас, та її забрали тоді, і після того киця не приходила, та я бачила її, дівчатка нічної зміни показували. Вони її не дають на стерилізацію.
Коли я шукала Бантіка - ніхто не зізнався, що вона "гуляє". Це виявилось, коли вона народила.
А я по всіх особняках на Тракті прошлась, де киці в загулі були. Люди самі дзвонили.
Я детектива найняла б, якби у нас вони таким займалися.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2009р.

Сообщение aniaf » 12 сен 2012, 00:17

Попеляста подружка Бантіка з магазину тиждень тому пропала...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

З мобільного мого чоловіка

Сообщение aniaf » 23 окт 2012, 15:08

разом читають...
ИзображениеИзображение
ну, ще читаєм)
ИзображениеИзображение
не заважай)
ИзображениеИзображение
в принципі, дочитались вже...)
ИзображениеИзображение
Приспав як завжди хитрун)
ИзображениеИзображение
дуже серйозне ставлення до своїх обов'язків)
ИзображениеИзображение
Мужики...монтують...
ИзображениеИзображение
а то вже...домонтувались)
ИзображениеИзображение
як приємно згадувати той час... милий, золотий, затишний... Бантік, де ти?
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2009р.

Сообщение aniaf » 19 янв 2013, 13:41

Сьогодні рівно рік, як під йорданівські салюти, ти пропав без вісті. Я обіцяла собі тоді, на початку, рівно рік не брати іншого котика до нашого дому для того, щоб ти не приревнував, коли вирвешся звідкись і повернешся. Пробач, але ми не могли не взяти бідолашку Норвіка тоді, а згодом й інших... ми їх любим, так само, як тебе... Але я й досі придивляюсь до котячих слідів під дверима і вікнами, чи то не твої… Чи щасливий ти там, де є? Я хочу знати...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Бантік, досі сподіваюсь... народжений 07.2010р.

Сообщение aniaf » 08 сен 2013, 22:20

Бантік народжений у 2010 році. Неважлива точна дата його народження для пошуків...тим більше, що він завжди, навіть змалку, зовні виглядав старшеньким, можливо, через свій зріст... а пізніше через перенесену тяжку хворобу, від якої врятували його лікарі ВетДопомоги... вони спасли тоді його від смерті.
... просто щойно побачила цю мою помилку у верхніх постах і у заголовку.
Бантіку зараз 3 роки.

Час від часу досі поступають сигнали про те, що бачили нашого Бантіка. Їдем, ідем... але на жаль... Недавно цілий мікрорайон обійшли по дзвінку, бо люди на вулиці побачили ніби схожого. Тим котом виявився, зовсім не схожий на Бантіка, але теж красунчик - домашній кіт на вільному вигулі. Розповіла людям про нашу згубу, порадила не відпускати без нагляду такого красеня.

ps. Декількома повідомленнями вище я згадувала про те, що пропала Бантікова подружка, яка живе в магазині (він її запрошував колись до нас жити, вона забігала до нас тоді часто). Вона повернулась через місяць... знайшла собі нового кавалєра), судячи з зовнішності народженого тоді нею кошеняти, балінеза.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Бантік... сьогодні рівно два роки, як пропав без вісті

Сообщение aniaf » 19 янв 2014, 00:11

Рівно два роки тому, 19 січня, ввечері, поки я допомагала своїй післяопераційній знайомій в лікарні, пропав мій Бантік. Люди саме вечеряли, інші вже це зробили... і почали пускати салюти... Поки я пригнала додому... увесь той час, тих пару годин, проведених в лікарні, відчуваючи щось недобре по відношенню до мого Бантіка... його не було.
Три місяці поспіль, в хуртовину, в мороз, кожної ночі, я, як навіжена лазила по крупним (у Бантіка великі лапи) котячим слідам, по чужим подвір'ям, городам, вулицям... деколи просячи чоловіка відкопувати з-під снігу різноманітні котячі схованки, доски, розвісивши оголошення і просячи всіх близько живучих, ще і ще раз оглянути свої замкнені горища і підвали...деякі, де не могла достукатись, під страхом нападу (було) оглядала сама...
Мене досі питають на вулиці незнайомі мені люди "чи знайшла я свого кота". Незнайомці тішилися, коли бачили на руках у мене або мого чоловіка, підібраного тоді і прооперованого Норвіка: одні тому, що думали - це мій Бантік, інші думали, що я так скорше забуду... Пригадую, коли Персика (зовсім інший колір!) тягнула на плечах з вулиці, то один співчуваючий з району вигукнув через дорогу: "О, нарешті ви знайшли свого кота!" ...і щиро співчував тому, що це не він.
Скільки б тваринок я не зустріла на своєму шляху, скільки б їх не пройшло через мої руки, скільки б у мене не було підопічних, любимих, скільки б з них не називалися моїми друзями... ніхто не замінить мені мого друга Бантіка.
Я досі чекаю на нього, сподіваюсь на зустріч або... бодай на звісточку.

Якщо хтось підібрав його 2 роки тому або пізніше, якщо залишив собі або ж прилаштував, якщо з якоїсь причини раптом щось пішло не так, чи бачили його на вулиці або будь де... в любому стані... живим чи... в любому випадку повідомте мені, будь ласка.
Якщо хтось підібрав його тоді, можливо заляканого салютами... собак він не боявся (ріс з підібраною, пізніше прилаштованою Джесікою, шарпєй Джина часто в нас жила, спанієль Бонік)... якщо й далеко від місця проживання... він не боявся ні людей, ні машин, коли ми з ним виходили на наше подвір'я... запросто міг сісти в авто когось із гостей сусідів і поїхати в той вечір (він їздив з нами до ветклініки без переноски)... в любому випадку, якщо ви щось знаєте чи чули, повідомте мене... зніміть тривогу і біль з душі...

Бантіку зараз 3,5 роки.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Літом, коли вичісувалася пухнаста зимова шерсть, він був майже гладкошерстий.

Изображение
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2010р.

Сообщение aniaf » 25 дек 2014, 04:57

:ak:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Бантік. Шукали. Шукаєм. Віримо. Д.Н:07.2010р.

Сообщение aniaf » 12 фев 2015, 02:39

19 січня виконалось три роки як Бантік пропав, а досі не можем змиритись...(
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-білий величезний довгошерст. кіт Бантік, зараз 5 р.

Сообщение aniaf » 20 окт 2015, 21:23

В липні 2015 р. Бантіку виконалось 5 років. Для когось це може здатися надто неактуальним, чи.., та яка різниця хто що подумає. Ми досі любим нашого кота. Можливо, його взяв хтось на росплід, ми ж не встигли його тоді каструвати, а продуктивний вік, у порядних заводчиків, наближається до завершення. Або, можливо, він просто вам не настільки потрібний як нам. Ми раді будем прийняти його назад в сім'ю. І, так само, готові прийняти любу правду.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-білий величезний довгошерстий кіт Бантік.

Сообщение aniaf » 18 янв 2016, 23:24

мінус 4 роки... біль не минула.(
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-білий величезний довгошерстий кіт Бантік.

Сообщение aniaf » 19 янв 2017, 14:44

5 років нема.(
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Загублені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.