Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Лада

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Лада

Сообщение aniaf » 17 авг 2014, 20:23

Підібрала кошенятко далеко від дому, посеред ночі, шукаючи свого котика...
Изображение

Мала відразу оцінила ситуацію вірно, з ким бути лагідною, а на кого й пошипіти для знайомства.
Изображение

Дуже вдячне мале, муркотливе і ніжне.
Изображение

Обробила спреєм від блошок, вколола здоровій дитинці Глобфел.
Последний раз редактировалось aniaf 12 мар 2015, 03:41, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лада - 1 міс.

Сообщение aniaf » 18 авг 2014, 18:12

ps. Кошенятко від неймовірної краси мами-сибірячки і невідомого тата) ...я дізналася маму-кицю "дбайливі" господарі виставили жити просто неба, що вона так і живе у псевдогосподарів в хліву...

...Киця, пропхавши кошеня крізь сітку огорожі одного з розташованих у небезпечному місці городів, підштовхувала кошеня в мій бік. Маленька ж залазила по моїй нозі, щоб притулитись до мене і зігрітись, декілька раз, а я, потримавши трохи, ставила його до мамусі, а мама кожного разу відсторонювалась і благально дивилась мені прямо в очі, кошенятко довго не вагалось і помчало за мною...взяла, воно дрижало від холоду...
Киця ж, "прилаштувавши" дитя, розчинилась в темряві ночі.

Изображение

Ладушка (на фото зліва) має чудовий апетит. А ще вона дуже цінує отриманим сімейним затишком, тому дуже серйозно сприймає всі уроки виховання. Лоточок освоїла на відмінно (вже ходить на любий наповнювач, навіть на експериментальний - з пресованого паперу).
Сьогодні проведена антигельмітизація. Стул в нормі.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Лада - 2 міс.

Сообщение aniaf » 27 авг 2014, 21:50

Мила, віддана і ділова. Ладушка - Муркотушка.) Не плакса.) Прошла два необхідні етапи профілактичної антипаразитарної обробки. Здорова. Імунізована. До лоточка привчена.

Изображение

Изображение

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лада - прилаштована, щаслива

Сообщение aniaf » 21 сен 2014, 23:36

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лада (щаслива)

Сообщение aniaf » 07 окт 2014, 22:37

Лада живе у знайомих, буде стерилізована, там все добре.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лада (щаслива)

Сообщение aniaf » 12 мар 2015, 03:35

Я помітила, що знайомі не те щоб ухилялися від розмови про кицю, а щось недоговорювали. Виявилось, як її не любили, як не пестили... Лада їх зрадила самим наглим чином. Вона закохалась в сусідів, які інколи до них заходять. Липла щоразу до них як ріп'як, як прилипла колись до мене... А одного разу вона непомітно чкурнула за ними в їхню хату і ті не змогли заставити себе віднести її назад... Господарі шукали, особливо їх син. Але коли сусіди зізнались, то побачивши наскільки вона почувається щасливою в сім'ї, яку обрала сама, не змогли позбавити її такого щастя. Ну, і що ви на це все скажете?) Моя дочка, яка може засвідчити це щастя, каже що Лада зробила вірний вибір.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.