Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Рокі і Нафаня прилаштовані...щасти!

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Рокі і Нафаня прилаштовані...щасти!

Сообщение aniaf » 07 окт 2013, 21:34

Пишу на прохання cay.pollard, яка зараз слабує, без доступу в інтернет і не має на рахунку, термінове повідомлення:
"На початку Личаківської (точні координати в приват)... далі дослівно з повідомлення Ані: " в темряві плаче аж ричить кошеня". Ані повідомила сусідка,їй ще хтось, хто, з їх слів, побоявся темряви...( Інформацію, на жаль, нема можливості перевірити.
Якщо хтось зголоситься (в соцмережі вже повідомлення поставлене), то дзвоніть за точними координатами до Ані: 097 7118703.
Последний раз редактировалось aniaf 02 фев 2014, 17:46, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение sola » 07 окт 2013, 23:33

Кошенят було троє, їх хтось виставив у підземний перехід у коробочці, з підстилкою і мискою з молоком. Яке вони ще навіть не навчились пити, бо дуже маленькі - реально від 3 до 4 тижнів: навіть вушка ще не зовсім встали, очі не повністю відкриті і сизого кольору.
Третє - чорне - кошеня ми з Танею (chucho) на місці не застали. Слабо віриться, що хтось забрав собі. Швише за все вилізло з коробки і полізло шукати собі пригод на голову.
Попросили жінку-охоронця зателефонувати, якщо з"явиться.
Подвійну знахідку забрала до себе на сьогоднішню ніч Таня. Але від завтра кошенятам треба шукати перетримку з вигодовуванням..

П.С. В переході було світло, в усіх його частинах. Світло сьогодні не вимикали ані на 5 хвилин. Так що я б задумалась, хто й навіщо розповсюджував інформацію про "страшну темряву"...
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение chucho » 08 окт 2013, 09:10

Кошенята навчились, вірніше, життя змусило, їсти консерву Гурме (кусочками), молоко заливала в ротики зі шприца.
Проблема в тому, що годувати їх треба мало не кожні дві години, тому дуже прошу допомогти когось, хто зміг би взяти малих на 1-2 тижні до себе на вигодовування.
Кошенятка дуже симпатичні і перспективні з точки зору прилаштування - віскасний хлопчик і попеляста дівчинка.
В мене склалось враження, що їм тижні 2.
Пізніше викладу фото.

P.S. А інформація, чи точніше сказати, дезінформація від "очевидців" про обставини вчорашніх подій дійсно доволі дивна.
Кошенята були на сходах підземного переходу, де було дуже навіть світло, і сиділи вони тихенько, ніхто не "ричав". Швидше за все дзвонили ті самі "добрі люди", які там малих і залишили. Кошенята явно від домашньої кішки, щойно забрані від мами...
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение aniaf » 08 окт 2013, 11:30

Тут явно попрацював добрий сценарист, а, можливо, й режисер...(
Прочитавши Оліне повідомлення, я перебувала в шоці до 9 год. ранку, поки не переконалася, що 4-ро кошеняток від підібраної знайомими киці (3-4 тижневого віку), які я взялася допомогти прилаштувати, є всі на місці, в хаті (там уже з ветом Володею домовлено про стерилізацію). І, хоча серед "моїх" кошенят нема ні одного з вищезгаданих кольорів, щоб кінцево заспокоїтись, довелось знайомого хлопця, який живе по-сусідству послати до них зранку "за сіллю". І з чого то в мене такий "сир-бор"? Та тільки тому там одне кошеня має трохи чорного кольору на собі...) ...чорно-коричневий.)
Оля з Танею молодці, нема слів.
І окремим блоком про таке:
камери спостереження на переході часом записують неймовірні речі. Ці кошенята прилаштуються. А того, хто це зробив, нехай засудить, поки що, власне сумління.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение chucho » 09 окт 2013, 10:12

Тему з термінових можна забирати.
Кошенята поки залишаються в мене.
Через загрозу інфікованості малих, вирішила їх нікому не віддавати. Глобфел вчора вколола, поки "політ нормальний".
Відкрию на них згодом темку у "віддам".

P.S. Інфо від Рити - про чорненьке кошеня так нічого і невідомо...
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение Галина Михайловна » 09 окт 2013, 10:16

Таня!Респект! :ax: :ax: :ax:
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение aniaf » 09 окт 2013, 13:13

Таня, тримайся! ...Спілкуюся з людьми, які підібрали неподалік переходу трохи більшеньке чорненьке кошеня в той самий вечір і залишили його собі. Кошеня при голосі.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение chucho » 13 окт 2013, 14:35

В кошенят панлейкопенія...
Одне мале вчора вже було у критичному стані . Коли ж сьогодні вдруге прийшла у Вет Мед, то всі дуже здивувались, що малих все ще двоє...
Забула написати раніше, що це два хлопчики. Назвала їх Рокі та Залізний Арні за величезну силу та нестримну жагу до життя.
Вчорашній день був критичним, сьогодні малим значно краще, лікуємо і віримо що все буде добре. :dk:

P.S. Решті 4 котам, які зараз в мене в квартирі, колю імуновет, оскільки жоден не вакцинований. :ac:
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение cay.pollard » 14 окт 2013, 16:01

дуже дякую Тані та Олі, які вже вдруге мене виручили. і мені надзвичайно незручно на неправдиву інформацію. єдине що можу сказати - фантазувала не я і не сусідка, а от далі прослідкувати нажаль не можу(((
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение chucho » 04 ноя 2013, 14:32

Кошенята вже другий тиждень живуть у Рити, яка люб"язно погодилась перетримати на час моєї поїздки у Київ.
Рита, :ax:

Згодом створимо на них тему у "віддам", а цю тему можна перенести в неактуальні.
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение chucho » 21 ноя 2013, 13:24

ось так виглядали братики до перед ві"їздом віскасного Рокі в нову сім"

ИзображениеИзображение

Інший братик не виправдав імені Залізний Арні, яке я йому дала, коли він вичухався з панлейкопенії...Зараз називаємо його Нафаня...Судіть самі чому :ca:

ИзображениеИзображение

Це мале за своє коротке (неповних 2 місяці) життя встигло побувати мало не в усіх вет. клініках Львова - перехворів кальцивірозом - вдруге був на межі життя і смерті....

Дякуючи Риті і її чоловікові, Нафанька вдруге "викарабкався" :bo:

Зараз чергова проблема - щось схоже на грижу , дехто з лікарів каже, що запалення лімфовузла в паху, утворилась ранка, яку потрібно кожного дня обробляти - ось тому і одягаємо попонку.

ИзображениеИзображение

Через тривале лікування антибіотиками у малого клаптями повипадала шерсть, тому прилаштовуватись Нафаня буде за місяць - не раніше.

Ну, і ще пару фото "на закуску" - любуйтесь :

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение alba » 21 ноя 2013, 15:17

Справжнісінький тобі НАФАНЯ :dc: Хай щастить малому :cp:
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение oxy_73 » 21 ноя 2013, 15:22

Красотулька. Він дуже схожий на Нібелунга :))
oxy_73
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 08 дек 2011, 13:13

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение Ліда » 22 ноя 2013, 12:10

Бідося маленька.. Нехай виздоровлює!
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение aniaf » 22 ноя 2013, 18:25

Файненький. І йому дуже личить нове ім'я. До речі, в той самий час, не дуже далеко від місця, де були ці дітки, знайома підібрала таке ж кошеня, як Нафанька. Лишила собі другим котом. Мале не хворіло. А як там Рокі?
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение rita-lviv » 22 ноя 2013, 20:20

Фаина , так какого цвета котёнка подобрала ваша знакомая ? Чёрного или пепельного ? Роки больше недели в новой семье, люди зрелые и очень опытные кошатники, перед тем как отдать , больше недели созванивались, я ждала, чтобы малыш подрос.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов


Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение rita-lviv » 30 ноя 2013, 19:50

Перед вами была представлена , последняя коллекция от кутюр, от известного дизайнера в очень-очень узких кругах.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение aniaf » 01 дек 2013, 22:07

rita-lviv писал(а):так какого цвета котёнка подобрала ваша знакомая ? Чёрного или пепельного ?
Звиняюсь... не бачила питання.) Знайомі підібрали схожого з Нафанею, тобто попелястого ( про це я взнала від них пізніше), а чорненького, як я писала вище, підібрали люди, з якими я, на час написання повідомлення, спілкувалась в вконтакті, просто підтримала незнайомих мені людей в рішенні залишити малого собі. Я поцікавилась тепер, все там окей. :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение Ліда » 01 дек 2013, 22:26

Перед вами была представлена , последняя коллекция от кутюр, от известного дизайнера в очень-очень узких кругах.


А я думала, що це моделі весняної колекції від Salvatore Ferragamo. :cp:
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение larik » 02 дек 2013, 00:59

Да, и название темы у нас почти как "От заката до рассвета"
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение rita-lviv » 12 дек 2013, 13:35

Роки, братика Нафани, завтра возращают.... АЛЛЕРГИЯ ! А это значит, опять глобфел ... и т.д и т.б . Ну вобщем, как у всех и так всё понятно.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение cay.pollard » 12 дек 2013, 16:37

есть карточка ПБ? - я бы закинула деньгу на глобфел
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение rita-lviv » 12 дек 2013, 18:07

Спасибо. Пока справляюсь. Всё, что надо - ответственные ПХ, а это .... ну, как-то будет.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Центр- в темряві плаче аж ричить кошеня

Сообщение rita-lviv » 14 дек 2013, 02:13

Сегодня Таня (chucho) забрала от не состоявшихся хозяев и привезла вискасного Роки, со словами -Нафаня к тебе брат приехал !
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

След.

Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.