Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

дві лагідні сестрички-цуценятка (підкинуті)

 
 
оголошення про прилаштування собак

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

дві лагідні сестрички-цуценятка (підкинуті)

Сообщение nickie » 02 окт 2013, 12:24

Ось і я докотилася до віддачі собак :)

В цю чудову теплу літню погоду нам на смітники пару днів тому викинули двох дівчат-цуценят (можливо підлітків, я зовсім не орієнтуюся в собаках, віці і розмірах),
Судячи з усього, привезли на машині і так і лишили - бо вони сидять постійно сидять між дорогою і смітниками, і нікуди не віжходять: я йду вранці на роботу - вони сидять, вертаюсь ввечері - там само сплять клубочком, притулившись одна до одної - гріються :( :ak:
Вони не дикі, даються погладити, Ідять все - від кефіру до котячого корму (я підгодовую).
Стелити тряпочку, щоб спали не на землі - бєсполєзно, бо сусіди чи двірничка викидають одразу.

Я розумію, що шанси для них мізерні, коли навіть здорових стерилізованих собак з дому брати не хочуть, але так просто теж їх лишити не хочу, Це хоч і невеликий, але шанс,

В комплекті з собакою, майбутньому господарю обіцяю
[*]прививку
[*]обробку від паразитів
[*]допомогу зі стерилізацією в майбутньому.

Телефонувати мені - 066 253 83 05

Якщо хтось зі знавців собак міг би прикинути вік, і чи будуть вони великими, я була б вдячна, Зараз вони трошки більші за таксу,

Фото чисто інформативні:
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: дві лагідні сестрички-цуценятка (підкинуті)

Сообщение Одрі » 02 окт 2013, 13:27

Гарні собачки.І цілком реальні для прилаштування.Їх би на перетримку
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: дві лагідні сестрички-цуценятка (підкинуті)

Сообщение rita-lviv » 02 окт 2013, 16:53

К сожелению с улицы не реально пристроить. Проверено годами, отношение совершенно другое, когда из дома и в ошейнике, а уж если ещё и прибрехать , что бабка была метис - хрен знает кого....
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: дві лагідні сестрички-цуценятка (підкинуті)

Сообщение nickie » 04 окт 2013, 10:51

Дівчатка, я це все розумію прекрасно, тому й написала, що не беруть навіть злорових стерилізованих домашніх, :(
Щодо перетримки - тільки будь ласка, зрозумійте мене правильно! - я знаходжу більш доцільним ту суму, яку я можу виділяти щомісяця на тварин, використовувати на вже існуючих тварин на перетримках - на стерилізаціїї, оплати перетримок тощо - що збільшить шанс ВЖЕ існуючих тварин на прилаштування. Звісно ж, мені собачат теж надзвичайно шкода, але до нашого бездонного моря тварин на перетримках додавати ще дві - не дуже раціонально :( Сподіваюсь, мене правильно зрозуміють.
В дворі принаймні я їх щодня годую і соціалізую (щоб не одичали). Вони в безпеці - тільки от би погодку потепліше.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов


Вернуться в Віддам собаку

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.