Страница 1 из 1

Кішка "Ріккі", стерилізована, 8р

СообщениеДобавлено: 15 фев 2017, 12:02
OlegK
Через вимушене переселення в іншу квартиру, де власники проти тваринки, змушені спробувати віддати цю кішечку.

Звати її Ріккі, стерилізована, близько 8 років. Вона неймовірно мила, охайна і любляча, муркоче як трактор і ніколи нікого не ображає. Не царапається, не кусається, трохи боязка, але обожнює пеститись і людську компанію. Добре товаришує із старенькими людьми (останні 4 місяці жила із бабусею, але та померла і котика потрібно кудись влаштувати).

Привчена до лотка з будь-яким наповнювачем (але без нього - ні) і сходила мимо лише один раз в житті, коли була кошеням. А так навіть коли лоток брудний, то ходить туди. Також привчена до кігтеточки і не царапає дивани і мебель. Трішки боязка і не дуже грайлива. Лінивий котик, але у цьому її шарм. Вона простенька, але ті великі розуміючи очі западають до душі.

Разом з нею віддамо хороший дорогий закритий лоток-будку, і когтеточку. Дуже сподіваємось, що знайдуться для неї нові та добрі господарі, бо ми навіть не знаємо, що робити.

Готовий певний час щомісяця підтримувати витрати на кішку фінансово (шахраїв прошу не телефонувати). Якщо комусь треба люблячу тваринку, то пишуть-дзвоніть - відповім на усі запитання.

Тел. 093 4378081

Фото:
http://take.ms/nx4pD
http://take.ms/DOIwj
http://take.ms/iv3xf