Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Термінова допомога коту. Можливо "літун"

 
 
оголошення про прилаштування котів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Термінова допомога коту. Можливо "літун"

Сообщение cay.pollard » 21 мар 2015, 15:21

Юлія Андріївна https://www.facebook.com/virgin.bad.girl

Хлопчик ТЕРМІНОВО потребує вашої допомоги та захисту.Максимальний репост.
Сьогодні біля одного з будинків , зявився котик, на вигляд десь 3 місяці. Він сидить під будинком і шукає свого господаря в кожному перехожому.Котик не їв,він дуже голодний, але його щось болить... І терміново потрібен господар або куратор, що може ним зайнятися.Фінансово добрі люди з соц мереж завжди допоможуть. Я не можу взятися за малого бо їду з міста.Кіт сидить в дуже не безпечному місці. Потрібно максимально швидко знайти добре серце)Місце знаходження хлопчика повідомлю безпосередньо людині, що зголоситься ним зайнятися.

Телефон 063-45-13-436(до 16 год)

щодо травми: "він постійно висовує язик, я принесла йому поїсти, він почав видавати звуки типу ням ням ням, ніби дуже хотів зїсти, нюхнув, після чого почав кричати ніби з нього демони виходять, ще раз нюхнув знову те саме"

Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Термінова допомога коту. Можливо "літун"

Сообщение cay.pollard » 09 янв 2016, 16:05

кіт актуальний, проживає у sola

Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Віддам кішку

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.