Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ВСЕМ-ВСЕМ-ВСЕМ!!! ПОДПИСЫВАЕМ ПЕТИЦИИ!!!

 
 
Информация по срочным вопросам и нуждам. Срочные сообщения и неотложная информация.
Финансовая и другая помощь животным. Анонсы ближайших поездок в приюты.

Модераторы: Ангелина, Манула, Управляющий, ФинКом

Правила форума
1. В теме своего сообщения, кратко и четко формулируйте, какая помощь и кому нужна.
2. Не забывайте указывать свои телефоны или контактные данные, чтобы с вами могли связаться!
3. На одно животное должна быть одна темка!
4. ОЗНАКОМЬТЕСЬ С ПОЛНЫМИ ПРАВИЛАМИ РАЗДЕЛА.
В случае их не соблюдения, Ваша тема может быть перенесена в иной раздел форума без уведомления автора.
В разделе Срочно нужна помощь есть несколько специализированных подразделов. Просьба размещать профильную информацию в них и в соответствующих других разделах форума.

Администрация и ФФФ предупреждает о нежелательности передачи денег из "рук в руки" непосредственно конкретному форумчанину на конкретное животное.
Ознакомьтесь с информацией. чтобы не совершить ошибки.
Администрация информирует, что с 21.10.10 всупили в силу правила О сборе средств на лечение животного в клиниках.

Петиция против замуровывания подвалов

Сообщение Иринка » 08 янв 2017, 01:33

Останнім часом в столиці нашої країни спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства. Взявши за приклад практику м. Львова, м. Варшави та інших європейських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів, що є розносчиками багатьох інфекцій. Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. Що потрібно зробити? Відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями Києва - повноправними вільними жителями. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Києву – бути гуманним до тварин містом!

ПОДПИСАТЬ МОЖНО ПО ССЫЛКЕ: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=5320
Иринка
Старожил
 
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 15:05

Петиция за открытие кладбища для животных

Сообщение Иринка » 08 янв 2017, 01:35

Подписывайтесь по ссылке:
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=4935
Иринка
Старожил
 
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 15:05

Создание службы стерилизации бездомных

Сообщение Иринка » 08 янв 2017, 01:37

На сьогоднішній день питання неконтрольованого розмноження вуличних тварин у столиці постало дуже гостро, наслідками якого є:
1. Збільшення кількості безхатніх тварин на вулицях міста;
2. Переповнення притулків та так званих приватних "перетримок";
3. Напади зграй собак на людей;
4. Варварські дії людей щодо тварин: масові отруєння ( які бачать діти та від яких помирають домашні улюбленці), знущання, примусові усипляння та ін.;
5. Унеможливлення неофіційного (візуального) надання столиці європейського статусу, а киянам - гуманного суспільства.
Саме на 5-му пункті хочу наголосити, як доволі досвідчена мандрівниця, яка побувала у багатьох європейских країнах. Ще в жодному місті Європейського Союзу мені не довелося бачити такої кількості вуличних тварин, які голодними бігали по історичних, туристичних місцях, нападали на людей або помирали на звалищах. Навпаки. Брюссельці дуже люблять своїх домашніх тварин, які є доглянуті, хоч і не мають породи, бо взяті з притулків. В Італії багато власників магазинів та кав'ярень виставляють біля входу безкоштовну воду або корм. Загалом у країнах ЄС, зокрема у Франції на законодавчому рівні визначені питання щодо поганого поводження з тваринами, обов'язкової вакцинації та заборони покинення тварини на вулиці. Місцеві адміністративні установи напряму контролюють вилов вуличних тварин, вивезення іх до притулків або лазаретів, подальше лукування та стерилізацію, пошук відповідальніх родин та активне пропагування гуманного поводження з тваринами. Повертаючись до нашого суспульства та влади, можна чітко сказати, що такі питання майже не піднімаются та не підтримуються. Але починати потрібно, беручи приклад з розвинутих в усіх напрямках країн. Треба пам'ятати одне - ми не можемо співчувати та допомагати людям, якщо закриваємо очі на живих істот, які гинуть у голодними, покаліченими у холодних закутках нашої столиці. Дуже прошу небайдужих підписати петицію, донести до влади необхідність розглянути дане питання. В свою чергу волонтери та влада зможуть дійти згоди, розробити вірний план дій та змінити Київ на краще.

ПОДПИСЫВАЙТЕ И РАСПРОСТРАНЯЙТЕ ПЕТИЦИЮ:
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=4990
Иринка
Старожил
 
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 15:05

ЗАПРЕТ ПРИТРАВОЧНЫХ СТАНЦИЙ В УКРАИНЕ! ПОДПИСЫВАЙТЕ!

Сообщение Иринка » 27 янв 2017, 23:42

Запретить притравочные станции в Украин
19 января 2017 г. на сайте Президента Украны была опубликована петиция против притравочных станций https://petition.president.gov.ua/petition/32969
Более подробно о вреде притравочных станций, где охотничьи собаки рвут диких животных, тут= http://ecoethics.ru/pritravochnyie-stan ... slagerya-d…/
Всех, кто ненавидит охоту и желает покончить с этим абсолютным злом, просим подписать данную петицию. Текст петиции ниже=
Заборонити діяльність притравочних мисливських станцій в Україні
Автор (ініціатор): Голубкова Дар'я Володимирівна
Дата оприлюднення: 19 січня 2017
Звертаюся до Вас, шановний Петро Олексійовичу, з проханням заборонити діяльність притравочних мисливських станцій в Україні, існування яких повністю суперечить Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Притягти до кримінальної відповідальності власників таких станцій, зобов’язати їх фінансувати лікування тварин, яким було нанесено шкоду внаслідок діяльності станцій. А також заборонити влаштовувати змагання, фестивалі та інші заходи, на яких жорстоко поводяться з дикими тваринами.
Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (ст. 18) забороняє примушування до нападу одних тварин на інших, крім випадків використання мисливських собак на полюванні. Однак притравлювання мисливських собак на притравочних станціях до полювання не відноситься. Утримання в неволі у приватних умовах, у тому числі на притравочних станціях, вовка і бурого ведмедя, занесеного до «Додатка 2» до Бернської конвенції, заборонено ст. 6 даної Конвенції. Також від жорстокого поводження страждають такі тварини як лисиця, заєць, кабан, борсук та ін. В Європі подібні станції заборонені.
На притравочних станціях грубо порушуються права диких тварин, що там утримуються. Ці тварини зазнають до себе наджорстоке ставлення. Собаки під час притравлювання їх калічать, рани диких тварин заліковують, а потім знову випускають до собак. Звірам видаляють ікла й кігті, їхні лапи зв’язуються мотузками й ланцюгами, аби обороняючись, вони не пошкодили вартісну мисливську собаку. Тому притравочні станції не можуть сприйматися як аналогія відносин «хижак-жертва» в природі. По суті ці станції є штучним створенням людей, де дикі тварини приречені на страшні фізичні муки. Саме тому притравочні станції підпадають під поняття «забороненої жорстокості».
Наголошую на важливості та необхідності прийняття рішення про заборону притравочних мисливських станцій. Сподіваюсь на Вашу увагу.
Пресс-служба КЭКЦ


ПОДПИСЫВАЙТЕ И РАСПРОСТРАНЯЙТЕ!!!
Иринка
Старожил
 
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 15:05

Re: ЗАПРЕТ ПРИТРАВОЧНЫХ СТАНЦИЙ В УКРАИНЕ! ПОДПИСЫВАЙТЕ!

Сообщение Алексей < » 30 янв 2017, 18:07

+1
Аватара пользователя
Алексей <
 
Сообщения: 491
Зарегистрирован: 22 апр 2011, 10:56

Re: ЗАПРЕТ ПРИТРАВОЧНЫХ СТАНЦИЙ В УКРАИНЕ! ПОДПИСЫВАЙТЕ!

Сообщение Иринка » 03 фев 2017, 00:03

АП!!!
Иринка
Старожил
 
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 15:05

ПРОТИВ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ЖИВОТНЫХ В ЦИРКАХ

Сообщение Иринка » 14 фев 2017, 23:16

Девочки и мальчики, подключаемся срочно и активно, прошу вас! прямо вт, ср, отметьте себе, что нужно обязательно позвонить! Цитирую: "Прошу всіх зоозахисників долучитися! Наші опоненти циркачі пишуть листи, щоб закон про заборону використовувати тварин у цирках не підтримували. Що треба зробити - зателефонувати на гарячу лінію президента 15-45, можна з мобілки і повідоми своє звернення, що ВИ не хочете бачити в України тварин у цирках. Прошу в особисті повідомлення відписатися хто зателефонував"
Иринка
Старожил
 
Сообщения: 1176
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 15:05

Re: ВСЕМ-ВСЕМ-ВСЕМ!!! ПОДПИСЫВАЕМ ПЕТИЦИИ!!!

Сообщение *Svetlana* » 18 фев 2017, 01:59

Подпишите, пожалуйста!!!
https://vk.com/away.php?to=https%3A%2F% ... el=snippet
Существуют люди, безразличие и презрение которых делают больше чести, чем их дружба.
(Оксеншерна Аксель)
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Пред.

Вернуться в Срочно нужна помощь

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.