Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

КОШЕНЯ ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА, ПХ

 
 

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Ksy_Don » 23 июн 2014, 15:53

Вот Энвайер тоже хорошие таблетки. Тем более это котишка мелкий, с ним проще справится, да и не все дурни как моя, некоторые отлично пьют таблетки.
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 24 июн 2014, 23:42

Сьогодні сходила купила Адвантейдж 80 та пішла ловити дітей. Запіхнула в свою блакитну переноску сіре, потім схопила чорне і поки засовувала чорне в кошолку, сіре вистрибнуло і втекло. Я повезла чорне на передержку, по дорозі дзвонить мені Катя (жінка волонтер, яка годує кошек) і каже: ти бачила в нього плямку на лобі, швидше за все це лішай, його треба віднести до лікаря і уколоти Полівак. Роздивляюся його в переносці під сидінням в автобусі))) бачу плямку. Їду на передержку, привожу Адвантейдж кошеняті, яке зараз у Ані, везу чорненького назад, віддаю його Кате, даю їй 100грн і біжу на навчання, на яке вже запізнююсь. Увечорі сусідка передала мені послання від Каті: переноску і всі гроші, сказала, що лішая немає, малий десь коцнувся або ворона клюнула (у нас тут таке буває). Тобто він здоровий, можна забирати на передержку. Грошей з неї не взяли, це в "4 лапи" на героїв Дніпра, там Ігор Іванович, який добре ставиться до бездомників та давно знає Катю. Завтра не маю часу, сподіваюся в четвер когось зловити і відвезти на Ане.

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 27 июн 2014, 11:30

Вчора мені зробили щеплення від Столбняка під лопатку, враження, наче спину прострелили, вже другий день я не дієздатна, навіть по дому не можу нічого зробити, води з баклажки в стакан налити. Допомогти перевезти котенят немає кому, гроші на таксі тринькати не хочу, як тільки попустить - займуть отловом.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 30 июн 2014, 22:01

Фінансовий звіт по котятам:

З 21.06.2014 по 30.06.2014 на котят отримано:
22.06 200грн від Судоргиной Евгении
23.06 200.00 грн від Ольги Синаевой
24.05 50грн від Тетяни Сафронової
25.06 60грн моя мама
Ітого отримано 510грн

Витрачено:
22.06
Зоомагазин: 106грн (Роял бебі кет 400гр, Профендер 1 тюбік, Бар'єр краплі 1шт, наповнювач-пісок 1 пачка).
Такси: мінус 55грн Героїв Дніпра - Драйзера.
Передержка: мінус 50грн передплата за 10 днів (5грн/день)
Клітка в оренду без передплати 5грн/день
24.06 53грн - Адвантейдж 80
30.06 48грн корм Проплан для котенят 400гр
Ітого витрачено: 312грн

БАЛАНС: плюс 198грн

Моє щеплення зажило, мій кіт простерилізований, його стан нормалізувався, завтра ловлю котят.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ДВОЄ КОТЕНЯТ СТЕША І ДЖАНГО: ПІАР, РЕПОСТИ, ФІНАНСИ.

Сообщение Білосніжка » 01 июл 2014, 23:58

На передержке у нас дівчинка Степашка. Сьогодні пішла ловити решту, жінки, які ними опікуються сказали, що вчора зникли всі (3 або 4 котенятки) і лишився один, чорний. Я сподіваюся, що вони ще повернуться, вилізуть з підвалу, або на те, що вони в добрих ручках. Відчуваю свою провину за те, що не мала можливості відловити та відвезти їх Ане раніше, але на то були причини: проблеми з власним здоров'ям та невідкладна кастрація мого кота, яка не минула без тимчасових ускладнень. Чорненький виявився хлопчиком, купила Прфендер(Адвантейдж в нас лишився) і відвезла на передержку, назвали Джанго. Джанго теж агресивний і диктуватий, поки що. Степашка трохи освоїлась, любить ховатися по квартирі, але залюбки грається з іншими котами, а на ручках заспокоюється.

ПРОШУ РЕПОСТИ ТА ПІАР ДЛЯ СТЕПАШКИ(на сландо розмістила):
http://vk.com/wall19782246_3904
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436

Ваша майбутня найкраща подруга - кошенятко Степашка. Тільки в найдобріші ручки.
Київ. 21.06 ми врятували Степашку з вулиці, вона жила в підвалі сусіднього дому. "Добрі" люди не раз забивали лаз у підвал, намагаючись замуровати там котенятко заживо. Але все погане позаду, зараз Стеша в своєму тимчасовому домі, вона оброблена від паразитів, знає лоточок "на відмінно" та чекає на знайомство зі своїми майбутніми батьками. Дівчинці близько трьох місяців, вона здорова та активна, заново вчиться довіряти людям, вразлива та ніжна - маленька принцеса, яку треба любити та оберігати. Обожнює сидіти на ручках, згорнувшись в маленький клубочок, та відчувати себе потрібною. Харчується кормом Роял Канін. Віддається кошка-Степашка хорошим та добрим людям з умовою подальшої вакцинації та стерилізації. Познайомитись зі Стешею можна на Троєщині.
Настя
Моб.: +380957496634
Skype: lady_bubochka
http://vk.com/nastya_bubochka

БІЛЬШЕ ФОТО В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПІАР, ПХ, РЕПОСТИ, ФІНАНСИ.

Сообщение Білосніжка » 02 июл 2014, 13:58

ПРОШУ РЕПОСТИ ДЛЯ СТЕПАШКИ:
http://vk.com/wall19782246_3904
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436

Джанго приїхав на передержку 1.07
Изображение

1.07
Плюс 50грн від невідомого благодійника в 14:53 через термінал
Мінус 43грн Профендер
Мінус 2,4грн вітаміни(8 штук) для шорсткі Джанго
Мінус 50грн за передержку Степашки з 26.06 по 1.07
Мінус 50грн за передержку Степашки з 1.07 по 6.07(аванс)
Мінус 50грн за передержку Джанго з 1 по 6.07(аванс)
Мінус 35грн оренда клітки у Лени Delfa з 21 по 28 червня
БАЛАНС: плюс 66грн
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПІАР, ПХ, РЕПОСТИ, ФІНАНСИ.

Сообщение Білосніжка » 05 июл 2014, 18:42

Прошу репост! http://vk.com/wall-73144774_17 та https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436

Київ. Двоє котят, врятованих з вулиці захворіли. Просимо допомогти фінансово на ліки, передержку, оренду клітки та наповнювач!

Сьогодні, 5.07. подзвонила Аня, у якої котята на передержке: у обох малих температура 40, слабкість, апатія, відсутність апетиту. Рвоти і расстройства, слава Богу, немає. Стеша(біло-сіра дівчинка) на передержке 21.06., Джанго(чорний пацан) з 1.07. Очевидно він приніс на передержку вірус.

Я зателефонувала Юле, вона порадила:
0,1 но-шпи в/м'яз. (знеболювальне)
0,1 аналогіна в/м'яз. (жарозниж.)
0,1 - 0,15 фармазин в/м'яз. (антибіотик)
0,3 лаферон п/шкірно (імуностимулятор), який ми не знайшли, тому купили в вет. аптеці аналог - анфлурон.
Ми купили ліки (118грн) та помчались на передержку. Можливості віднести малюків в клініку немає, тим більше все, що там зробили б нам зараз - аналіз крові та призначення антибіотика, імунки та жарознижуючего. Тому вирішили колоти самостійно. Своїх тварин, як правило, колю я, а чоловік їх тримає. Але з котенятами я розгубилися, не м'язів, не шкіри, одні кістки. Аня тримала за холку, чоловік колов своєю твердою рукою, ну а я набирала уколи)))
Так 3 дні будемо давати по 4 уколи кожній дитині, будемо слідкувати за їх станом та температурою. Сил немає, настрій на нулі, сказати, що переживаю за них - це нічого не сказати. Сподіваюся, що лікування допоможе, якщо ні - доведеться нести на огляд, якщо до завтра звірі не поїдять і не поп'ють - нести на крапельниці.

Потребуємо фінансової допомоги на оплату передержки (10грн/доба за одне кошеня) до пристройства, оренду клітки (5грн/доба в цілому) поки Стеша і Джанго трохи не соціалізуються, наповнювач та подальше лікування (дуже сподіваюся, що воно не знадобиться).
Фінансовий звіт тут: http://vk.com/topic-73144774_30043163
Фото витрат тут: http://vk.com/album-73144774_197424113
Передержка: Аня 063-234-44-тридцять (Т. Драйзера)
Клітка в оренду: Лена Delfa

Для матеріальної допомоги:
КАРТКА ПРИВАТ 5168 7572 1861 3869 МАРТИНЮК А. С.
095-749-66-тридцять чотири Настя
Skype: lady_bubochka
blancanievess@ukr.net
Темка на юа.вет: viewtopic.php?f=8&t=54707
Група вконтакті: http://vk.com/club73144774

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

5.07
Мінус 118грн ліки
Плюс 30грн на картку від Даші

БАЛАНС: мінус 22 грн
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: НОВІ ШИКАРНІ ФОТО: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ!

Сообщение Білосніжка » 11 июл 2014, 20:58

У нас нові просто нереальні фото, прошу репост, по досках зараз покидаю. Більше по ссилках!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 436&type=1

http://vk.com/wall19782246_3908

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: НОВІ ШИКАРНІ ФОТО: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ!

Сообщение Ksy_Don » 12 июл 2014, 14:59

Шикарные фото :)
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: НОВІ ШИКАРНІ ФОТО: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ!

Сообщение Білосніжка » 13 июл 2014, 16:52

Ksy_Don писал(а):Шикарные фото :)


Женечка, так, я в захваті)

Ми сердечно дякуємо добрій та світлій дівчині Оле Синаєвій за 2кг корма Роял Бебі Кет для Стеши та Джанго! Однією проблемою менше!
Сьогодні кошка Ані видала Кальцевіроз. Ми всі в шоці, прокунсультувалася з ветиринаром, призначений антибіотик та Л-лизин.

Изображение

Ще один момент! Мені тут сказали, що занадто жалісний текст піару і краще зіграти на інших емоціях... Писала, як відчувала, але завжди готова до конструктивної критики, прошу оцінити та прокоментувати текст. Дякую :ax:

Київ. 21.06 ми врятували Степашку з вулиці, вона жила в підвалі сусіднього дому. "Добрі" люди не раз забивали лаз у підвал, намагаючись замуровати там котенятко заживо. Але все погане позаду, зараз Стеша в своєму тимчасовому домі, вона оброблена від паразитів, знає лоточок "на відмінно" та чекає на знайомство зі своїми майбутніми батьками. Дівчинці близько трьох місяців, вона здорова та активна, заново вчиться довіряти людям, тому на початку стосунків може бути трохи сором'язливою, вразлива та ніжна - маленька принцеса, яку треба любити та оберігати. Обожнює активні ігри, полюбляє сидіти на ручках, згорнувшись в маленький клубочок, та відчувати себе потрібною. Харчується кормом Роял Канін. Віддається кошка-Степашка хорошим та добрим людям з умовою подальшої вакцинації та стерилізації. Познайомитись зі Стешею можна на Троєщині.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: НОВІ ШИКАРНІ ФОТО: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ!

Сообщение Білосніжка » 16 июл 2014, 17:25

Котята отримують антибіотик, Стеша радує нас, а Джа ще інколи температурит. Жодного дзвінка по Степашке, на сландо висить в топі, вконтакті багато репостів, кажуть, мертвий сезон. Тримаємо кулачки.

Такий собі міні фін звіт, дякую усім небайдужим за матеріальну!

6.07
Плюс 60грн(зачисление перевода с карты приватбанка через «приват24». плательщик zubakova elena vital'evna)

7.07
Плюс 161грн за шапку з мого благодійного розпродажу viewtopic.php?f=84&t=54733 від Саламатової Аліни, нік "alinka".
Мінус 100грн за передержку для обох котенят на 5 днів з 7 по 11 липня(включно).

9.07
мінус 55грн за оренду клітки з 29.06 по 9.07 включно, вартість 5грн/доба
Мінус 33,7грн 5кг наповнювача та 1уп. ватних дисків

12.07
Мінус 100грн за передержку з 12.07 по 16.07(включно)

13.07
Плюс 2 кг Роял Бебі від Олі Синаєвої

15.07
Плюс 100грн від Екатерини Гуні

16.07
Плюс 40грн від gorobets' mihaylo yosipovich

БАЛАНС: Плюс 50грн
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ, ФІНАНСИ

Сообщение Julia_Rudnitskaya » 22 июл 2014, 10:03

Добрый день, видела у Вас в назначениях L-ЛИЗИН. Приобретали ли Вы его и есть ли возможность поделиться для больного котенка?
Julia_Rudnitskaya
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 30 окт 2012, 19:59

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 22 июл 2014, 15:14

Julia_Rudnitskaya писал(а):Добрый день, видела у Вас в назначениях L-ЛИЗИН. Приобретали ли Вы его и есть ли возможность поделиться для больного котенка?

Написала в ЛС
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПХ, РЕПОСТИ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 28 июл 2014, 20:04

Щось мені не везе. Не встигла оговтатися після смерті Антоши, щодня плачу viewtopic.php?f=26&t=55148 як сьогодні мене почала террроризувати місцева волонтер. Ситуація така, живе вона в сусідньому парадному, 25 років займається волонтерством, має посвідчення волонтера, тримає кошек і собак, ми з нею деякий час контактували по нашим дворових котам, якими вона опікується вже дуже давно. Не буду у відкритому світити її данні. Зараз на передержке під моїм кураторством знаходиться Джанго з нашого двору - чорний хлопчик з цієї теми. На передержке він уже місяць, не піарю я його ще в зв'язку з отодектозом, курс лікування орідермілом добігає кінця і я планую розпочинати піар. Від цієї жінки волонтера я втомилася, вона чомусь вирішила, що є моїм начальником і почала давати мені розпорядження стосовно того, куди і кого пристраювати, просити простерилізувати когось, купити ліки ну і т.д. На її думку, хлопчика треба в частний дім, щоб коли почав мітити, в квартирі з ним не було проблем, хай мітить на вулиці. Вимагати кастрації та щеплень від ПХ я не в праві. На їжу одній своїй кішці вона витрачає 30грн на місяць (суп, пюре, паштет з АТБ за 3,50грн), тому Роял Каніни нам не потрібні, треба одразу привчати тварину до простої їжі. Відсутність сіток на вікнах у ПХ не страшна, маленькі діти не страшні, вона пристроїти котеня за 1-3 дні, а ми місяць чмякаємо, а котеня вже переросток(це в 3 міс то) ну і т.д., ви зрозуміли. Короче, трубку я не беру, сказала, що коти мої і я сама з ними розберусь. Сьогодні вона через сусідку передала мені послання: повернути Джа назад у двір, вона віднесе його до місцевого вета і врятує, оскільки ми за місяць не змогли його ані прилаштувати, ані вилікувати. Я відповіла сусідці, що я його куратор, він на вулицю не повернеться, тим більше, що вона не має змоги матеріально його забезпечити. Потім вона перезустріла мого чоловіка, коли він йшов з роботи додому і почала вимагати повернути котеня назад. Я їй зателефонувала, сказала, щоб вона не турбувала мене, на що вона почала погрожувати мені написати на мене заяву в міліцію, оскільки я не маю права займатись волонтерською діяльністю без посвідчення волонтера. Ми з чоловіком вийшли на вулицю, чоловік зняв її на відео. Вона звинуватила мене в смерті Антоши ну і ще багато чого, сказала, що якщо завтра Джа не буде тут, то у мене будуть в гостях участковий та председатель нашого дому, який інколи годує котів. В неї досвід 25 років і прекрасний вет через дорогу, вони вилікують Джа моментально. Котенок не наш, він належить їй і іншим мешканцям дому. До слова сказати, цю зграю котів годує інша моя сусідка, їх близько 8, з них 3 кішки та 1 кіт стерилізовані, інші геть дикі. Котята постійно народжуються, хтось гине, хтось виживає, котів періодично хтось труїть, ну короче, все як завжди. Що робити я не знаю, мене від неї трусить. Я сказала, що Джа не віддам.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: КОНФЛІКТ З ВОЛОНТЕРОМ, ЩО РОБИТ

Сообщение Miu-miu » 28 июл 2014, 20:28

ох,лучше бы эта "волонтер" свои усилия направила на борьбу с дх и дургими неадекватами. Насть,ты знаешь мое мнение. мы потом сами же за такими собираем котят. она бы больше пользы сделала,если бы просто перестерилизовала\перекастрировала котов у себя во дворе и близлежащих,чем занималась вот таким "пристройством".
Аватара пользователя
Miu-miu
 
Сообщения: 664
Зарегистрирован: 03 окт 2013, 14:31

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение *Svetlana* » 28 июл 2014, 22:49

Настя, послать ее куда подальше Вам не позволит воспитание, поэтому в разговоре с кем-то из соседей, которые общаются с этой мадам, скажите как бы между прочим, что Джо уже пристроен к хорошим людям и они его будут долечивать. Ей передадут и она, может быть, отстанет от Вас. Насчет участкового она блефует, даже если Вы во дворе при всех будете бить кота головой о стену, то вряд ли он придет разбираться, к сожалению. А тут и говорить не о чем, в том, что Вы забрали лечить и пристроить дворового котенка нет состава преступления.
Существуют люди, безразличие и презрение которых делают больше чести, чем их дружба.
(Оксеншерна Аксель)
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 28 июл 2014, 23:20

*Svetlana* писал(а):Настя, послать ее куда подальше Вам не позволит воспитание, поэтому в разговоре с кем-то из соседей, которые общаются с этой мадам, скажите как бы между прочим, что Джо уже пристроен к хорошим людям и они его будут долечивать. Ей передадут и она, может быть, отстанет от Вас. Насчет участкового она блефует, даже если Вы во дворе при всех будете бить кота головой о стену, то вряд ли он придет разбираться, к сожалению. А тут и говорить не о чем, в том, что Вы забрали лечить и пристроить дворового котенка нет состава преступления.


Светлана, дякую Вам, мене вже заспокоїли, що в нас ніхто здохами не займається, а не те, що кураторами без волонтерського. Я її вічливо послала по телефону сьогодні, кажу, у мене від Вас самі проблеми і головний біль, відчепіться, кота не віддам, мені є кого рятувати і без її наказів. Брехати не хочеться, чому я маю через якусь ненормальну щось вигадувати? Це з одного боку) а з іншого, може і скажу, щоб відстала. Сьогодні, поки ми сварилися, підійшло 4 сусідів, потім ми пішли, а вона почала промивати їм мізки, вона їх всіх на нас натравить, вона там все життя живе, а ми рік, погрожувала Антошу викопати і зробити ростин. Що ж, я кажу, вперед. Дурдоооом! :dy: Вже скоро не буде з ким говорити, доведеться переїздити) дякую Вам за небайдужість. Все буде добре, не переживайте за нас.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение *Svetlana* » 29 июл 2014, 00:13

Білосніжка писал(а):Вже скоро не буде з ким говорити, доведеться переїздити)

Умные поймут и Вас поддержат, а с дураками и говорить не о чем, от них надо держаться подальше.
Удачи Вам, все будет хорошо.
Существуют люди, безразличие и презрение которых делают больше чести, чем их дружба.
(Оксеншерна Аксель)
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Ksy_Don » 29 июл 2014, 05:31

Ой, Настенька, и у меня была такая ситуация, бабка кормила кошек, при чем спуская на веревочке им еду, котята гибли, то собаки, то болели. Вот я и договорилась кошек отстерилить, в день Х я как дурна проснулась и побежала за кошкой когда бабка кормила, выйдя на улицу. Ну и она сказала, что не надо кошки и так хорошо живут, я сказала, что вы ж были не против и оказалось что ее знакомая, врач, сказала, что это все зло и я забираю на опыты кошек))) Когда я стала говорить, что это не дело и малыши гибнут ни за что, и что она сама б не захотела в подвале жить, та врубила сирену и орала на весь двор, все соседи повылазили из окон. Обещала сын своего позвать, чтоб меня отлупил и если пропадет хоть одна кошка, то ко мне придет участковый. Я покрутила у виска и ушла.
В обед таки словила кошку, черный дым и увезли на стерилку (5 котят... елки палки). Кошку пристраивала 8 мес, но ручки были золотые и она дождалась их. А бабке я принесла фото и сказала, вот ваша замученная опытами кошка, и что все жду когда ж придет участковый)))) Из ее окна в мою спину периодически слали прокльоны, но я уж не обращала внимание и ты не обращай.
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Кроха » 29 июл 2014, 08:46

Настя, а зачем Вы вообще ей докладываете, кто выздоровел, кто нет и о ситуации в настоящий момент? Все пристроены и до свидания.
Сочувствую. У меня на прошлой квартире такая была, еще и с квартирой на 2 этаже окнами во двор. Я не могла даже корм кошкам насыпать, она выбегала и все сметала! Потому что это ЕЕ кошки и ОНА их кормит! А то, что они болеют, размножаются и котята гибнут - так и должно быть. И вообще это не мое дело, потому что кошки ЕЕ!
Удивительно, вроде люди любят кошек, тратят деньги на еду, а ничего хорошего для них, по сути, не делают :ac:

В нынешнем доме у меня есть дядечка на 5 этаже с незастекленным балконом практически над подъездом. Бдит :bs: Кошкам скидывает еду с балкона. В прошлом году на меня орал, потому что я поймала кису для обработки от блох, а она вырывалась. И вообще я непонятно куда забрала кошку с котятами (на чебуреки, понятное дело :ca: ). В этом году уже здоровается :ab: Молчит вроде. Может, уразумел чистоту моих намерений :ca: Правда, на стерилизацию кошек забирать открыто нельзя - все против :ac:
А еще когда я прошлым летом забрала на передержку кошку с котятами, ко мне целая делегация приходила - мы же беспокоимся, куда Вы их дели! А то, что у котят еще чуть и пневмония началась бы, никого не волновало... Но эта делегация была тихая и сильно на меня не кричала :ca:
Кроха
Старожил
 
Сообщения: 6837
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 15:23

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 29 июл 2014, 09:19

Женя, Іра, дякую усім за підтримку. Я зрозуміла, що все треба робити самому і втихую, щоб ніякі бабки ні сном, ні духом. Але скільки в нас неадеквата і у кожного своя шиза, жах!

Іра, ну так само, як і у Вас: тому що це ЇЇ кошки. Вони там уже 20 років плодяться/гинуть. Вона їх глистогонит/блошит, підгодовує, знає усю їх родословну: хто чий правнук. :dy:
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение nyura » 29 июл 2014, 11:05

Если это ее кошки, то у нее на них должны быть паспорта. Они есть? А Вы можете сказать, что у Вас есть паспорт на котенка, поэтому никакой участковый Вам не страшен. Вы и завести его можете, цена вопроса 5 грн..
А по большому счету действительно, просто перестаньте с ней общаться. Она просто пьет Вашу кровь.
ИзображениеИзображениеИзображение

НЕТ ВОЙНЕ!
Аватара пользователя
nyura
Старожил
 
Сообщения: 7284
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:13
Откуда: Киев-Донецк

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 29 июл 2014, 12:04

nyura писал(а):Если это ее кошки, то у нее на них должны быть паспорта. Они есть? А Вы можете сказать, что у Вас есть паспорт на котенка, поэтому никакой участковый Вам не страшен. Вы и завести его можете, цена вопроса 5 грн..
А по большому счету действительно, просто перестаньте с ней общаться. Она просто пьет Вашу кровь.


У Вас дуже гарні діти на фото :ax: Та яке там спілкування, я з нею навіть не вітатимусь. Джанго несу в четвер в вет.клініку, Ви мені підкинули ідею - заодно зроблю паспорт йому і нехай всі йдуть лісом, кіт мій! :ca: Дякую за підтримку.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОРАДИ, ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 31 июл 2014, 14:21

У Джа то тут, то там лізе шорстка, місцями заростає. Перед тим, як забрати його з вулиці, моя колишня "подруга" волонтер, про яку ішлося вище, занесла його в клініку до свого улюбленого ветеринара з підозрами на лішай. Його просвітили лампою, сказали: ворона клюнула, лішая нема. Ми давали йому вітаміни для шорстки та обробляли левоміколем уражені ділянки. Сьогодні я носила малого в клініку, цілком здоровий, взяли зразки шорстки на аналіз: мікроспорія. Призначене лікування.

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОРАДИ, ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение *Svetlana* » 31 июл 2014, 20:11

Білосніжка писал(а):Його просвітили лампою, сказали: ворона клюнула, лішая нема.

Цирк. Там, по-моему, все "клюнутые вороной", что эта "волонтер", что ее подруга-врач.
Существуют люди, безразличие и презрение которых делают больше чести, чем их дружба.
(Оксеншерна Аксель)
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Пред.След.

Вернуться в Проделанная работа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron