Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

КОШЕНЯ ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА, ПХ

 
 

Модераторы: Управляющий, ФинКом

КОШЕНЯ ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА, ПХ

Сообщение Білосніжка » 18 июн 2014, 20:49

ШУКАЮ ВІДПОВІДАЛЬНУ, ПОРЯДНУ ДОМАШНЮ ПЕРЕТРИМКУ ДЛЯ КОТЕНЯТИ 6 МІСЯЦІВ. ЗАРАЗ МИ ПЛАТИМО 450ГРН НА МІСЯЦЬ, ВКЛЮЧНО З КОРМОМ І НАПОВНЮВАЧЕМ. БІЛЬШЕ Я НЕ ПОТЯГНУ. БУДУ ВДЯЧНА ЗА БУДЬ-ЯКУ ДОПОМОГУ, ПОРАДИ, РЕПОСТИ:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436 (не знаю, як дати посилання на сам пост)
http://m.vk.com/wall19782246_3925

:bc: :bc: :bc:

Изображение

Благородна маман
Изображение


:bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc: :bc:


ДОДАЮ СЮДИ 4 КОТЯТ З МОЄЇ ТЕМИ viewtopic.php?f=8&t=54606 ОСКІЛЬКИ ПРОБЛЕМИ СПІЛЬНІ - ПЕРЕДЕРЖКА ДО ПРИСТРОЙСТВА ТА ФІНАНСИ.
Изображение

095-749-66-тридцять чотири Настя
Skype: lady_bubochka
blancanievess@ukr.net
Последний раз редактировалось Білосніжка 15 ноя 2014, 16:05, всего редактировалось 24 раз(а).
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: Кошка з кошеням. Передержка/квота/фінанси/лікування/пора

Сообщение Білосніжка » 18 июн 2014, 23:11

Прошу допомогти з перепостами:
http://vk.com/wall-73144774_2
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: Кошка з кошеням. Передержка/квота/фінанси/лікування/пора

Сообщение Білосніжка » 19 июн 2014, 22:21

Мабуть додам сюди ще чотирьох дітей з цієї темки, щоб не плодити тем viewtopic.php?f=8&t=54606
Це котенята в моєму дворі, їм близько трьох місяців, кошка народила їх прямо на вулиці, було дуже холодно, одне замерзло, решта живі. Ми з сусідкою носили їм рушники, куртки, будували барикади під балконами. Їх життю в данний момент загрожують лише собаки.
Изображение
Изображение
Изображение

Але, в дворі близько 8 кошек/котів.
Изображение

Періодично когось підкидають, когось травят. Сусіди з перших поверхів скаржаться і сваряться((( Я дуже хочу пристроїти цих чотирьох котят: чорний, сірий і 2 шпротно-полосаті. Котята не виживуть на вулиці, в нас занадто багато "добрих людей" та латентних маніяків, благаю про допомогу. Кошек/котов потроху стерилізуємо, 2 кошки вже простерини, кастрований 1 кіт, в суботу ми простерили ще одну даму з цієї стаї на ім'я Марися, в неї були останні дні вагітності, багато швів, операція 300грн + стаціонар 440грн за 10 днів у Ткаченко.
Изображение

Отже, є 5 котенят, яких треба показати лікарю і якщо всі здорові, шукати їм перетримку, глистовати, мити, фотографувати та піарити. В мене є корм, наповнювач, елементарні ліки. Грошей зараз немає. Раніше я читала теми на форумі, де люди пишуть, що нема за що купити корм і не розуміла, ну як це у вас нема 45грн. А зараз розумію це прекрасно.
Прошу допомогти на перетримку ті можливо лікування 5 котятам. Також шукаємо перетримку та вмілі ручки(завтра зателефоную в Гаю, можливо нас там будуть раді бачити за гроші)! Вони всі абсолютно дикі, взяти не можливо, один прокусив моєму чоловікові руку в неділю, з завтрашнього дня починаю їх підгодовувати.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ПЛАТНУ ПЕРЕДЕРЖКУ: 6 котят в моєму дво

Сообщение Білосніжка » 20 июн 2014, 15:27

Сьогодні вилізле ще одне шпротеня. Нас шестеро, допоможіть знайти не дорогу платну перетримку, нас ніхто не бере. Дуже потрібна фін. допомога.

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ФІНАНСИ, ПЕРЕНОСКА НА ОТЛОВ, ПОРАДИ. 6 котят.

Сообщение Білосніжка » 20 июн 2014, 18:41

Благодійний розпродаж одягу viewtopic.php?f=84&t=54733 на користь цих безпритульних кошенят. Велкам!


Я вкотре дякую Лене Delfa, яка допомогла знайти нам передержку: надзвичайно добру дівчину Аню. 063-234-44-30, Драйзера. 5грн/доба за одного котіка + корм та наповнювач, + клітка в оренду на пару днів їм на акліматизацію.

Тепер мені потрібна переноска на пару днів, щоб їх відловити, бажано щось на зразок клітки, щоб вони могли туди заходити, буду їх заманювати))) Моя переноска залишилася у Ткаченко разом з Марисею. Є жінка-волонтер, яку я попросила допомогти їх упіймати. Прошу, в кого є можливість, позичте переносочку, потім усе продезіефікую з Віроцидом. Хотілося би взяти у когось з сусідів, бо в мене просто Наполеоновські плани на ці вихідні по іншим котам.

Що мені робити далі? Відловили, привезли, засунули в клітку. Що потім? Який їм потрібен корм? У мене є трохи Оріджена, підійде? Що купити таким маленьким котятам від блох та паразитів? Чим лікувати закислі очі? Є Ципровет. Які ще потрібні ліки?


Прошу, в кого є можливість, допоможіть копієчкою! Я не працюю зараз, чоловік моїх дій не розуміє...
Последний раз редактировалось Білосніжка 21 июн 2014, 19:32, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПЕРЕНОСКА НА ЗАВТРА, поради, фінанси: 6 котят.

Сообщение I.K. » 20 июн 2014, 21:22

Вы ведь на Оболони? Переноску могу дать. Правда, я завтра работаю, когда буду дома - непонятно. Звоните, вдруг совпадем по времени.
"Я всегда был за тех, кому горше и хуже. Я всегда был для тех, кому жить тяжело"
А. Вертинский
тел.: 410-62-37 (д.), 097 721-47-22 (моб.)
Изображение
Аватара пользователя
I.K.
Старожил
 
Сообщения: 9134
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 21:23
Откуда: Киев, Оболонь-Петровка, Глубочица-Подол

Re: ПЕРЕНОСКА НА ЗАВТРА, поради, фінанси: 6 котят.

Сообщение Ksy_Don » 20 июн 2014, 21:53

В районе пол 11 буду на демеевской завтра, если вам удобно подїехать,то могу взять с собой переноску и вам передать.
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: ПЕРЕНОСКА НА ЗАВТРА, поради, фінанси: 6 котят.

Сообщение Білосніжка » 20 июн 2014, 22:20

Іра, дякую Вам!

Ksy_Don писал(а):В районе пол 11 буду на демеевской завтра, если вам удобно подїехать,то могу взять с собой переноску и вам передать.

Пишу в лічку, дякую!

:bc: :bc: :bc: :bc: :bc: ПРОШУ ПЕРЕПОСТ :bc: :bc: :bc: :bc: :bc:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436
http://vk.com/wall19782246_3899
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама. Малих ловитиму за

Сообщение Білосніжка » 21 июн 2014, 21:52

Сьогодні упіймали першого, того що сам з мамою живе під сусіднім домом.

21.06

Зоомагазин: мінус 106грн (Роял бебі кет 400гр, Профендер 1 тюбік, Бар'єр краплі 1шт, наповнювач-пісок 1 пачка 2,5кг - чека нема).
Такси: мінус 55грн Героїв Дніпра - Драйзера.
Передержка: мінус 50грн передплата за 10 днів (5грн/день) Аня 063-234-44-30, вул. Т. Драйзера.
Клітка в оренду без передплати 5грн/день

БАЛАНС: мінус 211грн

Грошей немає, абсолютно, сьогодні купила ліки для Рози http://vk.com/club71004725 заплатила за прийом у лікаря, купила їй Хілз і/д(всього 330грн), заплатила за передержку за тиждень та корм для свого кота(ще 300грн). Мені не має за що купити ліки, оплатити таксі, заплатити за передержку та оренду клітки ще для 5 котят. Тепер я просто чекаю допомоги, більше нічого я зробити не можу.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 22 июн 2014, 13:03

Новини по кошеняті. Наша передержка 10грн/кот тепер. Кошеня не їсть.

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Ksy_Don » 22 июн 2014, 13:14

перевела 200 грн, должны были уже прийти.


Если денег нет, зачем же повышать цену передержки? Я конечно понимаю, что они и дичек, и что время тяжелое, но оно ведь у нас всех тяжелое. Никого не хотела обидеть, Ане низкий поклон за то что взяла малявок.
Последний раз редактировалось Ksy_Don 22 июн 2014, 13:28, всего редактировалось 2 раз(а).
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 22 июн 2014, 13:23

Дякую Вам, я просто щойно включила телефон, а там смс від приват-банка :ax:

Сегодня 10:08
Зачисление перевода с карты ПриватБанка через «Приват24». Плательщик Sudorgina Evgeniya Valerievna
Сумма
200.00 ГРН

Дякуємо від усього серця за Вашу допомогу! Як тільки перший малюк оклімається і опікун дасть добро - піду зловлю ще парочку, думаю, що завтра!

Изображение

Така я дура, завжди ставлю себе на місце інших :dy: девочка на передержке в шоке, каже, що таких котят в неї ще не було. Він наляканий, як слідство, агресивний, бабуле, яка його годує, вчора прокусив палець сильно, коли вона його ловила, скільки крові було, я привожу на передержку котеня, він в клітці, клітка в великому пакеті сільпо, замотана скотчем і залита кров'ю :dc: Я боюсь, щоб вона взагалі не відмовилась брати ще 5 котят, до цього найнижча ціна, яку мені запропонували - це 15грн.

Женя, ну блін така я дура, мені не зручно, їх взагалі ніхто з форумських передержек не хотів брати, тому в мене таке враження, що Аня нам робить послугу, за що я їй дуже вдячна, мене совість заїла, що я таких проблемних дітей збагриваю по 5грн. Вірите, я сьогодні до 5 ранку не спала, хоч і напилась геларіума звечора, так я за них переживаю, це така відповідальність, думаю, а що з тим, а як скоро ми його виходимо, а ще п'ятеро. Боже! Мабуть, це не для мене, як тут дівчата пораються з цим конвеером, я не знаю. Тепер якась тетка дзвонить моїй сусідці: а біля тебе волонтери живуть? Там котіка треба пристроїти :cm: я сказала, поки з цими шістьма не розберусь, для мене більше котиків немає :ak:
Я Вам дуже дякую.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Ksy_Don » 22 июн 2014, 13:51

Настенька, перестаньте себя корить. Получилось так значит так. Я за переведенные деньги не переживаю, как потратите так потратите. Не расстраивайтесь. Вы все правильно делаете. Я знаете, что думаю: вы словите еще нескольких, какие то будут не такие дички и они вместе уже быстрее оклемаются. Может потом попросите Аню о скидочке. :) Не унывайте, спите спокойно, все волонтеры, когда начинали, что то не получалось, но получится, обязательно.

п.с. по поводу совести я вас прекрасно понимаю, я когда где то что то кому то должна или считаю что сделала неправильно, от так как и вы не сплю, мне все это снится. Так что крепитесь и успокойтесь, все обязательно получится :ax:
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Кроха » 22 июн 2014, 14:22

Настя, у меня сейчас котята: сначала поймали одного 2-мес. дикуна - сидел в клетке, вжавшись в угол, сутки не ел вообще. Через день хотели поймать следующего из этого помета - не получилось. Зато забрали двух месячных малышей из другого помета, но из этой же стаи. Первый ТАК обрадовался! Малые хоть и пошипывали, но в силу возраста через час уже были вроде и не с улицы. А старшенький с ними уже без клетки бегает, хоть и прячется от нас, но когда вытащишь из укрытия, на руках сидит, даже тырчит уже, когда чухаешь. Так что компания очень помогает расслабиться, особенно, конечно, когда компания не такая дикая :ab:

Кстати, я тоже несколько ночей не спала :ah: Правда потому, что малой, пока был один, периодически поплакивал, а я его успокаивала, чтобы остальные в доме спали и кошки не переживали (а то они скапливаются под дверью и начинают орать: "ты зачем там ребенка мучишь?" :ca: А их-то 8 сейчас! Вот это хор :ca:
Кроха
Старожил
 
Сообщения: 6837
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 15:23

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 22 июн 2014, 14:32

Ksy_Don писал(а):Настенька, перестаньте себя корить. Получилось так значит так. Я за переведенные деньги не переживаю, как потратите так потратите. Не расстраивайтесь. Вы все правильно делаете. Я знаете, что думаю: вы словите еще нескольких, какие то будут не такие дички и они вместе уже быстрее оклемаются. Может потом попросите Аню о скидочке. :) Не унывайте, спите спокойно, все волонтеры, когда начинали, что то не получалось, но получится, обязательно.

п.с. по поводу совести я вас прекрасно понимаю, я когда где то что то кому то должна или считаю что сделала неправильно, от так как и вы не сплю, мне все это снится. Так что крепитесь и успокойтесь, все обязательно получится :ax:


Я боюсь їх змішувати, вони з різних пометів, думала швиденько цього обробити та присроїти, все обробити з Віроцидом та завозити нову партію гавриків. Не знаю, подивимось.
Ми з Вами один одного зрозуміли :ax:
Я колись продавала фен, майже новий, ну і ціну поставила на нього нормальну, не забагато, але і не продешевіла, порівняно з тою, за яку купувала. Приїхав мужчина забирати, а в нього руки чорні, очевидно, що людина важко працює. Боже, що зі мною було! Я чоловіку мозок винесла, думаю, зателефоную, дізнаюсь номер картки і скину йому назад 50грн. Потім заходжу на розетку: а мій фен реально дорожче майже в 2 рази - це коли доллар з 8 до 12 підскочив. Ну я і заспокоїлись, коли зрозуміла, що мужичок біднесенький вигідно фен купив!)))
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 22 июн 2014, 14:41

Кроха писал(а):Настя, у меня сейчас котята: сначала поймали одного 2-мес. дикуна - сидел в клетке, вжавшись в угол, сутки не ел вообще. Через день хотели поймать следующего из этого помета - не получилось. Зато забрали двух месячных малышей из другого помета, но из этой же стаи. Первый ТАК обрадовался! Малые хоть и пошипывали, но в силу возраста через час уже были вроде и не с улицы. А старшенький с ними уже без клетки бегает, хоть и прячется от нас, но когда вытащишь из укрытия, на руках сидит, даже тырчит уже, когда чухаешь. Так что компания очень помогает расслабиться, особенно, конечно, когда компания не такая дикая :ab:

Кстати, я тоже несколько ночей не спала :ah: Правда потому, что малой, пока был один, периодически поплакивал, а я его успокаивала, чтобы остальные в доме спали и кошки не переживали (а то они скапливаются под дверью и начинают орать: "ты зачем там ребенка мучишь?" :ca: А их-то 8 сейчас! Вот это хор :ca:

Іра, Ви мене розсмішили))) перший позитив за 2 дні, дякую!))) 8 кошек :cp: я вже хочу до Вас в гості :ca:

Там у Ані зараз 2 рижика
Изображение
Позавчора підкинули під магазин біля Лени Delfa, вони реально ручні, домашні, ходять на горшочек, лізуть до цього малого, в клітку заглядають, він просто в шоці, подивимось, що далі буде. Мені Аню шкода нагружать, коли скаже, тоді і привезу ще малих. Квартира то однокімнатна.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 22 июн 2014, 20:16

Друзі! "Профендер 0,5-2,5" та "Едвентейдж 40" - 1 піпетку можна розділити на пару-трійку кошенят, чи кожному по цілій треба?
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Кроха » 23 июн 2014, 08:44

Білосніжка писал(а):Друзі! "Профендер 0,5-2,5" та "Едвентейдж 40" - 1 піпетку можна розділити на пару-трійку кошенят, чи кожному по цілій треба?


Нужно :ab: Я Адвантейдж вообще покупаю только 80 и делю даже кошкам. То есть если кошки до 4 кг, вытягиваю содержимое шприцом и капаю кошкам пополам. А котятам по 2 капельки - по цене пипетки почти не отличаются, а по количеству содержимого - даже очень :ab:

По поводу Профендера - насколько мне известно, профендер можно капать не сразу после Адвантейджа, а хотя бы недели через две. И второе - если котенок весит больше 0,5, ему нужно целую пипетку такого объема. Если бы была большая, можно было бы разделить на две части.
Последний раз редактировалось Кроха 23 июн 2014, 08:48, всего редактировалось 1 раз.
Кроха
Старожил
 
Сообщения: 6837
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 15:23

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Кроха » 23 июн 2014, 08:47

Посмотрела на фото котенка. А сколько в нем веса? Я делю Адвантейдж небольшим котятам. Если он месяца 3, то уже нужно целую 40.
Кроха
Старожил
 
Сообщения: 6837
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 15:23

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 23 июн 2014, 11:04

Хороші новини, Аня пише:
Новости: это девочка. уже ест корм и ходит в туалет. В ушках была просто грязь. Целую ночь сегодня звала маму. Пора выпускать из клетки, но сначала нужно избавиться от блох, чтобы остальные коты не заразились. В общем ее уже могу брать на руки, еще не мурлычит, немного шипит, но уже не кусается.

Домовились, що поповнення і каплі від блох привезу завтра.

Іра, я взагалі не орієнтуюся по їх віку/по вазі... буду Аню мучать запитаннями. Аня написала: "Больше двух - точно. Пол-килограмма - врядли. Но весов у меня нет." Хз що робити.

Дякую. Дійсно Адвантейдж 80 на пару грн дорожче, але вистачить на 2 кошеняти, ви нам зекономили 130грн :ax:

А ПРОФЕНДЕР?
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 23 июн 2014, 11:50

Сьогодні в 11:05 ми отримали ще 200грн, але відправник невідомий, поки що ніхто не відписався.

пополнение карты в терминале самообслуживания: киев, ул.маршала жукова, 29, отделение банка

БАЛАНС: плюс 189грн :bp:

Сердечно дякуємо за таку щедру допомогу, без вас я би не впоралася. Сьогодні їду забирати Марисю з клініки Ткаченко після стерилізації та зняття швів, завтра буду ловити малих і везти їх до Ані на передержку. Тепер в нас є гроші на обробку від паразитів та корм. Завтра відзвітую по витрачених коштам. Дякую!!!

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Ksy_Don » 23 июн 2014, 11:56

Мои знакомые волонтеры для малышей дирофен используют. Таблетка на 1 кг шмакодявки. По цене приемлем, и отзывы только хорошие. http://zookiss.com.ua/p1016672-dirofen-dlya-kotyat.html
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Білосніжка » 23 июн 2014, 12:16

Ksy_Don писал(а):Мои знакомые волонтеры для малышей дирофен используют. Таблетка на 1 кг шмакодявки. По цене приемлем, и отзывы только хорошие. http://zookiss.com.ua/p1016672-dirofen-dlya-kotyat.html


Жень, це класно, але ж воно дике, мені здається, щось залити нереально, не будуючи покусаним :bn:
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Ksy_Don » 23 июн 2014, 12:50

Білосніжка писал(а):
Ksy_Don писал(а):Мои знакомые волонтеры для малышей дирофен используют. Таблетка на 1 кг шмакодявки. По цене приемлем, и отзывы только хорошие. http://zookiss.com.ua/p1016672-dirofen-dlya-kotyat.html


Жень, це класно, але ж воно дике, мені здається, щось залити нереально, не будуючи покусаним :bn:

У меня кошка, конечно меня любит, но когда ее фиксируют и пытаются чет уколоть или в рот засунуть, рычит, шипит и бросается мертвой хваткой, но я ей кусочек таблетки запихиваю. Сажаю между ног, как бы сверху сажусь и запихиваю.Иногда еще за холку держу на весу. Все равно кису не сейчас глистогонить, а к тому времени она совсем освоится. Еще я читала есть паста для малявок Дирофен, мож это лучше съестся.
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: ПОРАДИ, ФІНАНСИ: 6 котят і кошка-мама.

Сообщение Кроха » 23 июн 2014, 14:09

Настя, Вы не торопитесь - обработайте сначала от блох, все равно одновременно это лучше не делать. Потом пусть дней 5 котята отъедаются, а потом, глядишь, можно уже будет таблетку запихнуть. Если 2 мес. есть, я даю четвертинку Энвайра - вот только вчера давала малому утром, а вечером "спагетти" из лотка убирала.
Кроха
Старожил
 
Сообщения: 6837
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 15:23

След.

Вернуться в Проделанная работа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.