Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

У дворі 18 щенят, 1-1,5 місяці

 
 

Модераторы: Манула, Управляющий, ФинКом

У дворі 18 щенят, 1-1,5 місяці

Сообщение Буся » 15 дек 2015, 23:09

Дорогі друзі! На форумі вперше, тому прошу вашої допомоги. Рік тому взяла до себе симпатичну дівчинку-метиса Бусю (іще щенятком). З її колишньою господаркою домовилися, що після першої тічки простерилізуємо, але тут я сама завагітніла, народила і якось прогавила цей момент. Коли отямилася - сусідський пес уже зробив свою справу. І ось 20 листопада Буся привела нам 10 щенят. Було, правда, 11, але одне від народження було дуже слабке і не вижило. А решта чистенькі і вилизані скоро почнуть вилазити з будки. 6 хлопчиків і 4 дівчинки.
Але і це ще не вся історія. У сусідів теж бігає дівчинка Дашка (теж метис, але меншеньких порід, розміром із спанієля і гострою мордочкою, як під лайку). І вона влітку погуляла, а 8 листопада теж ощенилася. Як ви здогадалися - в нашому дворі, у нас під хлівом. Довгий час я незнала хто там і скільки, а тут днями вони вилізли - усі восьмеро симпатичних колобочків.
І от у мене у дворі підростає 18 щенят. На будь-який смак і вибір. Є і більшенькі, як моя Буся. і кімнатні, як Дашка. Обидві мами дуже розумні і турботливі. Але із виводком щось треба робити. Я розумію, що Дашка не випадково прийшла народжувати до нас, бо її господарям на неї наплювати. Максимум, що вони зроблять, якщо їм сказати про щенят - втоплять їх десь або вивезуть у коробці на базар чи в ліс. Лишати їх тут теж небезпечно - поряд Гостомельська траса, а Дашка любить кидатися під машини. Минулого року вона теж привела у нас, але, очевидно, були морози, і через деякий час з-під фундаменту вилізла лише одна кудлата Каштаня, як її обізвали діти. Але одного ранку ми знайшли Каштаню на дорозі буквально розкатану колесами машин. І тепер я боюся, що хтось із малят теж може повторити її долю.
Підкажіть, де краще розмістити оголошення про малечу? Знаю, що є люди, які стоять у метро і роздають щенят. Підкажіть надійних, щоб не страшно було віддавати малечу. Сама б із задоволенням пішла на постоялки, але на руках чотиримісячна донька, яка крім грудей нічого не бере. Так що не випадає. Підкажіть, порадьте, як краще діяти. Фото і мам, і щенят є, усі чистенькі і злорові. Глистів, правда, ще не ганяли, бо вони ще не їдять, лише маму смокчуть (принаймні, мої). Але тижнів за два зробимо. Допоможіть їм знайти нову родину. Ми віддячимо.
Буся
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 15 дек 2015, 22:34

У дворі 18 щенят 1 15 місяці

Сообщение tatamodka » 15 апр 2016, 18:55

So happens. Let's discuss this question.
tatamodka
 
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 15:18
Откуда: Украина


Вернуться в Помощь в пиаре

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.