Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

5 декабря- международный день волонтера-Помощь Гостомельско

 
 
Раздел предназначен для анонсирования и освещения мероприятий зоозащитного движения в Украине и за рубежом, в т.ч. с участием наших форумчан. Напоминаем, что Администрация не всегда согласна с проводимыми мероприятиями, освещаемыми в данном разделе.

Модераторы: Манула, Управляющий, ФинКом

Правила форума
[UA-VET] - отметка, размещаемая в заголовке темы о мероприятии, которое организовано форумом или официально поддерживается форумом
О том как получить поддержку Вашей акции форумом, читайте О темах в разделе мероприятия и поддержке их форумом

5 декабря- международный день волонтера-Помощь Гостомельско

Сообщение Perfect_blonde » 23 ноя 2009, 11:54

1. Допоможи безпритульним тваринам
2. Акція відбуватиметься 5 та 6 грудня 2009 р. з 10:00 год. по 15:00 год., Київська область, Києво-Святошинський район, селище Гостомель, притулок Київського Товариства Захисту Тварин для безпритульних тварин.
Зустріч на зупинці маршрутного таксі № 389 на ст. М.Академмістечко в 9:00 год. або в притулку в 10.30 год. (сідати в хвіст потягу, виходити наліво).

3. Галузь впливу - допомога безпритульним тваринам.
4. Невеликий опис діяльності - необхідно
4.1. залатати та забити дошками дірки в будках собак, якаі знаходяться у відкритих вольєрах на дворі притулку. Оскільки в даний час притулок має близько 60 надвірних вольєрів, в кожному з яких 4-5 будки, необхідно передивитися/відремонтувати понад 280 собачих будок. Для підготовки до зими необхідно обладнати собачкам теплі і бажано водонепронекні будки, в яких їм було би тепло і затишно. Для виконання роботи необхідно мати при собі будівельні або господарські рукавиці або перчатки, цвяхи різного розміру у великій кількості, молотки, плоскогубці та цвяходер.
4.2. зарити ями, які собаки розривають у вольєрах і на території притулку. Собаки тварини рухливі, оскільки вони позбавлені можливості багато рухатися, вони розривають ями і підривають огорожу у вольєрах. Літом ця їх діяльність не страшна, але зимою, коли ями припадуть снігом в них можна покалічітися як людям так і тваринам. Ями необхідно закидати камінням і зверху засипати землею/піском. Для роботи необхідно мати при собі будівельні або господарські рукавиці або перчатки.
4.3. поприбирати територію притулку, підготувати відкриті площадки та доріжки до зими. Робота, яка посітйно є, але від цього вона не стає менш важливою. Для роботи необхідно мати при собі будівельні або господарські рукавиці або перчатки, мітли, віники, совки, бажано одягнути гумові чоботи.
4.4. дегельмінтезувати котів. В притулку в даний час перебувають близько 70 кішок і котів. Згідно з санітарно-гігієничними нормами котім необхідно дегельмінтезувати один раз на 6 міс. Для цього притулок має препарати в таблетках та суспензіях. Препарати даються перорально. Для роботи необхідно мати при собі будівельні або господарські рукавиці або перчатки, змінний одяг та косинку, медичні перчатки нестерильні.
4.5. переписати та сфотографувати собаче населення притулку з присвоєнням ідентифікаційного номеру, описом. При собі мати зошит, листи формату А4, ручки, маркери, фотоапарат.
5. Для виконання заходу необхідно наявність 15-30 волонтерів: з них 8-15 хлопців та 8-15 дівчат.
6. Контактна інформація людини або організації, що відповідає за акцію: Катерина Перепечко, тел. 0506372877, kate_denev@yahoo.com, сайт КТЗТ http://animalprotect.org/forum, ну или мне звонить можно


Прес-Анонс
Святкування Міжнародного дня волонтерів у Гостомельському притулку
Коли: 5 грудня 2009 р. з 10:00 год. по 15:00 год.
Де: Київська область, Києво-Святошинський район, селище Гостомель, притулок Київського Товариства Захисту Тварин для безпритульних тварин.
( http://animalprotect.org/faq/info/1/4 схема проїзду до притулку )


Хто, Що: Щороку 5-го грудня світова спільнота святкує Міжнародний день волонтерів (МДВ), і кожного разу це відбувається в різні способи. Але ціль завжди одна – відзначити роботу волонтерів і підвищити поінформованість широкого загалу про вагомий внесок, який добровольці роблять в суспільстві.
Київське Товариство Захисту Тварин за запрошенням представника ООН приєдналось до акції «Волонтерські вихідні». Наша акція триватиме 1-4 години і залучатиме волонтерів заради справи миру, розвитку нашої Планети.
До уваги журналістів буде запропонована екскурсія по притулку, спілкування з президентом Асоціації Зоозахисних Організацій України, по сумісництву директором Гостомельского притулку Асею Вільгельмівною Серпінською та волонтерами.

Подробиці: Волонтери будуть допомагати годувати, будувати вольєри, фотографувати, прибирати за вихованцями притулку. В притулку проживають близько 700 чотирилапих мешканців, які за різних обставин виявилися покинутими на вулиці. Дуже важливим є спілкування з тваринами, оскільки їм не вистачає уваги, бо кількість співробітників не перевищує 5 осіб. Ми сподіваємось, що навіть хтось з пухнастих друзів знайде хазяїв серед нових волонтерів.

Контакти: Олександа Ізотова +380934171898 , Perfect_blonde@i.ua ,
Катерина Перепечко, +30506372877 , kate_denev@yahoo.com ,
сайт КТЗТ http://animalprotect.org/forum
Я НЕ ПРИНЦЕССА!-Корона всё время спадает...
Я НЕ АНГЕЛ-Крылья в стирке,а нимб на подзарядке..
Я НЕ ЛЮБЛЮ СЕБЯ - Я просто БАЛДЕЮ...
Я НЕ СТЕРВА- Я умнее...
Я НЕ СУМАШЕДШАЯ- Всё ещё сойти пытаюсь...
Я НЕ ГЛУПАЯ-Просто иногда лень думать...


80934171898
Аватара пользователя
Perfect_blonde
 
Сообщения: 635
Зарегистрирован: 08 апр 2009, 20:06
Откуда: Киев, Троещина

Re: ⎷⎛5 декабря-Международный день волонтера-Помощь Гостомельско

Сообщение Perfect_blonde » 04 дек 2009, 21:30

Желающие есть?????????
Я НЕ ПРИНЦЕССА!-Корона всё время спадает...
Я НЕ АНГЕЛ-Крылья в стирке,а нимб на подзарядке..
Я НЕ ЛЮБЛЮ СЕБЯ - Я просто БАЛДЕЮ...
Я НЕ СТЕРВА- Я умнее...
Я НЕ СУМАШЕДШАЯ- Всё ещё сойти пытаюсь...
Я НЕ ГЛУПАЯ-Просто иногда лень думать...


80934171898
Аватара пользователя
Perfect_blonde
 
Сообщения: 635
Зарегистрирован: 08 апр 2009, 20:06
Откуда: Киев, Троещина

Re: ⎷⎛5 декабря-Международный день волонтера-Помощь Гостомельско

Сообщение Ferendovich » 04 дек 2009, 22:57

Конечно есть!
Аватара пользователя
Ferendovich
 
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 14 июн 2009, 18:14
Откуда: Киев, Соломенка (Батыевка)


Вернуться в Мероприятия

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.