Страница 1 из 1

Конкурс на директора КП Лікарня ветеринарної медицини

СообщениеДобавлено: 10 июн 2017, 22:53
alexuaadmin
Мою кандидатуру погоджено до складу конкурсної комісії по обранню керівників комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту міського благоустрою та охорони природного середовища. Безперечно найвідповідальніша частина роботи до якої наша громадська організація "Форум ЮА-ВЕТ" йшла багато років. Розпочавши громадський контроль та повністю приймаючі участь у всіх етапах реорганізації 3-х комунальних підприємств м.Києва, що займаються питаннями тварин - настав етап обрання керівника об'єднаного КП Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Головна мета - реально діючє комунальне підприємство на чолі якого стоїть фахова людина, менеджер із комплексною стратегією, баченням розвитку та бажанням вирішення багатьох питаннь, що тривалий час хвилюють зоозахистніиків та громаду міста.
Відповідно конкурс повинен проходити прозоро та відкрито. Із максимальним поширенням інформації серед громади Києва аби якомога більше людей, які дійсно хочуть змін, мали можливість прийняти в ньому участь. Це основна запорука всім ризикам.
Оголошення про початок прийому документів від кандидатів на посаду директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» має бути опубліковане 12 червня на офіційному сайті міської влади.
Тож прошу поширювати інформацію та максимально корректно та конструктивно підходити до всіх конкурсних процесів.
П.С.: Від громадськості Антикорупційна рада погодила до складу конкурсної комісії Олексія Коваленко (Форум допомоги тваринам UA-VET) та Катерина Андрєєва (ГО «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»)
#ЗмынамБути #РПРКиїв #ФорумЮАВЕТ
http://korupcii-v-kyevi.net/news/12-chervnya-startu%D1%94-konkurs-na-posadu-ker%D1%96vnika-stolichno%D1%97-komunal-no%D1%97-veterinarno%D1%97-l%D1%96karn%D1%96