Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ROYAL CANIN що сталось?

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение Roid » 24 сен 2016, 15:18

Відправив представникам українського ROYAL CANIN лист, відповідь не приходить:

"Добрий день. Я хочу вияснити у вас де які проблеми. Живу у Львові, і останні тижні щось стало не ясно з кормом URINARY S/O сухий.
По припису лікаря ми його їмо коло 5 міс, і останній тиждень повстало багато питань навколо нього.
Про його якість.Висилаю вам фото наприклад пачка №1 це той корм до якого претензій не було,є українські написи на фото "купляв такі постійно" колір золотистий, середньо маслянисті, розмір 10мм. Де корм №3 і пачка вони більш темніші і дуже жирні, тварина після них багато п’є! Куплено біля мого місця проживання. Де корм №2 і пачка ну поперше куплено у вашого представника , і там махали паперами що корм дійсно від вас.Підозріло на фото видно що вони менші і кругліші, ще як видно розміри різні є якісь маленькі, українського напису не має, є тільки Росія Білорусь. Придивіться до серійних номерів може вони щось підскажуть, бо я бачу що щось тут не чисто.
На даний час я пишу вам лист на емейл, не хочу виносити в інтернет на публіку, це ваша репутація, і до того часу в мене до вас претензій не було.Но все може бути по переді якщо я не виясню що твориться. Зрозумійте ми своїх тварин лікуємо, і хочемо щоб так і було, і ще платимо не малі гроші. Я надіюсь що ви мені все розяснете.
З повагою.
Р.S. якщо ваші дистрибютери продають не ясно що, то що продають інші?"
Изображение

Изображение

Потім звернувся на офіційну сторінку в Фейсбуці

"Я довший час купую URINARY S/O сухий, все було нормально буквально неділю назад в продажі таке. На пачці тільки стікер, де написано щось по українські, все інше загадка, Росия (ЗОО рускан) ви що підтримуєте агресора? І як відомо всім заводчикам, що російське завжди було низькоякісне,так і росіяни говорять,ми з Європою чи не так? Чому я так кажу, тому що товар був куплений у ваших постачальників, які крутили бумажкою і клялись що він від офіційного представника у Києві ROYAL CANIN. На іншому фото з права корм до якого претензій не було, він не має різкого запаху, колір золотистий, розмір всіх одинаковий трохи плоскуватий, а з ліва це щось підозріло, розмір у всіх різний, круглий, і менший за розмір, кружком обведено взагалі якісь дрібні і мають проріз як у таблетці, запах різкий рибячого жиру.
Поясніть мені будь ласка може я в чомусь не правий, і ще прошу не видаляти, бо інтернет безмежний!
Ми лікуємо наших тварин, і то не за малі гроші, і хочемо що так і все було!"

http://metalo.at.ua/3/2016-09-24_150502.jpg

http://metalo.at.ua/3/2016-09-24_154934.jpg

там є ще інші дописи але вже про собачі корма :dy: Всі мовчать!
Последний раз редактировалось Roid 28 сен 2016, 06:06, всего редактировалось 1 раз.
Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение Roid » 24 сен 2016, 20:03

взято з інтернета
. ""ВНИМАНИЕ!!! АДРЕС КИЕВСКОГО ГЛАВНОГО ОФИСА Компании РОЯЛ КАНИН, который указан на мешках кормов не действительный . Его поменяли и нигде информации о смене адреса нет. На горячей линии не очень спешат его озвучить, ОТПРАВЛЯЮТ РЕШАТЬ ВОПРОСЫ к Региональным менеджерам. А о том что бы узнать имя и фамилию Директора ( на имя которого жаловаться) на горячей линии вообще отказываються давать ответ.....( БОЛЬШОЙ, БОЛЬШОЙ, СЕКРЕТ !!!! ДЛЯ МАЛЕНЬКОЙ КОМПАНИИ????) А по телефоным номерам, которые указаны на сайте Официальном, везде отвечает автоответчик где сообщают о том что ОСТАВЬТЕ СООБЩЕНИЕ А МЫ С ВАМИ СВЯЖЕМСЯ В ТЕЧЕНИИ 48 ЧАСОВ. ВОТ ТАК ОТНОСЯТСЯ К ЗАВОДЧИКАМ С нами даже разговаривать не хотят .!!!! ВОТ ТАК представители КОМПАНИИ С МИРОВЫМ ИМЕНЕМ заботятся о том, что бы мы как можно больше покупали кормов, но в случае жалоб и претензий не могли никуда обратиться . замкнутый круг ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ - МЕНЕДЖЕР - ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ .!!!!!!!
Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение Roid » 27 сен 2016, 06:26

Бачу нікому не цікаво, всі на Віскасі :bn:
Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение aniaf » 27 сен 2016, 16:49

Roid писал(а):Бачу нікому не цікаво, всі на Віскасі :bn:

нэ-а, хто на Йозері, хто на Пуріні.)))
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение lorana » 27 сен 2016, 18:54

А я думаю что стоит написать в главный офис, то есть Францию. Пусть разберутся со своими официальными производителями.
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение Roid » 28 сен 2016, 06:05

я про лікувальну лінійку, Йозера Пуріна це повсякденний корм, доречі багато підвержень що рояль лікувальну лінійку випускає добре
Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение chaps » 28 сен 2016, 11:42

присмотрелась к своему Реналу- разный диаметр корма( нужно еще пачку просмотреть.
Дрюня. Флеш-моб "Подари новогоднее чудо"
viewtopic.php?f=8&t=44388&p=691993#p691993
Аватара пользователя
chaps
 
Сообщения: 4236
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 15:31


Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение chaps » 30 сен 2016, 12:07

а меня ренал. и такой же непонятный как и у Вас. прочитала ветку и так и не поняла как они это прокомментировали? Вам звонили?
Дрюня. Флеш-моб "Подари новогоднее чудо"
viewtopic.php?f=8&t=44388&p=691993#p691993
Аватара пользователя
chaps
 
Сообщения: 4236
Зарегистрирован: 10 апр 2009, 15:31

Re: ROYAL CANIN що сталось?

Сообщение Roid » 01 окт 2016, 18:02

позвонили поговорили, поміняли 1.5кг корму, сказали не хвилюватись він нормальний, а той що я купив раніше? :bw:
Roid
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 15 сен 2014, 17:11


Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 24

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.