Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Пухоїд у кицьки

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Пухоїд у кицьки

Сообщение Галина Михайловна » 31 окт 2015, 12:35

В квітні віддала молоденьку стерилізовану кицю дівчині, яка жила сама, два дні назад мені її повернули, бо в дівчини і хлопця, який з нею живе-алергія.На одному боці в кицьки розміром 10см на 4см шерсть виглядає підстриженою. я думала-стригучий лишай.Хлопець мені каже, що вони носили її до ветеринара, і він сказав, що це-пухоїд, щось вколов, і дав крапельки, капати раз на тиждень, і в неї почало заростати... Що це таке-пухоїд і як його лікувати, може хто стикався?
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Пухоїд у кицьки

Сообщение cay.pollard » 31 окт 2015, 14:44

я загуглила, то ніби власоїди (Болезнь "Власоеды ("Пухоеды", Триходектоз)" ). лікуються стандартним адвантеджем за 1 раз - ПОКАЗАНИЯ
Лечение и профилактика энтомозов (вши, блохи, власоеды) у кошек весом до 4 кг..
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Пухоїд у кицьки

Сообщение cay.pollard » 31 окт 2015, 14:47

К счастью, сегодня лечение власоедов у кошек сводится к применению противопаразитарных капель на холку (фронтлайн, стронгхолд, адвантикс и др.). Подстилку, домики и прочие места отдыха достаточно тщательно пропылесосить.

але чи це реально було воно? хай би хоч дали контакти ветеринара, який лікував, назви крапель...
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Пухоїд у кицьки

Сообщение Вальтер » 01 ноя 2015, 23:45

Вибачте, але інколи такі речі трапляються з приводу захворювань печінки - довелося стикнутися саме навесні та восени з тією ж симптоматикою... буває, треба здавати біохімію саме з білірубіном, а не просту біохімію звичайну... Загалом, як мені пояснили кваліфіковані ветеринари , при шкірних проблемах що в людей, що в собак, а особливо в кішок з їх кошачею особливою чутливістю та витонченим метаболізмом - зпершу треба приводити до ладу печінку. Причому в наших реаліях з підібраними кошкарусами, які облазять чи дивно чухаються без присутності бліх, або трусять вухами при видимій поверхневій чистоті - стронгхолд дуже потрібен як ніколи - аби кошкарус був нормально відкормлений;-) !
Вальтер
 
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 04 янв 2012, 21:14


Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.