Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Самоєдська лайка - експлуатація цуценят для фото

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Самоєдська лайка - експлуатація цуценят для фото

Сообщение sola » 03 май 2014, 22:05

УВАГА ЛЬВІВ'ЯНИ!!!

В святкові дні прогулюючись з друзями центром нашого міста,ми зауважили як біля Оперного театру велика кількість дорослих і дітей зібрались навколо двох не менш прекрасних собачок білосніжного кольору породи «Самоєдська лайка»,пізніше ми зрозуміли,що всі активно з ними фотографуються за певну суму заплачену їхнім власникам. На вигляд цим крихіткам не більше 6-7 місяців,і маючи вдома собаку,я можу однозначно сказати «думаю власники собак мене підтримають»,що ці тварини являються під дією якогось заспокійливого,або інших шкідливих речовин!!!!!!!! В такому маленькому віці тварини найбільш активні (особливо собаки) і сидіти весь день без емоційно навіть не реагуючи на навколишнє середовище,плюс дозволяти робити з собою все що заманеться стороннім людям їм 100% не властиво (особливо лайкам) це любий може прочитати на різних сайтах для тварин! В мене цуцик 10 міс і починаючи з періоду 3,5 міс він постійно хоче бавитись,бігати, на людей взагалі реагує інтенсивно і спокійно він навіть 5 хвилин не посидить коли навколо нього збереться натовп! Тому щиро прошу «НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ» до життя та здоров'я цих чудових створінь. Кожна ваша фотографія і внесені кошти за неї це доза введена цим діткам,не ВБИВАЙТЕ ЇХ СВОЇМ БАЖАННЯМ МАТИ ГАРНЕ ФОТО!!!! Я впевнена,що всі хто вже зробили такі світлини просто не мали даної інформації і тому до вас нема абсолютно ніяких звинувачень чи негативу. Нажаль в Україні складна ситуація з покаранням людей за «жорстоке поводження з тваринами»,але кожен з нас може відвернути їхню передчасну смерть !!
P.S Зробіть будь ласка репост собі на стіну нехай знає максимальна кількість людей! І розказуйте всім хто не має можливості прочитати! Мені від щирого серця не байдужа доля цих собак!Перепрошую людей в яких позичила фото,також додала фотографії з сайту щоб всі могли побачити різницю!

Фото тут http://top.thepo.st/295158/UVAGA-LVIV-YANI
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.