Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 20 янв 2012, 23:28

Прошу поради - киця (5 місяців) вже другий тиждень робить свої маленькі справи ВИКЛЮЧНО на ліжка. Чесно кажучи, я взагалі не знаю, що робити у такому випадку. Ані покарання, ані зміни наповнювача не допомагають :dy: Якщо тема не в тому розділі, можете видалити(я просто в розпачі).
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение sola » 21 янв 2012, 00:07

Софіє, Ти будеш сміятись, але СТЕРИЛІЗУВАТИ!
Це якраз той вік, у якому Пріська мені не те що на ліжко, але й на голову пісяла (в прямому сенсі цього слова!)
Після стерилізації попустило одразу ж!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение rita-lviv » 21 янв 2012, 03:16

Несколько раз сталкивалась с такой проблемой, можно даже сказать с бедой, действительно только стерилизация решила радикально проблему в корне. В одном правда случае и это именно моя кошка , после стерилизации на протяжении ещё месяца пачкала постель два, или три раза, но она была на момент стерилизации трёхлетней тёткой и очевидно гормональный фон ещё ,,фонил,, Вашей кошке я думаю не пять месяцев, а шесть - это первая течка , именно во время течки они такое исполняют, а если учесть , что течка каждый месяц... СТЕРИЛИЗАЦИЯ !!! Удачи !
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение nickie » 21 янв 2012, 10:56

підтримую! в мене до стерилізаціїї те саме було - тільки ковдри прати всигала. Після стерилізаціїї попустило!!!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение evazlata » 21 янв 2012, 14:21

Ой, и у меня Маркиза так же делала на кровать, а потом прекратила. Я даже и не связывала этот момент со стерилизацией, а сейчас припоминаю, что, дествительно по времени совпадает.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 21 янв 2012, 23:42

дивно - з іншими кішками до стерилізації такого не було. дякую дуже за підтримку - а з якого мінімального віку можна стерилізувати кішок? 6 міс. - не зарано?
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение sola » 22 янв 2012, 01:45

Стерилізуємо в О.Б. з 4-5 місяців. Хлопчиків пізніше.
Домовимось у телефонному режимі - я стерилізуватиму днями Мухтар, можу і вашу прихопити!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 22 янв 2012, 02:49

було б НАДЗВИЧАЙНО добре! до речі, в мене Ваша переноска... :ah:
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение Ліда » 22 янв 2012, 13:37

А в мене паскудив трьохмісячний котик. На постіль пісяв десятки разів і двічі навалив купу прямо на подушку. Це продовжувалось 2-3 тижні, потім він став чемним (ттт). Досі здогадуюсь, що він цим хотів показати. :bw:
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 09 фев 2012, 11:18

тему можна видаляти з термінових. ні стерилізація, ні вмовляння, ні покарання не допомогли - киця й далі паскудить :dy: .
єдиним виходом в такому випадку було б прилаштування з вільним вигулом, але я на це не зважусь.
"это мой крест, и я буду его нести" :bh:
дуже дякую за поради.
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение nickie » 09 фев 2012, 12:17

Не опускайте рук! Може не в тему - вибачте, але можливо просто киці її горщик не до душі? В мене кіт не сходить двічі в один гощик, раніше просто міг прямо поруч напісяти - то я просто стала ставити більше чистих горщиків - і це вирішило проблему. Ще читала, що коти можуть соромитись якщо горшик десь на відкритому місці - тоді варто десь в кутик його поставити, або ще можна спробувати купити закритий горщик - типу будиночок з верхом. Я вірю у вас все вийде! :ax:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 09 фев 2012, 13:52

дякую! :ax:
в мене горщиків удвічі більше, ніж котів, напонювачі частково замінюю щодня - а вона не заспокоюється:( чекаю, поки їй набридне..або поки незапісяного місця не залишиться... :dc:
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение Kary » 09 фев 2012, 14:54

Ужас! Советы советами,а тут только посочувствовать можно. София,а почему ее нельзя просто выпускать,когда тепло будет? Или это чисто диванный вариант?
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение sola » 09 фев 2012, 15:45

Кішку? В місті? Випускати? :ai: :ai: :ai: (хапається за серце і втрачає свідомість)
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 09 фев 2012, 15:50

хохо! це такий "диванний" варіант, що я боюсь за сусідську собаку :ab:
але насправді кіт на вулиці - це завжди ризик. та й, боюсь, за нею буде старша тікати, а їй на вулицю категорично не можна: viewtopic.php?f=91&t=17240
я насправді не нарікаю - просто просила вже забрати темку з термінових :ab:
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение rys » 09 фев 2012, 20:54

Спробуйте закрити кішку в дуже малому приміщенні: туалет або якась спіжарка чи клітка для шиншил, де місця буде тільки на лоток, підстилку і мисочки з водою та їдою. Ні одна киця не напісяє собі в миску. Спати на мокрому вона теж не буде. Тобто або зразу попісяє в лоток, або на підстилку - тоді обпісяне перекласти в лоток, показуючи куди треба справи робити. І не випускати, поки не почне ходити правильно. Два тижні в теплому туалеті її не вб"ють. Ну світло на день можна залишати ввімкненим. То безпрограшний варіант. Я так своїх кицьок привчала. І обов"язково обпісяне в лоток, щоб показати куди правильно.
І ще - не факт, що Ваша кішка фанатіє від наповнювача. Мені наприклад наповнювач, що комкується, смердить і я всіх котів навчила на лоток з решіткою, навить перевчила тих, хто ходив в наповнювач (дурила їх, насипала наповнювач пресований дерев"яний на решітку лотка все меньше і меньше). Так що може вона в пустий лоток буде краще ходити. Але все одно - закрийте її так, щоб крім мисок, підстилки і лотка вільного місця для "полежаті поспати" не було. 100% перевчиться. Тільки терпіння потрібне і воля - не реагувати на м"явкіт з-за дверей
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение ozric » 10 фев 2012, 13:01

Rys, дякую за пораду! я неодмінно так зроблю!
093 649 58 89
ozric
 
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 09 ноя 2010, 11:49
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение aniaf » 09 июн 2012, 03:28

ozric писал(а):Rys, дякую за пораду! я неодмінно так зроблю!

Софійка, і як тепер Тігра? Мала Грея стала таке виробляти... деколи... а ще ж зовсім мала...
Зробить і сховається. Якщо заходжу в спальню, а її ніде не видно, то це означає свіже прання).
А була мудра-мудра, наймудріша...)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение larik » 22 июн 2012, 23:39

Я, коли привчала інакомислячих до горщика (в мене є велика юкка, яка виконувала роль такого ліжка , бо кошенята - зараз вже котяри і вже чемні - пісяли в горщик із юккою просто із насолодою. Мені вистачило взяти трішки їхніх пісюк і запхати в горщик з наповнювачем. Вони почули свій запах - і туди. А ще - у Фауні продається щось таке типу дезодорант- відлякувач, яким треба побризкати запісяне місце і коти більше туди не йдуть - запах не подобається. Але я, чесно кажучи, ним не користувалася.

А от що мені робити з котом, який вирішив, що та сама багатостраждальна юкка - це дерево і точить об неї кігті?....
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение Велена » 25 июн 2012, 14:30

Чтоб не создавать новую тему. Что делать со взрослой стерилизованной кошкой, которая не прекратила после стерилизации гадить под двери? То есть есть лоток, который она использует по назначению, который чистят (аж два таковых есть), но... пространство перед входными дверями кошь тоже использует в качестве туалета с завидной периодичностью.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение evazlata » 25 июн 2012, 20:53

Лена, сочуствую. А это проблема не поведенческого характера? Персидская у меня 1,5 месяца гадила на пол( в кухне, в ванной, комнате), а как только отдали Мухтарку- перестала.
Могу дать "спрей, отучающий гадить".
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение Велена » 25 июн 2012, 22:30

Спасибо) это не у меня кошка, у подруги. У меня при 5 собаках кошка бы исключительно под себя ходила :ap:
Непонятно поведенческого характера или нет, поскольку начала внезапно, уже будучи взрослой, но еще до того, как они подобрали второго котэ, и продолжается, продолжается, продолжается. Подруга уповала на стерилизацию, но не помогло. У подобранного на улице кота - никаких проблем с лотком, а кошка, взятая в котеночном возрасте из домашнего помета, взрощенная дома, вот такие вот выкрутасы устраивает.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение aniaf » 01 июл 2012, 03:16

larik писал(а): ...у Фауні продається щось таке типу дезодорант- відлякувач, яким треба побризкати запісяне місце і коти більше туди не йдуть - запах не подобається...

... ще й як сподобався... моєму Патріку. Перша реакція - понюхав і несподівано відскочив. Друга - нюхав довше і ... сподобалось... сів собі спокійнесенько на той запах і розбавив його своїм!) Довелось добре побігати, щоб встигнути під час "процесу" перенести його на лоток. Потім вже самостійно по 5 кругів намотував від того місця на кухні до лотка між ванною і туалетом, поки не примушував себе сідати на лоток. У ньго спочатку було поняття, що пісяти там, де какають ніззя.) До речі, ефірні цитрусові олії краще діють...довше запах тримається... переконалась на Греї. 2-3 краплі на потрібне місце... В аптеках продаються.
larik писал(а): ...А от що мені робити з котом, який вирішив, що та сама багатостраждальна юкка - це дерево і точить об неї кігті?....

Спробуйте поставити на деякий час поряд кусок дерев'яного стовбура, і, коли він починає мучити юкку - ніжно переставляйте його лапки на цю дерев'яку. Потім поступово пересувайте стовбур на потрібне вам місце. Можу подарувати горіховий).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение aniaf » 01 июл 2012, 03:32

Велена писал(а):...а кошка, взятая в котеночном возрасте из домашнего помета, взрощенная дома, вот такие вот выкрутасы устраивает.

Такое наблюдала у кошек соседей, когда у них начинались проблемы с почками. ... Бывает и от возрастных изменений, и от неподходящего корма для стерилизованных... Или "тихий протест" против чего-то нового... Иногда 2 лотка не помогают, а, наоборот, запутывают кошку, в каких бы удобных местах они не стояли... Я перевела из-за такой путаницы своих двоих на один... просто чаще меняю.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: SOS - що робити з кішкою, яка пісяє на ліжко?

Сообщение larik » 01 июл 2012, 16:22

[... коли він починає мучити юкку - ніжно переставляйте його лапки на цю дерев'яку. Потім поступово пересувайте стовбур на потрібне вам місце. Можу подарувати горіховий).[/quote]

ой, дякую. може, і скористаюся Вашою добротою і подарунком. правда, за ніжні лапки того коника не зловиш, бо він із диких-підвальних і не дуже до рук дається. коли я до нього наближаюся, а він робить щось заборонене, як-от мучить юкку, чи, до прикладу, щільно заверне в тюль свій мячик і вигризає його звідти зубами (разом з шматком тюлі, звичайно) - він, заглядаючи через плече, несеться від мене на всіх парах, типу - catch me if you can - поймай меня, если сможешь. а ще у нас є величезний котячий дім на три "квартири" з терасою, на трьох стовбурах-дралках. мій чоловік, коли цей котячий будинок купляв, ніжно на нього подивися і промовив:"моя перша нерухомість у Львові". так от - на ці дралки кіт наплював і біжить в вітальню дерти юкку. може, її теж лимоном намастити? а ще - хтось з цих плебеїв теж обісцяв, міль пардон, диван...
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

След.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.