Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

!!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение а-лиса » 20 июн 2011, 15:54

Наткнулась на статейку http://www.ecoport.org.ua/ekostatti/?pid=1562
Цитируют слова ветврача миськрады,который недавно уверял нас ,что в " замечательном приюте" Лев собак не усыпляют....
Щодо присипляння хворих безпритульних собак, то і в цьому плані ми безнадійно відстали. “Раніше собак вбивали струмом, - веде далі ветлікар міської ради. – Може, це й виглядало жорстоко, але принаймні тварина не мучилася, помирала миттєво. Тепер використовують хімічні препарати, далеко не такі, як у Німеччині. Відповідно до ваги собаки потрібно розрахувати дозу і вколоти його у певну точку. Це – проблематично. Після ін’єкцій деякі чотирилапі мучаться…”.

А вот это без комментария....
На думку Олега Юзьківа, проблема в тім, що мешканці Львова сприймають працівників ЛКП “Лев” як собаконенависників. Насправді це люди, які люблять собак і яким не байдужа їх доля.
:dy:
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Одрі » 20 июн 2011, 16:05

Однако любовь у них виражається якось видозмінено :aq:
Наташ,а нема ніякого виходу на пресу,телебачення,треба ж якось цю брехливу інформацію спростовувати.Може хоча б листівками?
Последний раз редактировалось Одрі 20 июн 2011, 16:12, всего редактировалось 1 раз.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение moresai » 20 июн 2011, 16:06

Просто поразительно на сколько всё в этом мире перевёрнуто с ног на голову :aq: И хотел бы узнать правду так газеты и прочие СМИ делают массовое затуманивание всегда и на каждом шагу. Те, кто не знает правды, конечно же поверят, что гыцли отдают собак в наш приют , дык ещё и САМ п.Гарматий их привозит...
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение а-лиса » 20 июн 2011, 16:16

Выход на прессу есть конечно,только вот навряд ли они будут разоблачать ЛКП Лев,хотя конечно пробовать нужно...
А вот группа в контакте о приюте для бездомных животных на ул. Промысловой 56. Да,промыли людям мозги,ничего не скажешь.http://vkontakte.ru/club9001530
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: ЛКП "Лев"

Сообщение Джек » 23 июн 2011, 08:29

Многие наверняка смотрели сюжет-шоу , устроенный Дуремаром во дворе миськрады. Опять наша "говорящая голова" Дуремара сеет опиум для народа,привирая по полной программе.Как человек все-таки любит перетягивать одеяло на себя и при этом ничего не делать вместе со своим гребанным ЗУТЗТ,состоящим из полусумасшедших бабушек типа ватрух и казаковых,занимающихся накопительством животных и всеми "славноизвестного" Шарикова с "ПРИЮТОМ" для бездомных животных ЛКП "Лев",который ,кстати,прямо в своей станции для убийства разводит щенков для последующей продажи и обогащения.

http://www.youtube.com/watch?v=4v96umTOTJ4
Добродетель опровергается, если спрашивать, «зачем?»…
Аватара пользователя
Джек
 
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 18:12
Откуда: г.Львов

!!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение sola » 07 ноя 2011, 18:28

Шановні відвідувачі цього форуму!

У Львові за адресою вул. Промислова 56 діє установа під назвою Львівське комунальне підприємство "Лев" .

Ця установа намагається позиціонувати себе як "притулок" або як "ветклініка".
Насправді ж це - гицлярня. Тобто місце, де масово умертвляють собак.

Ось стаття про це - правдива, хоч і не повна
http://www.wz.lviv.ua/articles/96575

Не здавайте туди собак, яким не бажаєте страшної смерті і не менш старшних останніх днів життя!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение moresai » 09 ноя 2011, 11:13

Гицлярня себя позиционирует, как приют. Посетителям улыбаются и берут с них деньги за содержание. Люди искренне верят, что собаки, которых они туда здают живут себе припеваючи. На самом деле их там убивают. Здавши своего любимца в такое заведение будьте уверены, что прийдя туда через некоторое время проведать вы его там не обнаружите. А вам расскажут историю типа: умер по болезни, либо пристроили (дескоть пришел добрый дядя и забрал - аналог ухода за радугу, простите) .На самом же деле они просто освобождали места для новеньких "счастливчиков". Кормят смертников сырыми костями, кашки им не вываривают. Сами подумайте, зачем тратить время на смертников. Да их вообще можна не кормить.
ЛКП "Лев" - это комунальная организация , которая в первую очередь направлена на уничтожение, а не на спасение и содержание животных. Так что думайте пержде чем нести туда собаку или кота. Может лучше его усыпить гуманно в ветбольнице и не подвергать мукам ада.
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение nickie » 09 ноя 2011, 12:48

Да уж, мои малыши (котята) просидели там 3 дня перед тем как попали ко мне, и у меня первым делом стали ЕСТЬ наполнитель для туалета! Еле отобрала. :ac: Вспомнишь-вздрогнешь. Им тогда даже если и давали что-то, то максимум кости или собачий корм, а что там 1-месячный котенок сьест из этого... :ac:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение Велена » 09 ноя 2011, 13:13

Процитировала на форуме "Вашего магазина" информацию. Может это стоит широко распространить? Здесь-то все таки не особо высокая посещаемость. Не только в жж "милосердя", но и в жж-сообщества львовские (типа миста-Львив) кинуть инфу, и по соцсетям. В идеале, конечно, еще и средства массовой дезинформации подключить. А то что-то целая волна жертвоприношений ЛКП "Лев" пошла в последнее время.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение sola » 16 ноя 2011, 23:50

Сама не бачила, але мені розповіли, що ЛКП Лев розклеїло соц.рекламу по під"їздах і ліфтах. На плакатах найвишуканішого дизайну написано, що ЛКП Лев є ветклінікою, стаціонаром, готелем, притулком - словом, рай на землі...
От думаю: що протиставити цій дезінформації?
Звичайно, можна і треба серйозно взятися до соцмереж. Але ж бабці, які їздять в ліфтах, соцмережами не користуються...
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение Tora » 03 дек 2011, 01:58

Недавно поспілкувалася з однією захисницею тварин.Розказала мені наступне:"Запросили мене на збори ЗУТЗТ(один раз давно)попросили писати оголошення про притулок на Промисловій."Послуги ветеринарні,стерилізації,повідомляти про собак і ще таке інше.Досі ходила добра жінка і обклеювала стовби.Як вам "маразм"???Телефон маю.Може хтось, крім мене, просвітить теж?
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение joulu » 03 дек 2011, 13:40

ЖЕКи вішають оголошення в під'їздах — "про безпритульних тварин повідомляйте на гарячу лінію ЛКП Лев".
Не пригадую дослівно, але вразило те, що в дуже ПОЗИТИВНОМУ ключі написано, тобто необізнаний з роботою ЛКП — зателефонує з метою допомогти тварині.

Бачила ті оголошення на власні очі р-ні Політехніки місяці з 1,5 тому.
"Байдужість - це параліч душі, передчасна смерть." А.П. Чехов
Аватара пользователя
joulu
 
Сообщения: 369
Зарегистрирован: 26 ноя 2009, 14:18

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение alba » 12 дек 2011, 15:19

Я сама стала жертвою позитивної реклами про ЛКП "Лев", про позитив я почула від представників ЗУТЗТ, мені розказали про те, що там працюють порядні, чуйні люди. Коли я вперше туди потрапила, то так воно і виглядало: в каструлі парувала свіжо зварена каша з фаршем для тварин і працівниця роздавала їх по вольєрам, правда сильно перенаселеним собаками. Директор провів мені екскурсію показуючи повні "закрома". правда весь час жаліючись на нестачу коштів для виплати працівникам премії за важку працю і розказуючи як він особисто годує тварин в вихідні, бо персонал відпочиває. Я запитала його чому в вольєрах здебільшого милі, дрібні цуцики, яких можна навіть не боятися, на що він такі не дав відповіді перевівши розмову в безпредметну.
ПІсля двох-трьох відвідин я зрозуміла що таке ЛКП. Гицлярня на чолі з Шаріковим (на рахунок людей що там працюють утримаюсь з висновками бо невпевнена до кінця, а ображати надарма не хочеться). Десь на п"яті відвідини мені стали настирливо натякати на благодійні внески (за двох цуценят котрі утримувались протягом трьох тижнів), я пообіцяла подумати. Коли я знову приїхала то цуценят не застала, мені сказали, що їх забрала пані, що часто в них буває і лікує бездомних тварин. Мені назвали її ім"я. Через ЗУТЗТ мені сказали і її прізвище і те що вона дійсно забрала їх на перетримку для подальшого прилаштування, мою допомогу відхилили, сказали самі допоможуть. А я тепер ні в чому не впевнена, і просто хочу знати правду!!!!!!!!!
Спитаєте до чого я все це вам пишу?
А для того, що потрібно щось робити з піаром ЛКП "Лев", бо ваш сайт читають не так багато людей. Багато хто щиро вірить в те, що чує і бачить по телевізору, а їх піарять дуже часто ви ж самі знаєте.
Може вартує влаштувати їм антипіар? Повірте, навіть прочитавши все що ви пишете на сайті, важко розібратись хто є хто.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение Tora » 16 дек 2011, 13:11

Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов


Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение evazlata » 19 янв 2012, 15:30

Коментарии ужасают. Как можно забанить этого типа?
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение Tora » 19 янв 2012, 23:42

Наконец хоть кто-то написал что-то похожее на правду об этой "конторе".Только вот кто там ОТДАЁТ в добрые руки?(это я про zaxid.net)
Ведь забрать собаку удалось мне только после скандала с дружком "президЭнта",написав в горсовет жалобу.
А так "добрые руки" - плати денежку и побольше.
А не банить их надо,а почаще туда заходить и не давать хоть так издеваться над собаками.
Ведь тем,кто состоит в зоозащитной организации в действительных членах, нельзя по закону запрещать посещение
объектов где держат животных.
Правда там гостям совсем не рады, догадайтесь с трёх раз почему?
А боятся там больше всего скандалов и жалоб! И журналистов. И волонтёров.И вообще тех. кто хочет о них что-то знать и посмотреть на их (с позволения сказать) "работу".
В организации, где работают с собаками нет ни одного человека, который имел бы хоть небольшие кинологические знания. А когда я там была .то застала кормление собак сырыми куриными костями.
Как вам "спецы"?
А кто знает как убивают собак?
Ведь в Украине барбитуратов, которые применяютв Европе для эвтаназии,нет.А аппарат для убийства током в 500 вольт сняли, для понтового показательного изменения в лучшую сторону.
В лучшую ли? :dy:
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение а-лиса » 20 янв 2012, 00:05

Ведь тем,кто состоит в зоозащитной организации в действительных членах, нельзя по закону запрещать посещение
объектов где держат животных.

Ой,Гаяне,не смешите меня... По закону запрещать конечно нельзя,но вот вешается на воротах табличка Карантин и все тут,что через ограду лезть или как? Какой закон,о чем Вы? По закону нельзя усыплять здоровых,адекватных собак,только агрессивных,и неизлечимо больных,это что получается.из 1222 животных 962 собаки больные и агрессивные? О каком законе можно говорить в нашем государстве.... Мне вот еще интересно,если город заключил договор о стерилизации бездомных животных с австрийской организацией,и они планируют прооперировать около 2000 собак,а потом,как бы всех выпустить,а ЛКП то продолжает неплохо жить и работать,значит,что ждет этих животных на улицах нашего города...,или ЛКП - усыпление или отравление на улице.... Хорошая перспективка,что то меня уже и приезд иностранных врачей не радует,выхода не вижу...
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение alba » 20 янв 2012, 12:44

Керівництво ЛКП "Лев" відверто вводить в оману всіх, що до своєї діяльності. Коли я відвідувала там цуциків яких забрали їх "доблесні працівники" то крім свої трьох цуценят я там бачила принаймні ще трьох (причому одне з них народилося саме в ЛКП "Лев"). Тому я ніколи не повірю, що за увесь рік цуценят там було тільки шестеро, як вони звітують. Пан директор весь час мене переконував, що евтаназія, це мало не благодійність. Я не знаю, як можна боротися з такою "благодійністю". Особисто мене обурює, що кошти платників податків витрачаються на вбивство, адже ніхто з нас не давав згоди міській владі витрачати кошти які ми їй віддаємо у вигляді податків на такі речі. ЛКП "Лев", на мою думку, діє згідно з вказівкою міських чиновників, при цьому примудряється ще й заробляти на довірливих громадянах. Якщо суспільство, в більшості своїй, мовчить читаючи такі "героїчні" звіти гицлів, то напевне з ним не все гаразд. Хоча, чому НАПЕВНЕ???????.......
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение alba » 20 янв 2012, 12:56

І ще хочу написати на рахунок частіших відвідувань ЛКП "ЛЕВ". Особисто для мене це дуже важко. Бачити очі собак за гратами, і усвідомлювати, що на них чекає дуже важко. Особисто я там весь час не те що плакала, я ридала. Скажіть, що зробити? Як допомогти? Як покласти край цьому дикунству?
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение moresai » 20 янв 2012, 12:57

Всё что происходит в ЭТОМ заведении замалчивается в любом случае - властям не выгодно офишировать грязные дела. Конечно они замыливают глаза граждан, рисуя всё в красивых тонах. И наверняка в гицлярне есть свой бизнес на собаках...подпольный
Что делать? писать письма....
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярн

Сообщение Tora » 20 янв 2012, 13:31

Все що там робиться побудовано на непрозорості і замовчуванні.
Недавно мені позвонили волонтери з Трускавця і в розмові сказали, що директор цієї фірми признався, що на євтаназію їм не виділяють препарати.А дві великі залізні рейки,які стояли для чогось в будиночку, який тепер "карантинний",(після питання жінки -"для чого ці залізні палки?")зникли.Заховані тепер від допитливих очей.
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение moresai » 20 янв 2012, 14:13

Tora писал(а):дві великі залізні рейки,які стояли для чогось в будиночку, який тепер "карантинний",(після питання жінки -"для чого ці залізні палки?")зникли.Заховані тепер від допитливих очей.

Я дико извиняюсь, а что это за рейки?
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярня!!!

Сообщение Tora » 20 янв 2012, 14:54

Про це в подробицях до Ліди з Трускавця. Вона ще казала,що ці палки були всі вимазані якимсь жирним рожевим брудом.Жахи якісь. Я, як завжди, неуважна в таких ситуаціях і будучи не раз в цьому "будиночку" дивилась тільки на собак.А дехто ще по сторонам дивиться в такому "екстрімі".
Души собак безгрешны.
Tora
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 09 авг 2011, 20:07
Откуда: Львов

Re: !!! ЛКП "Лев" - це НЕ притулок і НЕ стаціонар, а гицлярн

Сообщение alba » 20 фев 2012, 15:42

Вибачте, але я не знаю до кого звернутись за роз "ясненням, можливо хтось на цьому форумі зможе мені відповісти. Якщо я правильно розумію то ЛКП повинен реагувати на звернення громадян стосовно агресивних собак, і вживати якісь заходи щодо їх знешкодження, а також регулювати чисельність безпритульних тварин. Поясніть мені, тупій бабі, під яку категорію підпадає збирання "Доблесними рицарями" ЛКП безпечних, безневинних цуценят по дзвінкам "добрих" мешканців, чи директорів шкіл чи дитячих садочків, адже це проблеми не вирішує. Відразу хочу сказати, що я готова писати і дзвонити у всі інстанції про такі факти. Але може я чогось не знаю, і це є абсолютно законно з їхнього боку?
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Пред.След.

Вернуться в Львовский

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.